Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vahemaa hoidmine


Forbo Flooring Systemsis mõistetakse keerukat olukorda ja muresid, mis on seoses COVID-19 pandeemiaga saanud kõigi igapäevaelu osaks. Võtame kõigis tegevuskohtades endale kohustuse piirata viiruse levikut ning kaitsta klientide, äripartnerite ja töötajate tervist ja ohutust nii palju kui võimalik. Kõigis riikides, kus tegutseme, järgib meie ettevõte rangelt vähemalt valitsuste ja kohalike tervishoiuasutuste kehtestatud reegleid.

Kogu meie tootmine töötab ja oleme taas võimelised nii müügi kui näidiste tellimusi vastu võtma ja täitma. Meie klienditeeninduse kolleegid ja eriti ööpäev läbi toimiv teenus ForbOnline on osutunud väga populaarseks ja võimaldavad meil teid jätkuvalt toetada, kui teil õnnestub oma projekte jätkata. Küsimustega pöörduge palun oma kohaliku kliendihalduri poole, võtke ühendust kliendi kontaktteabe abil või klienditeenindusosakonnaga, mida leidub kogu maailmas.

Südamlikud tervitused kogu Forbo Flooring Systemsi rahvalt.

Tooted

Saame aru, et praeguses olukorras on otsitavat teavet keeruline leida. Forbo Flooring pakub laia põrandakattelahenduste valikut – erinevaid kujundusi, värvitoone, formaate, materjale ja struktuure. Siit leiate kogu teabe meie toodete täissortimendi kohta.

Avastage meie põrandakattetooted

Allura 60055 | 60389 | 63497

Põrandaplaneerija

Kohaliku kliendihalduri või klienditeeninduse meeskonnaga on keeruline ühendust saada, aga olete siiski huvitatud uuest põrandast? Meie põrandaplaneerija abil saate ise endale põranda luua.

Pakume selles töövahendis uut funktsiooni: laadige üles pilt oma ruumist (tasuta) ja vaadake järele, milline põrandakattelahendus sellesse keskkonda kõige paremini sobib.

Avage meie põrandaplaneerija

Floor planner Marmoleum Striato

Tehtud tööd

Te ei saa kodust lahkuda? Saate alati vaadata töid, mida oleme teinud eri segmentides, riikides ja erinevate Forbo põrandakattelahenduste abil.

Vaadake meie tehtud töid

Archidea 56 - Library Caledonian University Library