Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ēdināšanas un sapulču telpas

Ēdināšanas telpas tiek izmantotas ik dienas. Kombinējot krāsas un/vai dažādus produktus, ir iespējams atdalīt gājēju celiņus un īpašās zonas.

Forbo saprot, ka produktiem, kas tiek izmantoti ēdināšanas telpās, ir jābūt:
• Ar īpašībām, kas mazina paslīdēšanas un paklupšanas risku;
• Spējīgiem kalpot intensīvas noslodzes apstākļos, ko rada skolēni, darbinieki un apmeklētāji;
• Ar izcilām akustiskajām īpašībām, lai iespēju robežās samazinātu un ierobežotu troksni;
• Grīdai, kas pēc tīrīšanas ir higiēniska un gluži kā jauna.

Marmoleum
Flotex colour

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, tās, tāpat kā sūnas un bambuss, atgriežas sākotnējā stāvoklī. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas seguma risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Apskatīt Marmoleum kolekciju

Marmoleum
Eternal wood

Eternal

Aplūkojot jauno Eternal universālā vinila kolekciju, jūs atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgā, izturīgā, noteiktam mērķim paredzētā klāstā, kas labi kalpos visdažādākajās vidēs.

Kolekciju veido sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāsts mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Apskatīt Eternal kolekciju