Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

FAQ - Použitie a údržba

Naše vysoko odolné a účelové riešenia zaisťujú, že naše podlahy majú dlhú životnosť a ľahko sa udržujú. Na tejto stránke FAQ nájdete informácie o udržateľnom používaní a údržbe našich podlahových riešení. Pokiaľ nenájdete, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať so žiadosťou o ďalšiu pomoc.


Ako vaše produkty fungujú po inštalácii v náročných podmienkach? Vydrží dlhšie ako 10 rokov?

To samozrejme závisí od materiálu a použitia (stope) produktu. Máme vysoko pokrokové náterové systémy, ktoré znižujú potrebu čistenia a údržby a robia podlahu odolnejšou. Naši poradcovia vždy navrhnú správny produkt pre konkrétne miesto. To znamená, že naše podlahové krytiny vydržia v priemere viac ako 10 rokov, dokonca aj 20 alebo 30 rokov, ak uvažujete o linoleu Marmoleum alebo vinylovej podlahe.

Pri vstupnej rohoži je rozumné ju vymeniť každých 5, 7 až 10 rokov, v závislosti od použitia, klímy a miery zneužívania (stopy). Táto výmena stojí za to, pretože dobrá vstupná čistiaca rohož udržuje zvyšok budovy a podlahovú krytinu v čistote a chráni ju pred opotrebením.

Ponúkate na inštaláciu lepidla s nízkym obsahom VOC?

Áno, máme. Eurocol je súčasťou divízie Forbo Flooring Systems a ponúka všetky druhy podlahových riešení, pokiaľ ide o inštaláciu podlahy, od rýchlych inštalácií po zelené inštalácie. Všetky lepidlá na podlahy Eurocol sú teraz na vodnej báze a s nízkymi emisiami, pričom niektoré sú extrémne nízkoemisné.

Ako zaručíte, že vami ponúkané podlahy sú bezpečné?

Forbo Flooring je jednou z mála spoločností, ktoré poskytujú informácie o zdravotnom dopade každého z našich produktov. Podrobné informácie nájdete v produktovom liste EPD, ktorý je dodávaný s každou podlahou. Môžete nájsť viac o EPD tu

Či už si vyberiete akýkoľvek produkt, všetky podlahy Forbo neobsahujú toxíny a ftaláty. To je súčasťou nášho záväzku zaistiť, aby ľudia mohli naše podlahy bezpečne používať po mnoho rokov.