Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Galvenās pārvietošanās zonas

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palīdzēt apmeklētājiem orientēties vai arī izcelt redzamākās zonas, izvēlētajam grīdas dizainam ir būtiska loma, palīdzot apmeklētājiem orientēties jebkurā veikalā.

No dabiski plūstošu celiņu izveides līdz pievilcīgiem akcentiem — Forbo daudzpusīgais produktu klāsts nodrošinās to, lai jūsu grīdas atstāj iespaidu uz apmeklētājiem.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl

Eternal projektu vinils

Aplūkojot jauno Eternal universālā vinila kolekciju, atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu Jūsu vajadzības.

Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.

Aplūkot Eternal

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Marmoleum Modular
Allura luxury vinyl tiles

Allura

Jaunā Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, sevišķi krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Flotex linear
Bespoke digital print project vinyl

Grīda ar digitālo apdruku pēc pasūtījuma

Bespoke Digital Print ir revolucionāra vinila grīda ar apdruku, kas piedāvā individuālu iespēju radīt grīdas dizainus, kas ir interjera centrālais punkts.

Izvēlieties starp tūkstošiem attēlu, kas ir licencēti un var kļūt par daļu no jūsu grīdas dizaina. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu dizaina veids, izmērs vai sarežģītība, mūsu digitālā druka radīs asu un detalizētu attēlu, pateicoties 6 krāsu 600 dpi (augsta izšķirtspēja) digitālajai drukai.