Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ideāla grīda ideālā vietā

Atpūta ceļojuma laikā, maltītes ieturēšana un relaksācija parasti ir svarīgākais apmeklētāju vēlmju sarakstā, tāpēc gaumīgu un komfortablu telpu iekārtošana gādās par to, lai pie jums pavadītais laiks būtu lielisks. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt dabisku atmosfēru ar koka un akmens elementiem vai arī mājīgu un siltu vidi, Forbo Flooring piedāvā plašu produktu izvēli, kas apmierinās jūsu prasības.

Allura wood
Allura wood

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Marmoleum Striato
Flotex metro

Flotex

Vienā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, kas veido neslīdošu virsmu gan mitros, gan sausos apstākļos — līdzīgi kā gekona pēdas, kas noklātas ar tūkstošiem sīku matiņu un ļauj tam rāpties nepaslīdot. Šīs šķiedras arī absorbē skaņu, padarot Flotex par klusu grīdu.

Flotex šķiedras zem kājām ir elastīgas un patīkamas, un, pateicoties blīvumam, konstrukcijai un izturībai, atgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpat kā sūnas un bambuss. Šīs īpašības nodrošina virsmu, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu, jo īpaši krēslu riteņu radītajiem bojājumiem.
Aplūkot Flotex

Eternal

Aplūkojot jauno Eternal universālā vinila kolekciju, jūs atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu jūsu vajadzības.

Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās Jūsu Interjera dizainu.
Aplūkot Eternal

Eternal wood