Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD a podlaha čistých provozů

Instalační produkty

Izolační nátěr a penetrace

026 Euroblock Multi

Bez rozpouštědlová izolace pro potlačení zbytkové vlhkosti v pískových/cementových potěrech, bez rozpouštědel, snadná aplikace, příznivá vydatnost, nehořlavé, rychle schnoucí.

Číslo produktu:026
SAP č.:35355
Balení:10 l. (12.4 kg)
Vydatnost: První nátěr (ředěný vodou v poměru 1:1), cca. 50 g / m².
Druhá a třetí vrstva (neředěný) 50-75 g / m² na jeden nátěr.


026-Euroblock-Multi

044 Europrimer Multi

Universální penetrace, která zlepšuje přilnavost samonivelační stěrky k všem typům savých i nesavých podkladů.
Univerzální použití, velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, příznivá vydatnost.

Číslo produktu:044
SAP č.:36689
Balení:10 l. (10.1 kg)
Vydatnost:100-200 g/m², v závislosti na aplikaci.

044-Europrimer-Multi

049 Europrimer ABS

Penetrace zlepšuje přilnavost samonivelační stěrky na porézních a kamenných podkladech. Uživatelsky přívětivý, nehořlavý, příznivá vydatnost, vysoká penetrační kapacita. Vhodný pro jakýkoliv typ podkladu, který je pevný, čistý a trvale suchý.

Číslo produktu:049
SAP č.:34956
Balení:10 l. (10kg)
Vydatnost:100-150 g/m², v závislosti na aplikaci.

049-Europrimer-ABS

041 Europrimer EL

Penetrace, která redukuje potřebu použití systému měděných pásků a vodivé stěrky, kdy je instalována vodivá podlahová krytina. Bez rozpouštědel, nehořlavé, příznivá vydatnost, vodivost < 105 Ohm, měřeno podle normy DIN 53 276.

Číslo produktu:041
SAP č:37123
Balení:10 l. (10.1 kg)
Vydatnost:6-8 m²/litr

041-Europrimer-EL

Samonivelizační stěrky

975 Europlan Special

Samonivelační stěrka pro vyrovnání cementových a jiných kamenných potěrů ve výšce až do 8 mm, která bude pokryta podlahovou krytinou. Odolnost vůči kolečkové židli od 2 mm. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, samonivelační, vysoká rozlevnost, maximální tloušťka vrstvy 8 mm.

Číslo produktu:975
SAP č.:31994
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1,5 kg / m² na mm tloušťky vrstvy

975-Europlan-Special

990 Europlan Direct

Samonivelační, vysoce kvalitní stěrka pro vyrovnání podkladů na cementové bázi a jiných kamenitých podlah až do výšky max. 20 mm, která bude pokryta podlahovou krytinou. V mnoha případech penetrace není potřeba. Odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Až o 90% méně prachu. Samonivelační, nízké pnutí, vynikající rozlevnost, čerpatelná, vysoká pevnost v tlaku, maximální tloušťka vrstvy 20 mm, méně prašná, velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, vhodné pro použití pod parkety.

Číslo produktu: 990
SAP č.: 34953
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1,4 kg / m² na mm tloušťky vrstvy

990-Europlan-Direct

991 Europlan Direct Rapid

Samonivelační, vysoce kvalitní a rychle schnoucí stěrka. Vhodná pro vyrovnání podkladů na cementové bázi a jiných kamenných podkladů do výšky max. 20 mm. Při 20°C a relativní vlhkosti < 70% je stěrka připravena pro instalaci linolea, koberců a PVC podlahových krytin po 3-4 hodinách. Odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC 1, rychle schnoucí, s nízkým pnutím, vynikající rozlevnost, vysoká pevnost v tlaku, maximální tloušťka vrstvy 20 mm, odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Méně prašná.

Číslo produktu:991
SAP č:29603
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1.5 kg/m² na mm tloušťky vrstvy

991-Europlan-Direct-Rapid

Forbo QuickFit Panely

Forbo Quickfit systém se skládá ze samolepících MDF panelů a nepropustnou zvukově izolační fólie Forbo foam. Forbo Quickfit nabízí: rychlé a hladké vyrovnání povrchu, rychlou a snadnou instalaci. Žádné viditelné spoje podkladu. Výbornou zábranu vlhkosti. Snadnou rozebíratelnost a vylepšenou kročejovou neprůzvučnost v kombinaci s fólií Forbo Foam (Δ Lw= 23 dB podle norem NEN-EN-ISO 140-8 a 717-2)

SAP č:60696
Vydatnost: 3.6 m² v balení, 36 m² na paletě

Forbo_Quickfit

Forbo Foam

Polypropylenová pěnovka laminovaná s metalickou polypropylenovou fólii. Horní vrstva fólie obsahuje samolepící překrytí 20 cm pro bezpečné překrytí spojů.

SAP č.:64799
Balení: Role 25 bm PE pěnovky, 100 cm šířka, tloušťka 4 mm

Forbo-Foam

Lepidla

540 Eurosafe Special

Lepidlo na podlahové krytiny bez obsahu rozpouštědel s vysokou počáteční přilnavostí pro pokládku PVC krytiny v rolích a dílcích, měkčených vinylů, koberců s rubovou stranou z PVC, pryžových podlah v rolích a dílcích s hladkou rubovou stranou a polyolefinové podlahové krytiny. Bez rozpouštědel, nehořlavé, snadné a bezpečné používání, vysoká počáteční přilnavost a výsledná pevnost, příznivá vydatnost, odolné vůči kolečkovému provozu.

Číslo produktu: 540
SAP č.: 29403
Balení: 10 l. (13 kg)
Vydatnost: 0-350 g/m², v závislosti na rubové straně podlahové krytiny a stavu podkladu

540-Eurosafe-Special

640 Eurostar Special

Lepidlo na podlahové krytiny s velmi nízkými emisemi VOC s vysokou počáteční přilnavostí pro instalaci PVC krytin v rolích a dílcích, měkčených vinylů, koberců s rubovou stranou z PVC, pryžových podlah v rolích a dílcích s hladkou rubovou stranou a polyolefinové podlahové krytiny. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, bez rozpouštědel, víceúčelová aplikace, snadné a bezpečné používání, příznivá vydatnost, vysoká počáteční přilnavost a výsledná pevnost, odolné vůči kolečkovému provozu.

Číslo produktu:640
SAP č.:29611
Balení:10 l. (12 kg)
Vydatnost:225-275 g/m²

640-Eurostar-Special

641 Eurostar Special EL

Lepidlo s velmi nízkými emisemi VOC a vysokým počátečním lepivým momentem pro instalaci vodových koberců, vodivých PVC podlahových krytin v rolích i čtvercích a vodivé pryžové podlahové krytiny v rolích i čtvercích s hladkou rubovou stranou. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, bez rozpouštědel, nehořlavé, snadné a bezpečné používání, víceúčelová aplikace, vysoká počáteční přilnavost, příznivá vydatnost, odolnost vůči kolečkové židli, elektrický odpor <3 * 105 Ohm (EN 13 415).

Číslo produktu:641
SAP č.:53652
Balení:10 l. (12 kg)
Vydatnost: TKB S1: 260-300 g/m²

B2: 300-400 g/m²

641-Eurostar-Special-EL

543 Eurosafe Deco

Vysoce kvalitní bezrozpouštědlové lepidlo pro instalaci PVC pásků a dílců na hladké podklady. Nehořlavé, bez rozpouštědel, odolnost vůči kolečkové židli, příznivá vydatnost, bez stop po zubové stěrce, snadné a bezpečné použití, vysoká konečná pevnost.

Číslo produktu: 543
Balení: 10 kg kyblík
Vydatnost: 100-150 g/m², na vyrovnané podklady.

543-Eurosafe-Deco

650 Eurostar Fastcol

Kontaktní lepidlo na výkonné disperzí bázi s velmi nízkými emisemi VOC, bezrozpouštědlové se silnou přilnavostí pro oboustrannou fixaci koberců na schodech, PVC, PVC schodišťových hrany, PVC lišt, pryžových schodnic, dutých lišt k tvrdým podlahovým krytinám a k fixaci korkových podlah. Nízkými emisemi VOC, emisní kód EC2, bez rozpouštědel, dostatečně silný nést vysoké napětí, vysoká počáteční přilnavost, znovu přilnavé při zahřátí, nářadí přiloženo.

Číslo produktu: 650
SAP č.: 77554
Balení: 5 l. (7.5 kg)
Vydatnost: 250 g/m² na vrstvu

650-Eurostar-Fastcol

Svařovací šňůry

Svařovací šňůra Colorex

Čtverce Colorex a všechna příslušenství na této stránce mohou být svařeny svařovací šňůrou Colorex, která je dostupná v barvách odpovídajících základní kolekci Colorex

Ve standardním 4 mm průměru a 100 m cívkách.

Colorex-Welding_Rod

Dokončovací profily

Dokončovací profily pro ESD a čisté provozy

Ve vysoce citlivých nemocničních prostředích a všude jinde, kde musí být splněny přísné hygienické požadavky, existuje základní potřeba pro přechody mezi podlahou a zdí, které jsou vodotěsné, perfektně hygienické a estetické. Jako řešení nabízíme systém integrovaných přechodových lišt umožňujících perfektně utěsnit tato kritická místa stejným materiálem jako je podlahová krytina. Systém je dostupný ve všech barvách kolekce a obsahuje následující části:

White-Blank-Filler

Předsvařený lištový pásek

Předsvařený lištový pásek, který je dostupný v rolích, je řezaný a svařený z originálních dílců Colorex a zaručuje tak jeho kvalitu od zdi ke zdi. Předsvařený lištový pásek může být vytvarován ke zdi za použití tvarovacího profilu a podkladového profilu, což zaručuje hladký přechod mezi zdí a podlahou a vyvarujete se tak spár v pravých úhlech, které mohou případně zadržovat špínu.

Délka:12,2 m.
Výška:15 cm

5 cm na podlaze plus 10 cm na zdi

Cove-skirting-strip

Předhotovené vnitřní a vnější rohy

Rohy jsou vytvarovány z originálního materiálu Colorex a vyztuženy, aby zajistili nejlepší možný výsledek a postarali se o to, že i nejkritičtější část je vyrobena v kontrolovaném provozu. Svařování není potřeba. Včetně vyztužení pryskyřicí na rubu.

re-formed-internal-and-external-corner-pieces

Tvarovací profil

Rádius:20 mm

Cove-Forming-Profile

Svařovací šnůry Colorex

Čtverce Colorex a všechna příslušenství na této stránce mohou být svařeny svařovací šňůrou Colorex, která je dostupá v barvách odpovídajících základní kolekci Colorex.

Ve standardním 4 mm průměru a 100 m cívkách.

Průměr:4 mm
Cívka:100 m

Colorex-Welding_Rod

Servisní produkty pro Colorex Plus:

Colorex rampa

U instalacích, kde byl položen materiál Colorex Plus jako samostatný operační prostor nebo nebyl ukončen u zdi, je k dispozici nájezdová rampa nabízená v šedé nebo barvě odpovídající základní kolekci Colorex (Signální barvy jsou na vyžádání).

Colorex-ramp

Lišty pro Colorex Plus

K dispozici jsou dva typy lišt pro rozdílné varianty materiálu Colorex Plus, každá je navržena ke splnění rozdílného řešení. V hygienicky kritických prostorech je navržené řešení obdobné tomu, které se používá pro dílce Colorex 2 mm. Na míru vyrobený předsvařený lištový pásek může být přesně upraven kvalifikovaným a vyškoleným podlahářem. Pokud je Colorex Plus položen na vlhký podklad, můžeme doporučit ventilační lištu, která umožňuje vlhkosti uniknout do místnosti.

Rádius: 20 mm

Skirting-for-Colorex-Plus

Čištění a údržba

Metoda Forbo FloorCare pro ESD a čisté provozy

Forbo Flooring si uvědomuje, že většina nákladů vynakládaných během doby životnosti odolné podlahy náleží čištění a údržbě. To je důvod proč byly naše podlahové krytiny Colorex vyvíjeny se zvláštní pozorností pro snadnou údržbu šetrnou k životnímu prostředí a odpovídajícími vlastnostmi udržení vzhledu. To vám umožní zříci se kompletně povrchových úprav nebo laků, vyžadujících náročnou a drahou údržbu.

Důležitá informace pro ESD chráněné prostory (vodivé podlahy):

Použití ochranných nebo udržovacích nátěrů jako jsou vosky, polymerové disperze a podobně, může mít negativní vliv na vodivost. Pokud je přesto vyžadujete, měly by být použity pouze speciální prostředky pro vodivé podlahy.

ESD-Protective-Areas

Produkty Forbo Floorcare

816 Cleaner 10 l

Cleaner je pH neutrální čisticí prostředek, který nezanechává žádné zbytky a odstraní prakticky všechny běžné skvrny a znečištění. Vyčistěte pomocí prostředku Cleaner nebo Monel a mopu: Setřete špinavou vodu mopem nebo vysavačem na vodu, opláchněte čistou vodou a mopem, nechte podlahu uschnout

Označení produktu: 816
SAP č.: 29650/29652
Balení: 10 l
Ředění:pro odstranění skvrn nebo plošné čistění – 50 ml prostředku Cleaner do 10 l vody

816-Cleaner-10-l

818 Monel 10 l

Monel, jehož základem jsou přírodní složky, spojuje praktický ochranný film a dokonalé čisticí vlastnosti v jednom produktu. Metoda Monel: naneste mopem vrstvu prostředku Monel, nechte podlahu uschnout.

Označení produktu: 818
SAP č.: 29643/29641
Balení: 10 l

818-Monel-10-l

816 Forbo Cleaner 12*1 l

Označení produktu: 816
SAP č.: 75982
Balení: 12*1 l

Forbo-Cleaner

814 Forbo Polish 12*1 l

Article reference: 814
SAP nr: 75985
Package: 12*1 l

Forbo-Polish