Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Elektronikas nozares grīdas

Piemērotai grīdai ir nozīme.
Elektrostatiskās uzlādes samazināšana ir galvenais mērķis ESD aizsargātajās telpās (EPA). Tādās telpās kā elektromontāžas darbnīcas, mehatronikas un datu centri piemērotam grīdas segumam ir būtiska nozīme. Tas ne tikai novada elektrostatisko lādiņu no darbiniekiem un tehnikas, bet arī samazina eletrostatiskās uzlādes veidošanos tur, kur tā rodas, kurpju zolēm saskaroties ar grīdu.

Pastāvīga strāvas vadība visā grīdas mūža garumā
Colorex SD/EC unikālā konstrukcija, kas nesatur nepastāvīgus antistatiskos ķīmiskos elementus, nodrošina pastāvīgu un stabilu grīdas strāvas vadāmību visā grīdas kalpošanas laikā neatkarīgi no mitruma un temperatūras.

Mēs garantējam ne tikai pretestību
Forbo Flooring garantē augstu drošības līmeni. Mēs mērām elektrības pretestību katrai Colorex SD/EC ražošanas partijai un pēc pieprasījuma piegādājam pārbaudes atskaiti, kurā skaidri parādīti mērījumu rezultāti.

Ķermeņa uzlāde ar statisko elektrību
Ikviens var uzkrāt elektrostatisko lādiņu, vienkārši kustoties vai ejot. Valkājot piemērotus ESD apavus, šie lādiņi tiks droši novadīti Colorex SD/EC vadošo dzīslu blīvajā tīklā.

Colorex
Colorex

Colorex

Jūsu tehnoloģiju aizsardzība
Colorex ir augstāko tehnoloģiju tehnisko grīdas segumu sistēma, kas īpaši izstrādāta, lai kontrolētu statisko izlādi noteiktās zonās, piemēram, sterilās telpās, operāciju zālēs un elektronikas industrijā.

Colorex var ieklāt dažādos veidos. To var uzreiz līmēt pie pamatnes vai paceltās grīdas paneļiem. To var arī iekļaut brīvi stāvošu flīžu sistēmā.

Colorex ir pieejams ar trīs līmeņu strāvas vadību — augstu, vidēju un standarta veiktspēju. Colorex plašo augsto tehnoloģiju piedāvājumu noslēdz brīvi klājamo flīžu versija ar pretslīdes īpašībām (R11 Plus).
Aplūkot Colorex