Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlahy pro elektrotechnický průmysl

Na správné podlaze záleží
Omezení vytváření elektrostatického náboje je hlavním úkolem kontrolních měření v prostorách chráněných před elektrostatickým výbojem (EPA). Na místech, kde jsou například elektronické montážní linky, mechatronika a datová centra, hraje výběr správné krytiny klíčovou roli. Nejenže odvádí elektrostatický náboj z osob a vybavení, ale také může omezovat generování náboje přímo u zdroje, totiž na styčné ploše podrážek a podlahy.

Trvalá vodivost během po celou dobu životnosti podlahy
Unikátní konstrukce krytiny Colorex SD/EC, zcela bez obsahu těkavých antistatických sloučenin, zaručuje trvalé a stabilní vodivé vlastnosti podlahy po celou dobu její životnosti, a to nezávisle na vlhkosti a teplotě prostředí.

Garantujeme více než jen odolnost
Forbo Flooring zaručuje nejvyšší bezpečnost. Měříme elektrický odpor každé jednotlivé výrobní šarže Colorex SD/EC a na požádání jsme schopni poskytnout výsledky těchto měření v přehledné formě.

Nízká tvorba tělesného elektrického napětí
Je známo, že každý člověk při pohybu či chůzi akumuluje elektrostatický náboj. Nošení vhodné ESD obuvi umožňuje bezpečné odvedení tohoto náboje do husté sítě vodivých žilek materiálu Colorex SD/EC.

Colorex
Colorex

Colorex

Chrání vaší technologii
Colorex je technicky vyspělý podlahový systém speciálně navržený pro kontrolu výbojů statické elektřiny v citlivých prostorách, jako jsou čisté provozy, operační sály a výrobní prostory v elektrotechnickém průmyslu.

Colorex je vhodný pro řadu využití. Může být přilepen přímo na podklad nebo instalován na zdvojenou podlahu. Také může být použit jako součást volně položitelného systému dílců.

Colorex je k dostání ve třech variantách úrovně vodivosti - Highperformance, Performance a Standard. Protikluzná verze (R11 Plus) pro volnou pokládku doplňuje rozsáhlou nabídku technologicky pokročilého řešení materiálu Colorex.
Kliknutím přejděte na Colorex