Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kobercové čtverce - snadná pokládka

Dnešní moderní kancelářské prostředí bývá navrhováno jako systém otevřených kanceláří a je třeba, aby bylo flexibilní a dalo se snadno a rychle přestavovat. Modulární podlahové systémy, jako jsou například kobercové čtverce, se snadno přizpůsobí změnám potřeb, čímž snižují náklady na reorganizaci a umožňují větší flexibilitu designu.

Carpet tiles Mix 963-969
Create Space green

Tessera

Tessera je kolekce atraktivních a odolných vpichovaných kobercových dílců s různými stavbami a texturami vlasu pro specifické vzhledové a funkční vlastnosti. Rozsáhlý sortiment zahrnuje moderní i klasický styl v jednobarevném i vzorovaném provedení, takže dokáže pozvednout úroveň interiéru v každém druhu budov komerčního i veřejného sektoru. Nabízíme vzory se smyčkovým vlasem, kombinací smyčkového a střiženého vlasu, řezaným vlasem a vzory s neviditelným spojem.

Westbond

Nekonečné barevné možnosti a výjimečná kvalita již od množství 1m²

Lepení vláken
Lepení vláken je sofistikovaná metoda výroby kobercových čtverců, kde jsou jednotlivé vlákna příze lepeny na podkladový materiál, aby vytvořili velmi hustý a luxusní produkt. Každý chomáč vláken je individuální a vysoký podíl příze v nášlapné vrstvě zajistí krásný, bohatý, velurový kobercový čtverec, který poskytne vynikající celoplošný vzhled.

Kolekce Westbond
Kolekce Westbond se skládá ze tří hlavních řad, Westbond Colour, Westbond Flex a Westbond Natural.

Westbond