Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pro prostory, které vyžadují více specializovaný druh podlahové krytiny, například ochranu před elektrostatickým výbojem (ESD) nebo zvýšenou protikluznou ochranu, má Forbo škálu produktů splňujících nejvyšší standardy.

Colorex

Prostory s vysokými nároky
V citlivých nemocničních prostorách, jako jsou operační sály, jednotky intenzivní péče či oddělení zobrazovacích technik, představuje volba vhodné podlahové krytiny unikátní výzvu. Podlaha musí být v souladu s přísnými hygienickými předpisy, aby pomáhala předcházet nemocniční nákaze, musí prokázat, že splňuje všechny potřebné bezpečnostní požadavky. A především, musí zcela zabraňovat elektrostatickým výbojům, které mohou způsobovat poruchy vysoce citlivých lékařských přístrojů a zařízení.
Nejvyšší hygienické standardy
Colorex splňuje všechny tyto požadavky. Vodivé vlastnosti materiálu umožňují zamezit negativním účinkům akumulace statické elektřiny. Zároveň není díky kompaktnímu neporéznímu povrchu náchylný k množení bakterií a plísní, takže umožňuje dodržovat nejvyšší hygienické standardy.
Přejít na kolekce Colorex

ESD
Step

Bezpečnostní podlahy Step

Uklouznutí a klopýtnutí mají na svědomí více než 37%* nehod vedoucích ke zranění. Podlahy se rozhodně mají z čeho zodpovídat. Uklouznutí a klopýtnutí jsou nejčastějšími příčinami pracovních úrazů. Použití podlahové krytiny z řady Step může významně snížit počet nehod způsobených uklouznutím. *Zdroj: Health and Safety Establishment, UK
Step je bezpečnostní vinylová krytina s protiskluzovými vlastnostmi garantovanými po celou dobu životnosti. Nabízí nejširší spektrum designových řešení mezi bezpečnostními podlahovinami, aniž by byla omezena funkčnost. Jde o ideální řešení pro všechny plochy vyžadující protikluznou úpravu a to z estetického i funkčního hlediska.
Produkty Step nabízí též unikátní a atraktivní řešení, pohodlné a zároveň bezpečné, pro mokré prostory, kde je třeba protikluzná úprava pro bezpečnou chůzi naboso i v obuvi.
Přejít na kolekce Step