Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Správná podlaha pro učebny

Ať už jde o mateřinku, základní školu nebo univerzitu, učebna by vždy měla být teplá, odolná a měla by mít klidnou atmosféru, aby se žáci mohli soustředit na učení. Forbo nabízí různé produkty splňující tyto požadavky v bohaté škále barev, takže je možné si vybrat kombinaci vyhovující libovolnému barevnému schématu.

Schváleno asociací Allergy UK
Forbo si uvědomuje, že je důležité minimalizovat působení alergenům způsobujících obtíže jako astma, alergická rýma a ekzém.
Flotex a Marmoleum jsou JEDINÉ podlahoviny, u nichž byl prokázán pozitivní dopad na alergiky, díky tomu, že napomáhají udržovat čisté a svěží prostředí. Principem je zachycování a redukování škodlivých alergenů, které se uvolňují pouze při čištění.

Flotex Linear
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum
Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahy, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení i poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené povrchy.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí apod.
kliknutím přejděte na Flotex

Flotex Naturals
Sarlon acoustic

Akustická podlahovina Sarlon

Dosažení co nejnižší hladiny hluku je zásadní pro snižování stresu a zlepšení vnitřní pohody a výkonnosti lidí, ať už pracují nebo se učí. Pouze u společnosti Forbo najdete v jediné přehledné kolekci akustických vinylových krytin tu nejširší nabídku produktů určených pro instalaci tichých podlah v rozličných typech interiéru.
Nejlepší způsob jak omezit hluk je u jeho zdroje. Proto jsou akustické podlahy klíčem ke snižování hluku v budovách. Forbo je v oboru akustických podlah s více než 30 lety zkušeností skutečným specialistou. V naší nabídce vinylových akustických podlah najdete produkty s hodnotami snížení kročejového hluku 15, 17 a 19dB
Kliknutím přejděte na akustickou kolekci