Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Barevné ladění sezóny

test

Každé roční období má pro každého z nás jiný význam v závislosti na tom, kde se ve světě nacházíme, na naší kultuře a tradicích. Doufáme, že s našim BAREVNÝM LADĚNÍM SEZÓNY převedeme tyto pocity do designu způsobem, který bude jak doplňovat, tak se bude i tázat. Navržené produkty a scénáře, které vás, jak doufáme, budou inspirovat po celý rok.

Barevné ladění sezóny první | Forbo Flooring Systems

Sezónní výběr každé tři měsíce

Ať jsme kdekoliv, naše roční období jsou ovlivňována přírodou, a jako takové je bude zohledňovat a odrážet v každém z našich barevných laděních sezóny, což zdůrazní nejen závazek společnosti Forbo k udržitelnosti, ale také důležitost, kterou přikládáme přírodě jako klíči k pohodě ve vnitřním prostředí.

Každé tři měsíce vám přineseme ochutnávku trendů daného období z našeho komplexního produktového portfolia, představíme položky, které spojují naše myšlenky a pocity v různých ročních obdobích. Každá z nich bude mít za cíl zachytit podstatu každého ročního období a sdělit jeho „náladu“.

Pečlivě sestaveno naším designérským týmem

Každé barevné ladění sezóny je pečlivě sestaveno naším týmem mezinárodních profesionálů v oblasti designu a skládá se z výběru produktů Forbo zvolených tak, aby se vzájemně doplňovaly a vyjadřovali podstatu každé sezóny.

Jejich inspirace pochází z celé řady zdrojů, včetně interiérů, módy, bytového zařízení, průmyslového designu, umění, grafiky a médií. Barvy jsou vybírány z Forbo Global Color Card, vyváženého výběru trendových interiérových barev, který se každý rok aktualizuje a používá se k vytvoření barev pro všechny naše kolekce produktů.

Pro nás je toto barevné ladění více než jen barva. Zahrnuje povrchy a prostředí, naznačuje prostor a atmosféru a vypráví jedinečný příběh, který vás, jak doufáme, zaujme a povzbudí k vytvoření vlastního příběhu.

Forbo Flooring práce designérského týmu | Forbo Flooring Systems

Prozkoumejte barevné ladění sezón

 • Barevné ladění sezóny | příklad letáku | Forbo Flooring Systems

  Barevné ladění PRVNÍ sezóny

  2023

  Barevné ladění PRVNÍ sezóny

  Výběr našich produktů Forbo v prvním barevném ladění sezóny je kombinací různých textur, hmatových vjemů a funkčnosti. Je to výběr příjemných a bohatých materiálů, které navozují pocit pohody, komfortu a sounáležitosti.

  Barvy jsou hřejivé a lehce pikantní v zelených, fialových, červených nebo okrových barevných tónech, které sousedí s vybranými čtyřmi barvami NCS a také dobře ladí s Pantone Color of the Year 2023: Viva Magenta 18-1750.

  Přečtěte si více
 • Mood of the Season TWO | Forbo Flooring Systems

  Barevné ladění DRUHÉ sezóny

  2023

  Barevné ladění DRUHÉ sezóny

  Náš druhý výběr barev a materiálů je inspirován jarním obdobím. Jaro je obdobím optimismu, růstu a obnovy. Období změn, šance těšit se a příležitost osvěžit se nebo přinést novinky.

  Barvy jsou povznášející a zprostředkovávají pocit harmonie a pohody. Je tu pocit přirozené svěžesti, protože se opět těšíme na pobyt venku.

  Přečíst si více
 • Barevné ladění TŘETÍ sezóny | Forbo Flooring Systems

  Barevné ladění TŘETÍ sezóny

  2023

  Barevné ladění TŘETÍ sezóny

  Náš třetí výběr barev a materiálů je inspirován létem. Barvy léta jsou živé, ale zároveň uklidňující. S pastelovými tóny, které naznačují atmosféru inspirovanou pláží, jenž uklidňuje a současně dodává energii.

  Pokud jde o materiály, myslete hřejivě, poutavě a svěže. Textury jsou hladké a měkké, symbolizující spojení s přírodou.

 • Barevné ladění sezóny ČTYŘI | podzim | Forbo Flooring Systems

  Barevné ladění ČTVRTÉ sezóny

  2023

  Barevné ladění ČTVRTÉ sezóny

  Naše čtvrtá kolekce „Barevného ladění“ čerpá inspiraci z útulné atmosféry podzimu. Vyznačuje se barvami, které vystihují podstatu této sezóny.

  Hladce jsme smíchali teplé neutrální a zemité odstíny s odstíny rzi, karamelu a terakoty. Jemné tóny žluté a oranžové vdechují do této teplé a zlaté palety dotek živosti.