Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Izturība līdzās dizainam

Mēs zinām, ka, iekārtojot, piemēram, virtuvi un vannas istabu, jūs meklējat grīdas segumu, kas būs izturīgs pret ikdienas nodilumu, savukārt jūsu ēkas iemītnieki vēlas krāsas un dizainu, kas viņu mājokļus padara mājīgus.

Novilon
Novilon

Novilon

Pateicoties Diamond Seal un Noviclean apdarēm, varat būt droši, ka mūsu Novilon polsterētā vinila klāsts sniegs izcilu aizsardzību pret skrāpējumiem, un tīrīšana būs viegla visa kalpošanas mūža garumā.

Turklāt unikālais Aquagrip slānis sniedz R10 līmeņa pretslīdes drošību, dāvājot jūsu iemītniekiem sirdsmieru. Mūsu Novilon polsterētā vinila klāsts nodrošinās izcilu izturību, neietekmējot stilu.
Aplūkot Novilon

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura

Luxury vinyl tiles
Marmoleum

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum