Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Õige põrandakate klassiruumidele

Olgu see lastesõim, kool või ülikool, klassiruum peab olema soe, vastupidav ja vaikse õhustikuga, et õpilased saaksid tõhusalt õppida. Et vastata neile nõuetele võib Forbo Flooring tarnida eri põrandakattevariante, ulatusliku värvipaletiga, mis sobiks kokku iga disainiskeemiga.

Briti Allergialiidu heakskiidu märgis
Forbo tunnistab, et on oluline minimeerida selliste allergiliste haiguste põhjustajate mõju, nagu astma, riniit ja ekseem.
Mõlemad, nii Flotex kui ka Marmoleum, on AINSAD põrandakatted, millel on tõestatud soodne mõju allergia all kannatajatele, aidates säilitada puhast ja värsket keskkonda. See toimub kahjulikke allergeene püüdes või vähendades ja need vabastatakse üksnes puhastamise käigus.

Flotex Linear
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex Naturals
Sarlon acoustic

Sarloni akustiline põrandakate

Väiksema mürareostuse saavutamine on ülioluline töötavate ja õppivate inimeste stressi vähendamiseks ning heaolu, mugavuse ja tõhususe parandamiseks. Vaid Forbo kõikide kasutusvaldkondade põrandakattelahenduste hulgast leiad ühes kõikehõlmavas kollektsioonis akustilise projekti vinüülpõrandakatete suurima valiku, mis on pühendatud täieliku helisummutavuse saavutamisele.
Parim viis heli nõrgendamiseks on heliallika juures. Seetõttu on akustilised põrandad võtmetegur müra vähendamisel. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Meie akustilise vinüüli sarjast leiad põrandakatteid löögimüra summutusega 15, 17 ja 19 dB võrra.

Külasta meie Akustilise kollektsiooni lehele minekuks