Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Muuda see isikupäraseks

Tänu meie nüüdisaegse digitaalse printimistehnoloogia erakordsele paindlikkusele võib Forbo pakkuda võimalust luua vinüül- ja tekstiilpõrandakatetele tellitud kujundusi, mis sobivad õppekeskkonda.

Tegelikult puuduvad igasugused piirid sellele, mida võib saavutada maitseka disaini, värvide ja keeruka detailsusega.

1119525_small_p18-A
Bespoke digital print project vinyl

Digitaalselt prinditud vinüül

Eternali vinüülkatete kollektsioon sisaldab mitmeid digitaalselt trükitud põrandakattekujundusi, mis avavad värvides ja kujunduses uued mõõtmed. Õrnad värvivarjundid, vikerkaarevärvide kaskaad või tähelepanuväärsed lihvitud kalliskividega geoodid. Lisaks digitaalselt trükitud kujundusele pakume ka tellimustööna valmivaid põrandakattekujundusi alates 12 m². Kõik võimalused ja kategooriad on allpool ära toodud.

Külasta meie Eternal digitrükk

Flotex Vision

Üle 500 erineva tootega ega isegi täielikult tellitud disainiga ei suuda näidiste raamat iialgi haarata kõiki saadaolevaid võimalusi. Seega on Flotex Vision kättesaadav paindlikus ja alati ajakohases digitaalses veebiraamatukogus.

Kõik kujundused Flotex Visionis jagunevad kuude laiaulatuslikku kategooriasse, millest igaüks esindab erinevat disainisuunda. Kuus disainisuunda on järgmised.


Külasta meie Flotex Visioni veebisaiti ja tutvu kujundustega Flotex Vision

Flotex Vision
Marmoleum meets Mendini Aquajet

Aquajet

Aquajet tehnoloogia abil võime linoleumist välja lõigata väga peenete detailidega ilusaid mustreid. Meil on olemas lai valik olemasolevaid mustreid, kuid me pakume võimalust tellida oma mustri. Üksens pildist on võimalik kujundada oma ainulaadne muster sinu linoleum põrandasse. Sa võid valida toonid Marmoleumi kollektsioonist või kasutada olemasolevaid mudeleid.

Vaata Aquajeti valikuid Marmoleum Aquajet

Coral Logo

• Suurepärane välimus ja eredad atraktiivsed värvid
• Täiuslik mitmevärviliste keeruliste kujunduste jaoks
• Vali mõne allpool näidatud standardvärvitooni hulgast
• Sobitada saab Pantone’i ja RALi värvitoone
• Tänu tugevale vinüülalusele püsib põrandal siledalt, põhjustades vähem komistamist.
Prinditud logoga porimatt on saadaval seitsmes standardses matisuuruses (mõõdud koos servadega): 55 × 90 cm, 105 × 155 cm, 105 × 300 cm, 155 × 205 cm, 155 × 300 cm, 205 × 205 cm ja 205 × 300 cm). On ka erimõõtudes matte laiuses kuni 200 cm ja pikkuses 600 cm (mõõdud ilma servadeta).

Lisateabe saamiseks Coral Logo porimattide tellimise kohta võta palun ühendust kohaliku klienditeeninduse osakonnaga.

Klõpsa Coral Logo lehele minemiseks Coral Logo

Coral logo