Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Koridorid ja läbipääsud

Koridorid on koormatud kärarikkad kohad ning vajavad vastupidavat ja ohutut põrandakatet. Forbo võib tarnida stiilseid ja praktilisi põrandakattelahendusi, nagu:
• ohutu põrandakate, mis vähendab õpilaste ja külastajate libastumise ja komistamise võimalusi;
• akustilised lahendused mürataseme madalal hoidmiseks;

• tugev vastupidav põrandakate, mis säilitab hea välimuse aastateks;
• hõlpsasti puhastatav vähese hooldusvajadusega põrandakate.

Muuda see isikupäraseks
Põrand võib sisaldada märke ja kujundeid, et lisada põnevust ja aidata õpilastel ja külastajatel hoones orienteeruda.

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Sarloni akustiline põrandakate

Väiksema mürareostuse saavutamine on ülioluline töötavate ja õppivate inimeste stressi vähendamiseks ning heaolu, mugavuse ja tõhususe parandamiseks. Vaid Forbo kõikide kasutusvaldkondade põrandakattelahenduste hulgast leiad ühes kõikehõlmavas kollektsioonis akustilise projekti vinüülpõrandakatete suurima valiku, mis on pühendatud täieliku helisummutavuse saavutamisele.
Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmetegur müra vähendamisel. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilise vinüüli sarjast leiad põrandakatteid löögimüra summutusega 15, 17 ja 19 dB võrra.

Külasta meie Akustilise kollektsiooni lehele minekuks

Sarlon acoustic
Flotex Vision

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi