Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Põrandakatted raudteesektoris

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli raudteesektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, linoleumpõrandad, tekstiilvaibad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Flotex
Marmoleum Striato - Dutch railways

Linoleum

Pakume sulle kaht kõige atraktiivsemat sarja kasutamiseks mis tahes raudteeveeremil. Linoleumi kasutamine tähendab kõige keskkonnasäästlikuma põrandakatte tarvitamist, mida saab valida. Topshield2 lakk kaitseb põrandat kriimustuste ja muude tiheda tallamise mõjude eest. Mõistagi on meie linoleum heaks kiidetud ja seda on katsetatud kõigi vajalike raudteel kasutatavate normide suhtes.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Tessera vaipkatted

Soojema jalgealuse tunde saamiseks on raudteel kasutamiseks saadaval meie Tessera sarjad. Meil on kaks kollektsiooni, mis on tavaliselt saadaval ainult plaatidena, kuid raudteel kasutamiseks valmistatakse neid spetsiaalselt paanidena.

Klõpsa meie plaatvaipade kollektsiooni lehele minekuks Tessera

Tessera railway flooring
Coral Classic entrance flooring

Coral

Kvaliteetsed sissepääsuala porimatid on väga tõhus viis puhastus-, parandus- ja hoolduskulude vähendamiseks. Peatades kuni 94% jalatsitega kantavast porist ja niiskusest, võib Forbo Coral vähendada puhastuskulusid kuni 65% ning pikendada ruumide põrandaviimistluse ja -katete kasutusiga. Samuti väldib see põranda libedaks ja ohtlikuks muutumist. Me pakume lahendusi igale kasutusalale ja -kohale. Kõik tekstiilsarjad on väga sobivad raudteerakendustes kasutamiseks.

Külasta meie Corali lehekülgi

Flotex

Flotexi flokeevaip on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate. Flotex on valmistatud tugevast vinüülist, millel on tugevdatud põhimik koos tihedalt flokeeritud pinnaga nailon-6,6 kiududest, mis on ankurdatud tugevalt põhimiku kihti. Flotex on ülimalt hea mõõtmete püsivusega ja tekstiilist põrandakatte väljanägemisega, kuid otstarbekas ja vastupidav. Seda on lihtne puhastada nagu ka muid plastist põrandakatteid. Kõik Flotexi kollektsioonid sobivad raudteel kasutamiseks. Soovitame külastada ka Flotex Visioni veebisaiti, mis pakub laia valikut üle 500 digitaalselt prinditud kujundusega, millest mõne korral saab värvi muuta või isegi saata meile enda tellitud kujunduse, et printida see sinu spetsiifilise rakenduse tarbeks. Sel viisil saad teha sobiva põranda just selleks otstarbeks, milleks soovid seda kasutada.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Transport flooring