Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vastupidavus kaasneb kujundusega

Kui rääkida sellistest kohtadest nagu köögid ja vannitoad, siis me teame, et otsid põrandakatet, mis peaks vastu igapäevasele kulumisele, mida need käidavad kohad peavad taluma, samas kui sinu üürnikud soovivad värve ja kujundust, mis teevad majast kodu.

Novilon
Novilon

Novilon

Tänu meie Diamond Seali ja Novicleani viimistlustele võid puhata, olles veendunud, et meie Noviloni elastsel alusel vinüülisarjad tagavad ülima vastupidavuse kulumise ja kriimustuste suhtes ning jäävad kogu kasutusajaks vähima jõupingutuse ja kuluga hõlpsasti puhastatavateks.
Lisaks annab meie ainulaadne Aquagripi lakk jala all R10 libisemiskindluse, tagades sulle ja su üürnikele meelerahu. Meie Noviloni elastsel alusel vinüülisarjad on kavandatud pakkuma väljapaistvat vastupidavust ilma järeleandmisteta stiilis.

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks

Luxury vinyl tiles
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi