Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Biroju un koplietošanas telpas

Neatkarīgi no tā, vai tās būtu atvērtā plānojuma telpas, individuālas sapulču telpas vai citas šāda rakstura platības, Forbo grīdas segumi nodrošina iespēju veikt rotāciju un atjaunošanu neliela budžeta ietvaros, nekaitējot estētikai vai dizainam. Neraugoties uz to, vai izmantojat paklājflīzes, dizaina vinila flīzes vai Flotex grīdas segumu, tas izskatīsies labi, samazinās troksni un radīs patīkamu darba atmosfēru.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera

Paklājflīzes

Mūsdienu moderno atvērto biroju vides asociējas ar elastību un tiek veidotas, lai tajās bieži būtu iespējams veikt iekārtojuma maiņu. Tādas modelējamās grīdas segumu sistēmas kā paklājflīzes var viegli pielāgot jaunām vajadzībām, samazinot pārkārtošanās izmaksas un gādājot par elastīgākām dizaina iespējām.
Aplūkot paklājflīzes

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, sevišķi krēslu riteņu radīto.
Aplūkot Flotex

Flotex Linear Cirrus
Allura Flex

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura