Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD a podlaha čistých provozů

Instalační produkty

Izolační nátěr a penetrace

026 Euroblock Multi

Bez rozpouštědlová izolace pro potlačení zbytkové vlhkosti v pískových/cementových potěrech, bez rozpouštědel, snadná aplikace, příznivá vydatnost, nehořlavé, rychle schnoucí.

Číslo produktu:026
SAP č.:35355
Balení:10 l. (12.4 kg)
Vydatnost: První nátěr (ředěný vodou v poměru 1:1), cca. 50 g / m².
Druhá a třetí vrstva (neředěný) 50-75 g / m² na jeden nátěr.


026-Euroblock-Multi

044 Europrimer Multi

Universální penetrace, která zlepšuje přilnavost samonivelační stěrky k všem typům savých i nesavých podkladů.
Univerzální použití, velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, příznivá vydatnost.

Číslo produktu:044
SAP č.:36689
Balení:10 l. (10.1 kg)
Vydatnost:100-200 g/m², v závislosti na aplikaci.

044-Europrimer-Multi

049 Europrimer ABS

Penetrace zlepšuje přilnavost samonivelační stěrky na porézních a kamenných podkladech. Uživatelsky přívětivý, nehořlavý, příznivá vydatnost, vysoká penetrační kapacita. Vhodný pro jakýkoliv typ podkladu, který je pevný, čistý a trvale suchý.

Číslo produktu:049
SAP č.:34956
Balení:10 l. (10kg)
Vydatnost:100-150 g/m², v závislosti na aplikaci.

049-Europrimer-ABS

041 Europrimer EL

Penetrace, která redukuje potřebu použití systému měděných pásků a vodivé stěrky, kdy je instalována vodivá podlahová krytina. Bez rozpouštědel, nehořlavé, příznivá vydatnost, vodivost < 105 Ohm, měřeno podle normy DIN 53 276.

Číslo produktu:041
SAP č:37123
Balení:10 l. (10.1 kg)
Vydatnost:6-8 m²/litr

041-Europrimer-EL

Samonivelizační stěrky

975 Europlan Special

Samonivelační stěrka pro vyrovnání cementových a jiných kamenných potěrů ve výšce až do 8 mm, která bude pokryta podlahovou krytinou. Odolnost vůči kolečkové židli od 2 mm. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, samonivelační, vysoká rozlevnost, maximální tloušťka vrstvy 8 mm.

Číslo produktu:975
SAP č.:31994
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1,5 kg / m² na mm tloušťky vrstvy

975-Europlan-Special

990 Europlan Direct

Samonivelační, vysoce kvalitní stěrka pro vyrovnání podkladů na cementové bázi a jiných kamenitých podlah až do výšky max. 20 mm, která bude pokryta podlahovou krytinou. V mnoha případech penetrace není potřeba. Odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Až o 90% méně prachu. Samonivelační, nízké pnutí, vynikající rozlevnost, čerpatelná, vysoká pevnost v tlaku, maximální tloušťka vrstvy 20 mm, méně prašná, velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, vhodné pro použití pod parkety.

Číslo produktu: 990
SAP č.: 34953
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1,4 kg / m² na mm tloušťky vrstvy

990-Europlan-Direct

991 Europlan Direct Rapid

Samonivelační, vysoce kvalitní a rychle schnoucí stěrka. Vhodná pro vyrovnání podkladů na cementové bázi a jiných kamenných podkladů do výšky max. 20 mm. Při 20°C a relativní vlhkosti < 70% je stěrka připravena pro instalaci linolea, koberců a PVC podlahových krytin po 3-4 hodinách. Odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC 1, rychle schnoucí, s nízkým pnutím, vynikající rozlevnost, vysoká pevnost v tlaku, maximální tloušťka vrstvy 20 mm, odolnost vůči kolečkové židli od 1 mm. Méně prašná.

Číslo produktu:991
SAP č:29603
Balení:23 kg
Vydatnost: cca. 1.5 kg/m² na mm tloušťky vrstvy

991-Europlan-Direct-Rapid

Forbo QuickFit Panely

Forbo Quickfit systém se skládá ze samolepících MDF panelů a nepropustnou zvukově izolační fólie Forbo foam. Forbo Quickfit nabízí: rychlé a hladké vyrovnání povrchu, rychlou a snadnou instalaci. Žádné viditelné spoje podkladu. Výbornou zábranu vlhkosti. Snadnou rozebíratelnost a vylepšenou kročejovou neprůzvučnost v kombinaci s fólií Forbo Foam (Δ Lw= 23 dB podle norem NEN-EN-ISO 140-8 a 717-2)

SAP č:60696
Vydatnost: 3.6 m² v balení, 36 m² na paletě

Forbo_Quickfit

Forbo Foam

Polypropylenová pěnovka laminovaná s metalickou polypropylenovou fólii. Horní vrstva fólie obsahuje samolepící překrytí 20 cm pro bezpečné překrytí spojů.

SAP č.:64799
Balení: Role 25 bm PE pěnovky, 100 cm šířka, tloušťka 4 mm

Forbo-Foam

Lepidla

540 Eurosafe Special

Lepidlo na podlahové krytiny bez obsahu rozpouštědel s vysokou počáteční přilnavostí pro pokládku PVC krytiny v rolích a dílcích, měkčených vinylů, koberců s rubovou stranou z PVC, pryžových podlah v rolích a dílcích s hladkou rubovou stranou a polyolefinové podlahové krytiny. Bez rozpouštědel, nehořlavé, snadné a bezpečné používání, vysoká počáteční přilnavost a výsledná pevnost, příznivá vydatnost, odolné vůči kolečkovému provozu.

Číslo produktu: 540
SAP č.: 29403
Balení: 10 l. (13 kg)
Vydatnost: 0-350 g/m², v závislosti na rubové straně podlahové krytiny a stavu podkladu

540-Eurosafe-Special

640 Eurostar Special

Lepidlo na podlahové krytiny s velmi nízkými emisemi VOC s vysokou počáteční přilnavostí pro instalaci PVC krytin v rolích a dílcích, měkčených vinylů, koberců s rubovou stranou z PVC, pryžových podlah v rolích a dílcích s hladkou rubovou stranou a polyolefinové podlahové krytiny. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, bez rozpouštědel, víceúčelová aplikace, snadné a bezpečné používání, příznivá vydatnost, vysoká počáteční přilnavost a výsledná pevnost, odolné vůči kolečkovému provozu.

Číslo produktu:640
SAP č.:29611
Balení:10 l. (12 kg)
Vydatnost:225-275 g/m²

640-Eurostar-Special

641 Eurostar Special EL

Lepidlo s velmi nízkými emisemi VOC a vysokým počátečním lepivým momentem pro instalaci vodových koberců, vodivých PVC podlahových krytin v rolích i čtvercích a vodivé pryžové podlahové krytiny v rolích i čtvercích s hladkou rubovou stranou. Velmi nízké emise VOC, emisní kód EC1, bez rozpouštědel, nehořlavé, snadné a bezpečné používání, víceúčelová aplikace, vysoká počáteční přilnavost, příznivá vydatnost, odolnost vůči kolečkové židli, elektrický odpor <3 * 105 Ohm (EN 13 415).

Číslo produktu:641
SAP č.:53652
Balení:10 l. (12 kg)
Vydatnost: TKB S1: 260-300 g/m²

B2: 300-400 g/m²

641-Eurostar-Special-EL

543 Eurosafe Deco

Vysoce kvalitní bezrozpouštědlové lepidlo pro instalaci PVC pásků a dílců na hladké podklady. Nehořlavé, bez rozpouštědel, odolnost vůči kolečkové židli, příznivá vydatnost, bez stop po zubové stěrce, snadné a bezpečné použití, vysoká konečná pevnost.

Číslo produktu: 543
Balení: 10 kg kyblík
Vydatnost: 100-150 g/m², na vyrovnané podklady.

543-Eurosafe-Deco

650 Eurostar Fastcol

Kontaktní lepidlo na výkonné disperzí bázi s velmi nízkými emisemi VOC, bezrozpouštědlové se silnou přilnavostí pro oboustrannou fixaci koberců na schodech, PVC, PVC schodišťových hrany, PVC lišt, pryžových schodnic, dutých lišt k tvrdým podlahovým krytinám a k fixaci korkových podlah. Nízkými emisemi VOC, emisní kód EC2, bez rozpouštědel, dostatečně silný nést vysoké napětí, vysoká počáteční přilnavost, znovu přilnavé při zahřátí, nářadí přiloženo.

Číslo produktu: 650
SAP č.: 77554
Balení: 5 l. (7.5 kg)
Vydatnost: 250 g/m² na vrstvu

650-Eurostar-Fastcol

Svařovací šňůry

Svařovací šňůra Colorex

Čtverce Colorex a všechna příslušenství na této stránce mohou být svařeny svařovací šňůrou Colorex, která je dostupná v barvách odpovídajících základní kolekci Colorex

Ve standardním 4 mm průměru a 100 m cívkách.

Colorex-Welding_Rod

Dokončovací profily

Dokončovací profily pro ESD a čisté provozy

Ve vysoce citlivých nemocničních prostředích a všude jinde, kde musí být splněny přísné hygienické požadavky, existuje základní potřeba pro přechody mezi podlahou a zdí, které jsou vodotěsné, perfektně hygienické a estetické. Jako řešení nabízíme systém integrovaných přechodových lišt umožňujících perfektně utěsnit tato kritická místa stejným materiálem jako je podlahová krytina. Systém je dostupný ve všech barvách kolekce a obsahuje následující části:

White-Blank-Filler

Předsvařený lištový pásek

Předsvařený lištový pásek, který je dostupný v rolích, je řezaný a svařený z originálních dílců Colorex a zaručuje tak jeho kvalitu od zdi ke zdi. Předsvařený lištový pásek může být vytvarován ke zdi za použití tvarovacího profilu a podkladového profilu, což zaručuje hladký přechod mezi zdí a podlahou a vyvarujete se tak spár v pravých úhlech, které mohou případně zadržovat špínu.

Délka:12,2 m.
Výška:15 cm

5 cm na podlaze plus 10 cm na zdi

Cove-skirting-strip

Předhotovené vnitřní a vnější rohy

Rohy jsou vytvarovány z originálního materiálu Colorex a vyztuženy, aby zajistili nejlepší možný výsledek a postarali se o to, že i nejkritičtější část je vyrobena v kontrolovaném provozu. Svařování není potřeba. Včetně vyztužení pryskyřicí na rubu.

re-formed-internal-and-external-corner-pieces

Tvarovací profil

Rádius:20 mm

Cove-Forming-Profile

Svařovací šnůry Colorex

Čtverce Colorex a všechna příslušenství na této stránce mohou být svařeny svařovací šňůrou Colorex, která je dostupá v barvách odpovídajících základní kolekci Colorex.

Ve standardním 4 mm průměru a 100 m cívkách.

Průměr:4 mm
Cívka:100 m

Colorex-Welding_Rod

Servisní produkty pro Colorex Plus:

Colorex rampa

U instalacích, kde byl položen materiál Colorex Plus jako samostatný operační prostor nebo nebyl ukončen u zdi, je k dispozici nájezdová rampa nabízená v šedé nebo barvě odpovídající základní kolekci Colorex (Signální barvy jsou na vyžádání).

Colorex-ramp

Lišty pro Colorex Plus

K dispozici jsou dva typy lišt pro rozdílné varianty materiálu Colorex Plus, každá je navržena ke splnění rozdílného řešení. V hygienicky kritických prostorech je navržené řešení obdobné tomu, které se používá pro dílce Colorex 2 mm. Na míru vyrobený předsvařený lištový pásek může být přesně upraven kvalifikovaným a vyškoleným podlahářem. Pokud je Colorex Plus položen na vlhký podklad, můžeme doporučit ventilační lištu, která umožňuje vlhkosti uniknout do místnosti.

Rádius: 20 mm

Skirting-for-Colorex-Plus

Čištění a údržba

Metoda Forbo FloorCare pro ESD a čisté provozy

Forbo Flooring si uvědomuje, že většina nákladů vynakládaných během doby životnosti odolné podlahy náleží čištění a údržbě. To je důvod proč byly naše podlahové krytiny Colorex vyvíjeny se zvláštní pozorností pro snadnou údržbu šetrnou k životnímu prostředí a odpovídajícími vlastnostmi udržení vzhledu. To vám umožní zříci se kompletně povrchových úprav nebo laků, vyžadujících náročnou a drahou údržbu.

Důležitá informace pro ESD chráněné prostory (vodivé podlahy):

Použití ochranných nebo udržovacích nátěrů jako jsou vosky, polymerové disperze a podobně, může mít negativní vliv na vodivost. Pokud je přesto vyžadujete, měly by být použity pouze speciální prostředky pro vodivé podlahy.

ESD-Protective-Areas

Produkty Forbo Floorcare

816 Cleaner 10 l

Cleaner je pH neutrální čisticí prostředek, který nezanechává žádné zbytky a odstraní prakticky všechny běžné skvrny a znečištění. Vyčistěte pomocí prostředku Cleaner nebo Monel a mopu: Setřete špinavou vodu mopem nebo vysavačem na vodu, opláchněte čistou vodou a mopem, nechte podlahu uschnout

Označení produktu: 816
SAP č.: 29650/29652
Balení: 10 l
Ředění:pro odstranění skvrn nebo plošné čistění – 50 ml prostředku Cleaner do 10 l vody

816-Cleaner-10-l

810 Spray Concentrated 10 l

Spray has a perfect performance for local spray cleaning. ForboSpray also will refurbish local small distortions such as scratches and has excellent buffing properties, thus restoring the desired visual behaviour of the flooring. Spray method: dry buff with rotary machine and buffing pad, full spray with Spray, rotary machine and buffing pad.

Article reference: 810
Package: 10 l

810-Spray-Concentrated-10-l

811 Spray Diluted 6*0.5 l

Article reference: 811
SAP nr: 29624/29626
Package: 6* 0.5 l

811-Spray-Diluted-6-0.5-l

818 Monel 10 l

Monel, jehož základem jsou přírodní složky, spojuje praktický ochranný film a dokonalé čisticí vlastnosti v jednom produktu. Metoda Monel: naneste mopem vrstvu prostředku Monel, nechte podlahu uschnout.

Označení produktu: 818
SAP č.: 29643/29641
Balení: 10 l

818-Monel-10-l

616 Weldfinish 12*25 ml

Weldfinish protects welding rods from initial soiling. During installation and/ or after the final trimming of the rod, Weldfinish can be easily applied with the Weldfinish applicator.

Article reference: 616
SAP nr: 66297
Package: 10 l

Weldfinish

816 Forbo Cleaner 12*1 l

Označení produktu: 816
SAP č.: 75982
Balení: 12*1 l

Forbo-Cleaner

814 Forbo Polish 12*1 l

Article reference: 814
SAP nr: 75985
Package: 12*1 l

Forbo-Polish