Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Gaiteņi

Gaiteņi ir noslogotas un trokšņainas zonas, kurās nepieciešams izturīgs un drošs grīdas segums. Forbo piedāvā elegantus un praktiskus grīdas segumu risinājumus, piemēram:

• Drošus grīdas segumus, kas samazina skolēnu un apmeklētāju risku paslīdēt un paklupt;
• Akustiskos grīdas segumu risinājumus, kas samazina troksni;
• Izturīgus grīdas segumus, kas saglabā labu izskatu daudzus gadus;
• Viegli kopjamas grīdas ar zemām ekspluatācijas izmaksām.

Piešķiriet individualitāti
Grīdā iespējams iestrādāt zīmes un attēlus, padarot tās interesantas un palīdzot skolniekiem un apmeklētājiem orientēties ēkā.

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Sarlon akustiskās grīdas

Zems trokšņu līmenis ir būtisks, lai mazinātu stresu un veicinātu labsajūtu, komfortu un darba vai mācību efektivitāti. Tikai Forbo piedāvā akustiskus projektu vinila grīdas segumus vienas kolekcijas ietvaros, radot pilnīgu akustiskās grīdas risinājumu jebkādam pielietojumam.
Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu akustisko grīdas segumu klāstā ir grīdas, kas samazina triecienu troksni par 15, 17 un 19 dB.
Apskatīt mūsu akustiskā vinila kolekcijas

Sarlon acoustic
Flotex Vision

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, tās, tāpat kā sūnas un bambuss, atgriežas sākotnējā stāvoklī. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex