Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Allergiavastase kinnitusega

Flotex ja Marmoleum, mõlemad Forbo Flooring Systemsilt, on autasustatud prestiižika Briti Allergialiidu heakskiidu märgisega, kuna õige puhastusrežiimi korral ei paku need pelgupaika allergeenidele ega maja tolmulestadele.
Oma hiljutises raportis hindas Briti Allergialiit, et vähemalt 12 miljonit inimest on „allergilised oma enda kodu suhtes” – peamiseks põhjuseks (58%) olevate maja tolmulestade tõttu ei saa põrandakatete tähtsust parema sisekeskkonna loomisel enam tähelepanuta jätta. See on ka probleem, mida ei saa ignoreerida hariduse, tervishoiu, kontorite või sotsiaalhoolde korral – tegelikult üheski kohas, kus inimesed tõenäoliselt pikemat aega viibivad.

BAF Seal of Approval
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Flotex

Flotexil on ruutmeetri kohta üle 70 miljoni kiu, mis tagavad libastumiskindla pinna nii märgades kui ka kuivades tingimustes, samamoodi nagu geko jalad on kaetud tuhandete peente harjastega, mis võimaldavad neil libisemata ronida. Need neelavad ka heli, tehes Flotexist vaikse põranda.
Flotexi kiud on painduvad ning jala all mugavad, just nagu sammal või bambus, nende tihedus, teostus ja tugevus võimaldab neil võtta uuesti algkuju. Selline tugevus tagab vastupidavuse ja pinna, mis on erakordselt kulumiskindel, eriti mööblirataste suhtes.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex Vision