Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Piemērotākā grīda klasei

Klasei ir jābūt siltai, ilgtspējīgi iekārtotai un klusai, lai skolēni varētu efektīvi mācīties, — neatkarīgi no tā, vai tas ir bērnudārzs, akadēmija vai universitāte. Forbo Flooring piedāvā dažādus grīdas segumu risinājumus, kas atbilst šīm prasībām, turklāt plašā krāsu paletē, ko iespējams saskaņot ar jebkādu dizainu.

Allergy UK sertifikāts
Forbo apzinās, ka ir svarīgi ierobežot faktorus, kas izraisa alerģiskas reakcijas, piemēram, astmu, rinītu un ekzēmu.

Gan Flotex, gan Marmoleum ir VIENĪGIE grīdas segumi, kuru pozitīvā ietekme uz alerģijas slimniekiem ir pierādīta. Šie segumi saglabā tīru un svaigu vidi. Tas tiek panākts, aizturot vai ierobežojot kaitīgos alergēnus, kas tiek atbrīvoti tikai tīrīšanas reizēs.

Flotex Linear
Marmoleum

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas seguma risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Apskatīt Marmoleum kolekciju

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos. Šāda virsma funkcionē līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas un, pateicoties to blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši pret krēslu riteņu radīto noslodzi.
Apskatīt Flotex kolekciju

Flotex Naturals
Sarlon acoustic

Sarlon akustiskais vinils

Zems trokšņu līmenis ir būtisks, lai mazinātu stresu un veicinātu labsajūtu, komfortu un darba vai mācību efektivitāti. Tikai Forbo piedāvā akustiskus projektu vinila grīdas segumus vienas kolekcijas ietvaros, radot pilnīgu akustiskās grīdas risinājumu jebkādam pielietojumam.
Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu akustisko grīdas segumu klāstā ir grīdas, kas samazina triecienu troksni par 15, un 19 dB.
Apskatīt mūsu akustiskā vinila kolekcijas