Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Aidates võidelda haiglas saadud nakkuste vastu

Kui jutt on nakkuste kontrollist ja haiglas saadud nakkuste peatamisest, siis mis oleks parem koht alustamiseks kui põrandapanek? Meie Marmoleumi ja Flotexi tooted pärsivad tõestatult selliste nakkuste kasvu ja levikut nagu MRSA, noroviirus ja Clostridium difficile, aidates panustada tervislikumasse ja hügieenilisemasse keskkonda igas haigla osas.

Infection control
Linoleum

Marmoleum

Marmoleumi võime pärssida bakterite kasvu tuleneb looduslikest toorainetest, mida kasutatakse selle tootmiseks, nimelt linaseemneõlist. Toote loomupärane omadus, Marmoleumi antibakteriaalsus, ei nõrgene aja jooksul, andes meelerahu ja pideva kaitse selle paigaldamise hetkest peale.
Sõltumatud katsed Glasgow’ ülikoolis on tõestanud, et Marmoleumil on ainulaadne sobivus erinevatesse keskkondadesse, kus hügieen ja kontroll bakterite, nagu MRSA või E. coli üle on igapäevane mure.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Flotex

Flotex on Forbo ainulaadne elektrostaatiliselt flokeeritud põrandakate, millel on elastse toote vastupidavusomadused ja puhastatavus koos vaiba mugavuse ja akustiliste omadustega. Tänu ülimalt tõhusale mikroobivastasele Sanitized®-töötlusele pakub Flotex alalist kaitset eri bakterite, sh MRSA, E. coli ning seiskunud lõhnade tekkimise ja seente kasvu vastu.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex

Nii Marmoleumi kui Flotexi tooted on saanud Briti allergiafondi kinnitusmärgise tänu tõsiasjale, et need ei paku bakteritele ega tolmulestadele pelgupaika, panustades nii tervislikuma sisekeskkonna heaks.