Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Salone del Mobile 2019

Salone di Mobile ajal on Forbo Flooring Systems Milanos. Oleme osa Hollandi Meistrite paviljonist, mis asub Palazzo Franceso Turatis.

Masterly Courtyard

Meistrite teema

Selleaastane Meistrite läbiv teema on inspireeritud Rembrandti aastast Hollandis. Meie näitus asub palatso ruumis 26 ja on inspireeritud Rembrandti värvide ja linoleumi värvide vahelisest seosest. Värv, viimistlus, väljapeetus ja valguse mäng on need meistri tunnused, mida kõige sagedamini Rembrandti kunsti uurides ja avastades välja tuuakse.

Masterly Rembrandt
Forbo Linoleum poster

Tooted Milanos

Forbo värvipalett sarnaneb Rembrandti omale, kollektsioonide värvitoonides ja struktuuris on tunda meistri puudutust, seda on võimalik kasutada moodsates ja kaasaegsetes interjöörides hoonetes, kus inimesed elavad, töötavad, suhtlevad, puhkavad, ravil viibivad, õpivad ja mängivad.

Extracts from Rembrandts paintings are being printed on our Flotex flocked flooring which is begin placed as a rug underneath the colorful palette of linoleum tubes.
Rembrandti maalide detailid on trükitud meie Flotex põrandakattele, mis on vaibaks linoleumirullidest värvipaleti all.

Marmoleum

Inimesed, kes külastavad Meistrite paviljoni, hollandlasi Milanos, kogevad palju erinevaid Marmoleumi struktuure ja värve, mis kõik põhinevad maailmakuulsa Hollandi kunstnik Rembrandti värvipaletil. Meie linoleumikollektsioon Marmoleum on ainus CO2 neutraalne põrandakate ja parim valik igasse jätkusuutlikkusse interjööri.

Flotex Vision

Kui inimesed kõnnivad Salone di Mobile ajal läbi Palazzo Franceso Turati ruumi nr 26, näevad nad meie Flotex Vision põrandakatet, millele on trükitud erinevad detailid Rembrandti maalidelt. Siin tutvustame meie oma Bespoke Design disainiteenust. Seda ja Flotexi digitrüki võimalusi kasutades on võimalik kujundada oma unikaalne põrandakate.

Marmoleum Vivace 3427 floor
Flotex Van Gogh almond blossom floor

Praktiline info

Aadress:
Palazzo Francesco Turati
Via Meravigli, 9/b, 20123 Milano

Lahtiolekuajad Salone di Mobile 2019 vältel:
Teisipäev 11:00 – 17:00
Kolmapäev 11:00 – 22:00
Neljapäev – laupäev 11:00 - 19:00
Pühapäev 11:00 - 16:00


Meistrid, hollandlased Milanos kohta:
www.masterly.nu

Foto: Palazzo Francesco Turati, Masterly - Dutch Pavilion by Uniquole www.masterly.nu

Masterly Palazzo