Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Aidates võidelda haiglas saadud nakkuste vastu

Kui jutt on nakkuste kontrollist ja haiglas saadud nakkuste peatamisest, siis mis oleks parem koht alustamiseks kui põrandapanek? Meie Marmoleumi ja Flotexi tooted pärsivad tõestatult selliste nakkuste kasvu ja levikut nagu MRSA, noroviirus ja Clostridium difficile, aidates panustada tervislikumasse ja hügieenilisemasse keskkonda igas haigla osas.

Infection control
Linoleum

Marmoleum

Marmoleumi võime pärssida bakterite kasvu tuleneb looduslikest toorainetest, mida kasutatakse selle tootmiseks, nimelt linaseemneõlist. Toote loomupärane omadus, Marmoleumi antibakteriaalsus, ei nõrgene aja jooksul, andes meelerahu ja pideva kaitse selle paigaldamise hetkest peale.
Sõltumatud katsed Glasgow’ ülikoolis on tõestanud, et Marmoleumil on ainulaadne sobivus erinevatesse keskkondadesse, kus hügieen ja kontroll bakterite, nagu MRSA või E. coli üle on igapäevane mure.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Flotex

Flotex moodustab otstarbeka koosluse kulumiskindla põrandakatte vastupidavusest ja vaibale omasest libisemiskindlusest ning mürasummutusest. Tugev ja hügieeniline Flotex on täielikult veekindel ja samas ainuke tõeliselt pestav tekstiilist põrandakate. Flotex on soe, mugav, hügieeniline põrandakate, mis sobib igasuguseks äriotstarbeks.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex planks Lava 145002_145005_145007_145009_145010_145014 office

Nii Marmoleumi kui Flotexi tooted on saanud Briti allergiafondi kinnitusmärgise tänu tõsiasjale, et need ei paku bakteritele ega tolmulestadele pelgupaika, panustades nii tervislikuma sisekeskkonna heaks.