Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Chodby a spojovací chodby

Chodby jsou rušná, hlučná místa a potřebují odolnou a bezpečnou podlahu. Forbo může nabídnout stylová a praktická řešení podlah, jako jsou:
• Bezpečnostní podlahy snižující nebezpečí uklouznutí a klopýtnutí
• Akustická řešení, která pomáhají držet hluk na uzdě
• Odolné a trvanlivé podlahy, které i po letech stále vypadají dobře
• Snadno čistitelné podlahy s nízkými nároky na údržbu

Buďte osobití
V podlahách mohou být začleněny značky a tvary, které udělají interiér zajímavější a mohou sloužit ke snazší orientaci žáků i návštěvníků v budově.

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum
Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahy, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení i poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené povrchy.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Akustická podlahovina Sarlon

Dosažení co nejnižší hladiny hluku je zásadní pro snižování stresu a zlepšení vnitřní pohody a výkonnosti lidí, ať už pracují nebo se učí. Pouze u společnosti Forbo najdete v jediné přehledné kolekci akustických vinylových krytin tu nejširší nabídku produktů určených pro instalaci tichých podlah v rozličných typech interiéru.
Nejlepší způsob jak omezit hluk je u jeho zdroje. Proto jsou akustické podlahy klíčem ke snižování hluku v budovách. Forbo je v oboru akustických podlah s více než 30 lety zkušeností skutečným specialistou. V naší nabídce vinylových akustických podlah najdete produkty s hodnotami snížení kročejového hluku 15, 17 a 19dB
Kliknutím přejděte na akustickou kolekci

Sarlon acoustic
Flotex Vision

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí apod.
kliknutím přejděte na Flotex