Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tellimustööna valmiv digitrükk Eternal

Meie kõrgtehnoloogiline digitaaltrükitehnoloogia annab kujundusmeeskonnale tööriistad hämmastavate disainide loomiseks, mida ei ole võimalik saavutada hariliku trükitehnoloogia abil ning mis võimaldavad kliendil ka ise oma põrand kujundada.

Trükitud vinüülkate on ülipainduv, säilitades samas Eternali tuumikkollektsiooni kõik näitajad. See sisaldab 0,7 mm kulumiskihti, mis tagab maksimaalse kulumiskindluse ja välimuse suurepärase säilivuse.

Eternal Geode 43982

Digitrükiga Eternal-katted

Eternali vinüülkatete kollektsioon sisaldab mitmeid digitaalselt trükitud põrandakattekujundusi, mis avavad värvides ja kujunduses uued mõõtmed. Õrnad värvivarjundid, vikerkaarevärvide kaskaad või tähelepanuväärsed lihvitud kalliskividega geoodid. Lisaks digitaalselt trükitud kujundusele pakume ka tellimustööna valmivaid põrandakattekujundusi alates 12 m². Kõik võimalused ja kategooriad on allpool ära toodud.

Laadige Eternali digitrükiga vinüülkatete voldik alla

Magnified nature petrified bark

Rainbow

Eternali Rainbow-kujundus hõlmab värvivarjundite spektrit, mis katab üle kümne meetri, moodustades vikerkaarevärvide kaskaadi, milles voolavad värvid tänu sujuvatele üleminekutele üle põranda ega katkesta mustrit. Nii suur mustrisamm on saavutatav ainult tänu digitaalsele trükimeetodile. Eternal Rainbow on saadaval 1,95 m laiusega rullides ja laiust saab lihtsal viisil suurendada, et sobitada see ka laiemate pindade katmiseks.

Eternal digitally printed Rainbow

Magnified Nature

Alates geoodidest koos hiigelsuurte vääriskividega kuni kivistunud puukoore efektini, millest saab iga interjööri keskpunkt, toob kollektsioon looduse ennenägematus ulatuses põrandakatetele. Kuna iga disaini suurust saab muuta, sobib Magnified Nature ideaalselt neile, kes soovivad pilkupüüdvat põrandakujundust. Eternali Magnified Nature kujundused tarnitakse paigaldusvalmis elementidena, mille saab sisestada ükskõik millist tooni Eternali kollektsiooni põrandakattesse.

Eternal Natural geode

Fotograafiline

Tooge oma pilt, tellige fotosessioon või valige imelisest maailmast enda jaoks sobiv element. Meie klienditeenindus annab teile hea meelega nõu pildi tüübi, suuruse ja resolutsiooni kohta.

Photographic digital printed Eternal

Graphic

Graafika alajaotuse alla oleme paigutanud erinevate kujundite, joonte, tekstide aga ka linnakaartidega disainid. Loo omaneda marsruudid, muuda oma põrand graafilise disaini abil informatiivseks, harivaks või lõbusaks.

Graphic Digital printed Eternal

Identiteet

Nagu pealkiri ütleb, toome teie stiili, värvid ja logod põrandakattele. Mängige põrandakatte kujunduses oma ettevõtte logoga või graafiliste elementide ja värvidega.

Identity digital printed Eternal

Loodus

Katke oma põrand loodusmotiividega. Tegu võib olla ka kiviklibupõranda, rohuliblemustri või lehemustritega. Loodusmotiivi koopia või selle abstraktsed tõlgendused, nagu need on olemas meie disainikollektsioonis Magnified Nature.

Nature digital printed Eternal

Piiramatu

Piiramatult kujundusvõimalusi Piiramatul arvul vastupidavate põrandakatete maailmas unikaalseid kujundusvõimalusi, mis ei kordu ja mille suurust, värvi, ulatust ja mõõtmeid ei piirata.

Unlimited digital printed Eternal

Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie kohaliku müügiesindajaga.