Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pomoc v boji proti nemocniční nákaze

Pokud jde o kontrolu přenosu infekcí a zamezení případům nemocniční nákazy, existuje lepší místo kde začít, než je podlaha? Testování potvrdilo, že naše produkty Marmoleum a Flotex prokazatelně brání růstu a šíření infekcí, jako jsou MRSA, norovirus a C. Difficile, čímž pomáhají přispívat ke zdravějšímu a hygieničtějšímu prostředí nemocnic.

Kontrola infekcí
Linoleum

Marmoleum

Marmoleum má schopnost potlačit růst bakterií díky přírodním surovinám, které se používají k jeho výrobě, zejména díky lněnému oleji. Tyto získané antibakteriální vlastnosti zůstávají po celou dobu životnosti krytiny Marmoleum stabilní, takže poskytují pocit bezpečí a stálou ochranu od okamžiku položení podlahové krytiny.
Nezávislé testování provedené na Univerzitě v Glasgowě prokázalo, že Marmoleum je materiál vhodný pro neobvykle širokou škálu prostředí s vysokými požadavky na hygienu a stálou kontrolu bakterií jako MRSA či E. Coli.

Navštivte naše stránky Marmoleum

Flotex

Flotex je unikátní elektrostaticky vyráběná podlahová krytina nabízející stejnou odolnost a snadnou údržbu jako pružné podlahové krytiny a zároveň pohodlí a akustické vlastnosti jako koberce. Díky vysoce účinnému antimikrobiálnímu ošetření Sanitized® zajišťuje Flotex nepřetržitou ochranu proti bakteriím, včetně MRSA a E. coli, a vzniku nepříjemného zápachu a růstu plísní.
Navštivte naše stránky Flotex

Flotex

Produkty Marmoleum i Flotex získaly pečeť kvality od Britského alergologického ústavu díky tomu, že nepodporují usazování bakterií nebo roztočů, a tím přispívají ke zdravějšímu prostředí interiéru.