Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD & puhasruumide põrandakate

Paigaldustooted

Seal & Primers

026 Euroblock Multi

Lahustivaba niiskuskindel kile liiva/tsemendi tasanduskihis ehituse jääkniiskuse tagasihoidmiseks. Lahustivaba, lihtne pealekandmine, hea kattevõime, mittesüttiv, kiiresti kuivav.

Artikli viide:026
SAP nr:35355
Pakend:10 l (12,4 kg)
Kattevõime:esimene kiht (veega lahjendatult 1 : 1) umbes 50 g/m².
Teine ja kolmas kiht (lahjendamata) 50–75 g/m² kihi kohta.


026-Euroblock-Multi

044 Europrimer Multi

Universaalne krunt tasandussegu nakke parandamiseks igat liiki imavate ja mitteimavate aluspõrandate peale.
Universaalne kasutusala, väga madal lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon, Emicode EC1, hea kattevõime.

Artikli viide:044
SAP nr:36689
Pakend:10 l (10,1 kg)
Kattevõime:100–200 g/m², sõltuvalt kasutusalast.


044-Europrimer-Multi

049 Europrimer ABS

Krunt tasandussegu nakke parandamiseks imavate kiviste aluspõrandate peal. Imavate kiviste aluspõrandate pealiskihi parandamiseks. Kasutajasõbralik, mittesüttiv, hea kattevõime, suur sisseimbumisvõime. Sobiv igat liiki aluspõrandatele, mis on kahjustamata, puhtad ja püsivalt kuivad.

Artikli viide:049
SAP nr:34956
Pakend:10 l (10 kg)
Kattevõime:100–150 g/m², sõltuvalt kasutusalast.


049-Europrimer-ABS

041 Europrimer EL

Krunt vaskriba kasutamisvajaduse vähendamiseks elektrit juhtiva põranda paigaldamisel.
Lahustivaba, mittesüttiv, hea kattevõime, elektritakistus < 105 oomi, mõõdetud DIN 53 276 järgi.

Artikli viide:041
SAP nr:37123
Pakend:10 l (10,1 kg)
Kattevõime:6–8 m²/l


041-Europrimer-EL

Aluspõranda tasandamine

975 Europlan Special

Isesilenev tasandussegu tsementalusel ja muude kiviste põrandakattega kaetavate põrandate tasandamiseks kihtidena kuni 8 mm paksuselt. Rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidavus alates 2 mm. Vähem tolmu. Väga madal lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon, Emicode EC1, isesilenev, väga hea voolavus, suurim kihi paksus 8 mm.

Artikli viide:975
SAP nr:31994
Pakend:23 kg
Kattevõime:umbes 1,5 kg/m² kihi paksuse mm kohta.


975-Europlan-Special

990 Europlan Direct

Vähese tolmuga, isesilenev väga kvaliteetne tasandussegu tsementalusel ja muude kiviste põrandakattega kaetavate põrandate tasandamiseks kihtidena kuni 20 mm paksuselt. Enamasti ei ole krunt vajalik. Rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidavus alates 1 mm. Kuni 90% vähem tolmu. Isesilenev, nõrgapingeline, suurepärane voolavus, pumbatav, kõrge survetugevus, suurim kihi paksus 20 mm, vähem tolmu, väga madal lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon, Emicode EC1, sobiv kasutamiseks parkettpõrandate all.

Artikli viide:990
SAP nr:34953
Pakend:23 kg
Kattevõime:umbes 1,4 kg/m² kihi paksuse mm kohta.


990-Europlan-Direct

991 Europlan Direct Rapid

Isesilenev, väga kvaliteetne ja kiiresti kuivav tasandussegu. Sobiv tsementalusel ja muude kiviste põrandate tasandamiseks kihtidena kuni 20 mm paksuselt. Temperatuuril 20 °C ja suhtelisel niiskusel < 70% on tasandussegu kiht linoleum-, nõelvilt-, vaip- ja PVC-põrandakatte paigaldamiseks valmis 3–4 tunni pärast. Rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidavus alates 1 mm. Väga madal lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon, Emicode EC 1, kiiresti kuivav, nõrgapingeline, suurepärane voolavus, hea survetugevus, suurim kihi paksus 20 mm, rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidavus alates 1 mm. Vähem tolmu.

Artikli viide:991
SAP nr:29603
Pakend:23 kg
Kattevõime:umbes 1,5 kg/m² kihi paksuse mm kohta.


991-Europlan-Direct-Rapid

Forbo QuickFit Panels

Forbo Quickfit-süsteem koosneb isekleepuvatest MDF-plaatidest ja niiskuskindlast heliisolatsioonist Forbo Foam. Forbo Quickfiti tulemus: kiire, sile viimistlus. Kiire ja hõlbus paigaldus. Ei ole nähtavaid aluspõranda liitekohti. Väga hea niiskustõke. Hõlpsasti eemaldatav. Parandatud löögiheli isolatsioon kombinatsioonis Forbo Foamiga (Δ Lw= 23 dB standardite EVS-EN-ISO 140-8 ja 717-2 järgi).

SAP nr:60696
Kattevõime:3,6 m² paki kohta, 36 m² kaubaaluse kohta


Forbo_Quickfit

Forbo Foam

Metalliseeritud polüpropüleenfooliumiga lamineeritud polüpropüleenvaht. Fooliumist pealiskihil on kindlaks tihendamiseks isekleepuv 20 cm üleulatus.

SAP nr:64799
Pakend:rullis 25 jooksvat meetrit PE-vahtu, 100 cm lai, 4,5 mm paks.


Forbo-Foam

Liimid

540 Eurosafe Special

Lahustivaba hea algnakkuvusega põrandakatteliim PVC-põrandakatte paanide ja plaatide, vahtalusel vinüüli, PVC-tagapõhjal vaiba, siledapõhjalise kummipõrandakatte paanide ja plaatide ning polüolefiinpõrandakatte paigaldamiseks. Lahustivaba, mittesüttiv, lihtne ja ohutu peale kanda, suur algnakketugevus ja lõplik nakketugevus, hea kattevõime, rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidav.

Artikli viide: 540
SAP nr: 29403
Pakend: 10 l (13 kg)
Kattevõime: 0–350 g/m², sõltuvalt põrandakatte tagapõhjast
ja aluspõranda seisundist.


540-Eurosafe-Special

640 Eurostar Special

Väga madala lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) emissiooniga hea algnakkuvusega põrandakatteliim PVC-põrandakatte paanide ja plaatide, vahtalusel vinüüli, PVC-tagapõhjal vaiba, siledapõhjalise kummipõrandakatte paanide ja plaatide ning polüolefiinpõrandakatte paigaldamiseks. Väga madal LOÜ emissioon, Emicode EC1, lahustivaba, mitmeotstarbeline kasutus, lihtne ja ohutu peale kanda, hea kattevõime, hea algnakketugevus ja lõplik nakketugevus, rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidav.

Artikli viide:640
SAP nr:29611
Pakend:10 l (12 kg)
Kattevõime:225–275 g/m²


640-Eurostar-Special

641 Eurostar Special EL

Väga madala lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) emissiooniga elektrit juhtiv hea algnakkuvusega liim elektrit juhtiva vaiba, elektrit juhtiva PVC-põrandakatte paanide ja plaatide ning elektrit juhtiva sileda tagapõhjaga kummipõrandakatte paanide ja plaatide paigaldamiseks. Väga madal LOÜ emissioon, Emicode EC1, lahustivaba, mittesüttiv, lihtne ja ohutu peale kanda, mitmeotstarbeline kasutus, suur algnakketugevus, hea kattevõime, rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidav, elektritakistus < 3*105 oomi (standardi EN 13 415 järgi).

Artikli viide:641
SAP nr:53652
Pakend:10 l (12 kg)
Kattevõime: TKB S1: 260–300 g/m²
<br>B2: 300–400 g/m²


641-Eurostar-Special-EL

543 Eurosafe Deco

Kvaliteetne lahustivaba liim PVC-liistude ja plaatide paigaldamiseks siledale aluspõrandale. Mittesüttiv, lahustivaba, rullikutele/mööbliratastele/toolidele vastupidav, hea kattevõime, ei jäta liimikellu jälgi, lihtne ja ohutu peale kanda, suur lõplik nakketugevus.

Artikli viide: 543
Pakend: 10 kg ämber
Kattevõime: 100–150 g/m², tasandatud aluspõrandal.


543-Eurosafe-Deco

650 Eurostar Fastcol (kontaktliim teenindustoodete jaoks)

Madala lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) emissiooniga, lahustivaba ja võimekas dispersioonalusel tugeva nakkega kontaktliim vaipade treppidele, PVC trepiastme äärte, PVC liimitavate põrandaliistude, kummist trepiastme äärte, kõvade ja korkpõrandakatete õõnsate põrandaliistude kahepoolseks kinnitamiseks. Madal LOÜ emissioon, Emicode EC 2, lahustivaba, piisavalt võimekas tugevate pingete talumiseks, hea algnakketugevus, soojuse abil reaktiveeruv, tööriist kaasas.

Artikli viide:650
SAP nr:77554
Pakend:5 l (7,5 kg)
Kattevõime:250 g/m² kihi kohta


650-Eurostar-Fastcol

Colorexi keevisnöör

Colorexi keevisnöör

Colorexi plaate ja kõiki sellel lehel olevaid tarvikuid saab keevitada Colorexi keevisnööriga, mida on saada Colorexi põhiplaadiga sobivates värvitoonides.

Standardse 4 mm läbimõõduga ja 100 m poolides.

Colorex-Welding_Rod

Viimistluslahendused

Viimistluslahendused ESD ja puhasruumi põrandatele

Kõrgtundlikel tervishoiualadel ja muudes kohtades, kus on ranged hügieeninõuded, on ülitähtis, et põrandalt seinale üleminekud oleks veekindlad, täiesti hügieenilised ja esteetiliselt meeldivad. Meie ühtne põrandaliistusüsteem tekitab täiusliku tihenduse nendes kriitilistes kohtades, kasutades sama Colorexi materjali. Seda süsteemi on saada igas meie kollektsiooni värvitoonis ja see koosneb järgmistest osadest.

801 Copper Strip - Colorex

Põrandaliistu riba

Põrandaliist, mis on saadaval rullides, on lõigatud ja kokku keevitatud algsetest Colorexi plaatidest, mis kindlustab kvaliteedi seinast seinani. Põrandaliistu saab ülespöörde šablooni ja alusprofiili abil seina peale üles pöörata, mis tagab sileda ülemineku seina ja põranda vahel ning väldib täisnurkseid ühenduskohti, kuhu mustus võib koguneda.

Pikkus:12,2 m.
Kõrgus:15 cm
<br>5 cm põrandal pluss 10 cm seina peale üles


Cove-skirting-strip

Vormitud sise- ja välisnurga tükid

Nurgad on vormitud algsest Colorexi materjalist ning on parimate tulemuste saamiseks ja kõige olulisemate osade kontrollitud keskkonnas valmistamise tagamiseks armeeritud. Keevitamine ei ole vajalik. Sisaldavad tagaküljel vaikarmeeringut.

re-formed-internal-and-external-corner-pieces

Ülespööret kujundav profiil

Raadius:20 mm

Cove-Forming-Profile

Colorexi keevisnöör

Colorexi plaate ja kõiki sellel lehel olevaid tarvikuid saab keevitada Colorexi keevisnööriga, mida on saada Colorexi põhiplaadiga sobivates värvitoonides.

Standardse 4 mm läbimõõduga ja 100 m poolides.

Läbimõõt:4 mm
Pool:100 m


Colorex-Welding_Rod

Põrandaliistud Colorex Plusi jaoks:

Colorexi ramp

Rakenduskohtadele, kus Colorex Plus on paigaldatud eraldiseisva töösaarena või ei lõppe seina ääres, on saadaval juurdepääsurambid kas halli värvi või Colorexi põhiplaadiga sobivas värvitoonis (signaalvärvid tellimisel).

Colorex-ramp

Põrandaliistud Colorex Plusi jaoks

Erinevate Colorex Plusi versioonide jaoks on saada kaht tüüpi põrandaliiste, kumbki on kavandatud erineva lahenduse tarbeks. Aladel, kus hügieen on ülioluline, on väljapakutud lahendus sarnane sellele, mida kasutatakse 2 mm Colorexi plaatide korral koos tellimuse järgi tehtud põrandaliistudega, mida peaks sobitama kogenud ja väljaõppinud paigaldaja. Kui Colorex Plus on seatud niiske põranda peale, võime pakkuda ventileerivaid põrandaliiste, mis võimaldavad niiskusel ruumi pääseda.

Raadius: 20 mm


Skirting-for-Colorex-Plus

Põranda hooldus

Forbo FloorCare’i meetod Project Vinyli jaoks

Forbo Flooring on teadlik, et suurem osa kauakestva põranda kasutusaja jooksul tehtud kuludest tulenevad selle korrashoiust ja hooldusest. Just sellepärast on meie Colorexi põrandakattetoodete väljatöötamisel alati pööratud erilist tähelepanu lihtsatele ja keskkonnasäästlikele puhastusmeetoditele ning järjepidevale välimuse säilitamisvõimele. See võimaldab sul täielikult loobuda töö- ja kulumahukatest hoolduspinnakatetest, põrandaviimistlustest ja muust sarnasest.

Tähtis teade ESD-kaitstud alade (elektrit juhtivate põrandate) kohta

Kaitsvate või hoolduspinnakatete, nagu vahade ja polümeerdispersioonide kasutamisel võib olla negatiivne mõju elektrijuhtivusele. Kasutada tohib ainult spetsiaalselt elektrit juhtivate põrandate jaoks välja töötatud tooteid.

ESD-Protective-Areas

Põranda hooldus

816 Cleaner 10 l

Cleaner on pH-neutraalne pesuvahend, mis ei jäta jääke ja saab hakkama praktiliselt kõigi tavaliste plekkide ja mustusega. Pese Cleaneri või Moneli ja mopiga: must vesi korjake ära harja ja mopi või veetolmuimejaga, loputage puhta vee ja mopiga, laske põrandal kuivada.

Artikli viide:816
SAP nr: 29650/29652
Pakend: 10 l


816-Cleaner-10-l

818 Monel 10 l

Looduslikel komponentidel põhinev Monel pakub praktilist kaitsekilet ja täiuslikku puhastusvõimet ühes tootes. Moneli meetod: kanna Moneli kile peale Moneli lahuse ja mopi abil, lase põrandal kuivada.

Artikli viide:818
SAP nr: 29643/29641
Pakend: 10 l


818-Monel-10-l

816 Forbo Cleaner 12*1 l

Artikli viide:816
SAP nr: 75982
Pakend: 12 × 1 l


Forbo-Cleaner