Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pretalerģijas sertifikāts

Forbo Flooring Systems grīdām Flotex un Marmoleum ir piešķirts prestižais Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka atbilstošā tīrīšanas režīmā grīdas neuzkrāj alergēnus vai putekļu ērcītes.

Nesen veikts Allergy UK pētījums liecina, ka vismaz 12 miljoniem cilvēku ir "alerģija pret savām mājām", un 58 % aptaujāto kā galveno iemeslu min putekļu ērcītes, tāpēc nedrīkst par zemu novērtēt grīdas segumu spēju uzlabot vidi telpās. Tas ir jāņem vērā arī izglītības, veselības aprūpes, biroju vai sociālās aprūpes telpās — patiesībā visās telpās, kurās cilvēki uzturas ilgāku laika periodu.

BAF Seal of Approval
Marmoleum

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, tās, tāpat kā sūnas un bambuss, atgriežas sākotnējā stāvoklī. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Flotex Vision