Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Üldised liikumisalad

Nendes piirkondades, mida ühtviisi sageli kasutavad nii töötajad kui ka külastajad, peavad põrandakatted vastu pidama jalakäijate igapäevasele liikumisele, olles ikkagi hõlpsasti puhastatavad ja jäädes esteetiliselt meeldivateks.

1115499_small_p18-B
Allura premium

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Linoleum
Sarlon acoustic

Sarloni akustiline põrandakate

Väiksema mürareostuse saavutamine on ülioluline töötavate ja õppivate inimeste stressi vähendamiseks ning heaolu, mugavuse ja tõhususe parandamiseks. Vaid Forbo kõikide kasutusvaldkondade põrandakattelahenduste hulgast leiad ühes kõikehõlmavas kollektsioonis akustilise projekti vinüülpõrandakatete suurima valiku, mis on pühendatud täieliku helisummutavuse saavutamisele.
Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmetegur müra vähendamisel. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilise vinüüli sarjast leiad põrandakatteid löögimüra summutusega 15, 17 ja 19 dB võrra.

Külasta meie Akustilise kollektsiooni lehele minekuks