Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pilnīgi biroja grīdas segumu risinājumi

Kad nepieciešams grīdas segums biroju ēkai, ir jāņem vērā ne tikai biroju telpas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt koplietošanas telpu, piemēram, ieejas zonu vai tualešu remontu, vai arī meklējat ko unikālu, lai izceltu noteiktu zonu, Forbo piedāvā viena piegādātāja nodrošinātu pilnīgu risinājumu.

1119575_small_p35-A
Coral

Coral

Mūsu Coral "clean-off" klāsts ir īpaši piemērots specifiskam tīrīšanas režīmam un atbilst dažādu telpu prasībām.
Apskatiet Coral

Tessera & Flotex paklājflīzes

Tessera piedāvā pievilcīgas un izturīgas paklājflīzes dažādās konstrukcijas un tekstūras variācijās, kas izstrādātas, lai sniegtu noteiktas estētikas un kalpošanas priekšrocības.

Mūsu Flotex krāsu kolekcija un vairums lineāro kolekciju ir pieejamas arī flīžu formātā.

Apskatiet mūsu paklājflīžu kolekcijas

Flotex Linear Stratus
Allura Flex

Allura Flex brīvi stāvošās flīzes

Allura Flex kolekcijā ietilpst augstas kvalitātes, stabilas formas, neviendabīgas vinila flīzes un dēļi, kas tiek līmēti ar fiksācijas, nevis permanento līmi. Pieejams 36 dizainu klāsts — no dabīga akmens un koka līdz interesantiem metāliskiem un faktūras efektiem, tāpēc šī kolekcija piedāvā risinājumu jebkāda veida biroja grīdām.

biezums ir 5 mm, tām ir 1 mm biezs, caurspīdīgs nodiluma slānis un PUR Pearl® apdare. Allura Flex var lieliski kombinēt ar paklājflīzēm.

Aplūkot Allura Flex

Eternal projektu vinils

Ja meklēsiet risinājumu Forbo Eternal
universālā vinila kolekcijā, atklāsiet vēl vairāk satriecošu augstāko tehnoloģiju dizaina kombināciju spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu jūsu vajadzības.

Kolekciju veido sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāsts mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Aplūkot Eternal

Eternal