Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Muuda see isikupäraseks!

Tänu meie nüüdisaegse digitaalse printimistehnoloogia erakordsele paindlikkusele võib Forbo pakkuda võimalust luua vinüül- ja tekstiilpõrandakatetele tellitud kujundusi, mis sobivad õppekeskkonda.

Tegelikult puuduvad igasugused piirid sellele, mida võib saavutada maitseka disaini, värvide ja keeruka detailsusega.

Marmoleum, Aquajet
Bespoke digital print project vinyl

Tellitav digitaalselt prinditud vinüül

Tellitav Digital Print on murranguline prinditud vinüülpõrandakate, mis esitleb põnevat ja tellitavat võimalust luua selline põrandakatte kujundus, mis oleks interjööri keskmes.

Vali tuhandete kujutiste hulgast, mis on litsentsitud ja reprodutseerimisvalmis, või kujunda omaenda põrand. Milline ka ei oleks kujunduse tüüp, suurus, mõõtkava või keerukus, meie Digital Print annab kuuevärvilise 600 dpi (kõrgresolutsioonis) digitaalprintimise tulemusena nõelterava ja elava kujutise.

Flotex Vision

Flotex Vision pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – tõetruude kujutisteni. Looduse võib tuppa tuua, kui kavandad kivise ranna või ristikupõllu. Valmistada saab ka põrandal hämmastavaid tulemusi võimaldavaid 3D-efekte või trompe l’oeil kujundusi (pr k „silmapete”).

Külasta meie Flotex Visioni veebisaiti ja tutvu kujundustega Flotex Vision

Flotex Vision
Marmoleum Aquajet

Marmoleum Aquajet

Aquajeti vesilõiketehnoloogia võimaldab reprodutseerida kõige keerukamaid kujundusi ja lubab lõputut loomingulisust. Võid omale luua põranda kas standardmudeleid kasutades või omaenda kujundusega. Olgu see temaatiline põrand, kunstiteos või ettevõtte logo, võimalused on piiramatud. Marmoleumi valikust võid valida omaenda värvid iga standardse Aquajeti mudeli jaoks.

Vaata Aquajeti valikuid Marmoleum Aquajet

Coral Logo

• Suurepärane välimus ja eredad atraktiivsed värvid
• Täiuslik mitmevärviliste keeruliste kujunduste jaoks
• Vali mõne allpool näidatud standardvärvitooni hulgast
• Sobitada saab Pantone’i ja RALi värvitoone
• Tänu tugevale vinüülalusele püsib põrandal siledalt, põhjustades vähem komistamist.
Prinditud logoga porimatt on saadaval seitsmes standardses matisuuruses (mõõdud koos servadega): 55 × 90 cm, 105 × 155 cm, 105 × 300 cm, 155 × 205 cm, 155 × 300 cm, 205 × 205 cm ja 205 × 300 cm). On ka erimõõtudes matte laiuses kuni 200 cm ja pikkuses 600 cm (mõõdud ilma servadeta).

Lisateabe saamiseks Coral Logo porimattide tellimise kohta võta palun ühendust kohaliku klienditeeninduse osakonnaga.

Klõpsa Coral Logo lehele minemiseks Coral Logo

Coral logo