Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Alustades altpoolt ülespoole

Paljude inimestega asustatud hoonetes on esmatähtis hoida mürasaaste minimaalsena. Ükskõik, kas majades või eri ruumides või ühisaladel. On olemas mitmesuguseid lahendusi, et takistada müral kogu hoone läbimist. Kui alustada altpoolt ülespoole, siis põrand on üks lihtsamaid viise.

Flotex vision naturals
Sarlon acoustic

Sarloni akustiline põrandakate

Väiksema mürareostuse saavutamine on ülioluline töötavate ja õppivate inimeste stressi vähendamiseks ning heaolu, mugavuse ja tõhususe parandamiseks. Vaid Forbo kõikide kasutusvaldkondade põrandakattelahenduste hulgast leiad ühes kõikehõlmavas kollektsioonis akustilise projekti vinüülpõrandakatete suurima valiku, mis on pühendatud täieliku helisummutavuse saavutamisele.
Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmetegur müra vähendamisel. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilise vinüüli sarjast leiad põrandakatteid löögimüra summutusega 15, 17 ja 19 dB võrra.

Külasta meie Akustilise kollektsiooni lehele minekuks

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex vision