Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Digitaalselt prinditud vinüül

Tänu meie esmaklassilisele digitaalsele printimistehnoloogiale saame pakkuda pilkupüüdva välimusega põrandakatteid, mida pole võimalik luua tavalise trükitehnikaga.

Eternal Wood 12802 & Eternal Colour 45162, 40522, 40332

Digitaalselt prinditud Eternal

Mänguliste tunnuskujundustega põrandakatted Colourful Planks, Terrazzo, Paint ja Rainbow annavad ruumidele täiesti uue näo, nii et laske oma fantaasial vabalt lennata ning looge isikupärane Eternali toode, mis sobib teie sisekujunduse ja eelistustega. Lõpptulemus on sama vastupidav ja sama suurepäraste kasutusomadustega kui teised Eternali tooted, aga valmistatud just teie jaoks!

Eternal Colour 45132

Digitaalselt prinditud Step

Surestep Digital Print tõstab turvapõrandakatte uutesse kujundusdimensioonidesse. Surestep Digital Print võimaldab luua kohandatud turvapõrandakatte, mis säilitab kõik tavapäraste Surestepi sarjade kasutuseelised.

Meie kaks laos olemasolevat kujundust Ice Cream ja Moon on näited selle uuendusliku tootmistehnoloogia lõpututest võimalustest.

Surestep digital print 17982 moon

Peale digitaalselt prinditud mustrite pakume ka kohandatavaid tooteid, mille väikseim tellitav kogus on 12 m2. Allpool on toodud kõik võimalused ja tooteliigid.

Fotod ja Graafika

Photographic digital printed Eternal

Tooge meile oma foto, palgake fotograaf või tehke valik paljude imeliste piltide seast. Meie klienditeenindusest saate rohkem teavet sobivate kujutiste liigi, suuruse ja eraldusvõime kohta.

Eternal Digital print map

Graafika alla kuuluvad erinevad prinditud kujundid, jooned ja tekstilõigud, aga ka linnade kaardid. Laske printida sobiv marsruut või lisage põrandale graafiliste disainielementide abil informatiivseid, harivaid või lõbusaid nüansse.

Tunnuskujundus ja Loodus

Identity digital printed Eternal

Nagu selle osa nimigi näitab, saate lasta põrandale printida tunnussümboleid ja -värve ning logosid. Laske põrandal kujutada mängulises vormis ettevõtte logo või graafilisi tunnuselemente ja -värve.

Nature digital printed Eternal

Päästke loodus põrandal valla. Laske põrandale printida näiteks kivikesi, rohtu või lehti. Ehk eelistate loodusest pärinevat tõetruult „kopeerida“ või hoopis kasutada abstraktseid looduslähedasi pilte, nagu Magnified Nature kujutised.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie kohaliku müügiesindajaga.