Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Schváleno jako nealergenní

Flotex a Marmoleum, oba produkty od společnosti Forbo Flooring Systems, byly oceněny prestižní Pečetí asociace Allergy UK, protože při dodržování správného úklidového režimu neposkytují útočiště alergenům ani roztočům.
Současná zpráva vydaná Allergy UK odhaduje, že nejméně 12 miliónů lidí je „alergických na svůj vlastní domov“ - a uvádí, že z 58% jsou spouštěcím alergenem roztoči. Význam podlahových krytin pro životní prostředí v interiérech by proto neměl být přehlížen. Tento problém se netýká jen domácností, měl by být řešen i ve vzdělávacích, zdravotnických, kancelářských či sociálních zařízeních - vlastně všude, kde lidé tráví delší dobu.

BAF Seal of Approval
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahové krytiny, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení a poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené místa.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí.
Kliknutím přejděte na Flotex

Flotex Vision