Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sociālās aprūpes centru koplietošanas telpas

Koplietošanas telpām ir ne tikai jānodrošina ērta un stimulējoša vide sociālās aprūpes centru iemītniekiem, bet jābūt arī izturīgām pret intensīvas ikdienas dzīves radītu telpu nolietojumu. Forbo piedāvā produktu klāstu, kas palīdz pārvērst koplietošanas telpas no funkcionālām zonām par aprūpes iestādes sirdi.

Flotex naturals, Flotex vision
Flotex

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos. Šāda virsma funkcionē līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas un, pateicoties to blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši pret krēslu riteņu radīto noslodzi.
Apskatīt Flotex kolekciju

Eternal projektu vinils

Aplūkojot jauno Eternal universālā vinila kolekciju, jūs atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgā, izturīgā, noteiktam mērķim paredzētā klāstā, kas labi kalpos visdažādākajās vidēs.

Kolekciju veido sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāsts mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Apskatīt Eternal kolekciju

Eternal
Allura

Allura

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura segums, kas ir izstrādāts un ražots Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Apskatīt Allura kolekciju

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas seguma risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Apskatīt Marmoleum kolekciju

Marmoleum