Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

“Vinsenta van Goga iedvesma”

Van Gogh

Flotex, ko iedvesmojis Vinsents van Gogs
Vinsents Villems van Gogs ir dzimis 1853. gada 30. martā, Zundertā, un miris Overā pie Uāzas, 1890. gada 29. jūlijā.
Šodien Vinsentu van Gogu uzskata par vienu no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Taču dzīves laikā viņš baudījis visai pieticīgu ievērību.
Viņš pārdeva tikai dažus mākslas darbus, un finansiāli par viņu gādāja brālis Teo.

Pēc nāves viņa darbi ieguva arvien lielāku atzinību, un šodien viņa gleznas iedvesmo daudzus. 2015. gads bija van Goga gads. Tas iedvesmoja mūsu dizainerus izmantot van Goga darbus.

Sadarbojoties ar Krellera-Millera muzeju un van Goga muzeju, mēs radījām 5 grīdas dizainus, izmantojot mūsu Flotex digitālās apdrukas tehnoloģiju. Dizainu pamatā ir elementi no slavenām van Goga gleznām. Šīs gleznas noteikti ir vērts aplūkot augstāk minētajos muzejos.

Ļaujies iedvesmai...
Mēs ceram, ka jūs iedvesmos šie grīdas dizaini, kuros izmantotas van Goga gleznu interpretācijas. Vai jūs iedvesmo citi mākslinieki? Vai varbūt jums ir pašiem savi dizaini? Projekta ietvaros, ņemot vērā noteiktus apsvērumus, arī tos ir iespējams uzdrukāt uz Flotex.
Sazinieties ar savu vietējo klientu apkalpošanas nodaļu, lai iegūtu vairāk informācijas. Van Goga dizaini ir pieejami formātos, sākot no 6 m2.

Vai jūs interesē plašāks Flotex piedāvājums? Aplūkojiet arī pārējās Flotex kolekcijas Flotex kolekcijas

Kolekcija

Mūsu dizaineri ir radījuši 5 paklāju dizainus, iedvesmojoties no slavenām van Goga gleznām. Šo veltījumu van Goga mākslai bija iespējams radīt, pateicoties Flotex unikālajām īpašībām.
Flotex blīvās šķiedras padara segumu ideāli piemērotu digitālās apdrukas veikšanai, kā rezultātā spējām radīt gleznainas grīdas. Flotex grīda ir izturīga un uzticama, tāpēc, neskatoties uz intensīvu noslodzi, attēls laika gaitā nezaudēs savu pievilcību.

Zemāk varat iegūt vairāk informācijas par šiem 5 dizainiem.

Van Gogh self-portrait

Sunflowers

Šī ir īpaša klusās dabas kompozīcija, kurā attēloti svaigi ziedi. Van Gogs, gleznojot svaigos ziedus, neizvēlas vāzi vai podu, vai dažādu ziedu pušķi, neiekļauj gleznā apkārtni vai fonu – tikai dažas izbalējušas saulespuķes. Ziedi ir gleznoti reālā izmērā un aizpilda visu audeklu. Šajā gleznā van Gogs panāk iecerēto: siltas un vēsas krāsas kontrastējošos toņos.

Virpuļojošie otas triepieni, kas vērsti dažādos virzienos, kombinācijā ar nenoteikto telpu, kurā atrodas saulespuķes, padara šo gleznu par izteiksmīgu viņa Parīzes perioda paraugu.

Flotex-Van-Gogh-051-SunflowersB

Terrace at night

Van Gogs jau sen vēlējās radīt naksnīgu gleznu. Nevis tradicionāli melnbaltu, bet piesātinātu ar krāsām. Tikpat neparasti ir arī tas, ka viņš gleznoja Arlas terasi naktī, kas izgaismota ar gāzes laternām, jo krāsu rotaļas naktī ir pilnīgi citādas.
Viņš raksta savai māsai Vilai: «Es gūstu patiesu baudu, gleznojot naktī.»

Visizteiksmīgākais elements šajā gleznā ir spēcīgais kontrasts starp silto dzelteno, zaļo, oranžo krāsu un zilajām debesīm.
Van Gogs: «Manuprāt, bagātīgā gāzes laternas gaisma, kas ir dzeltena un oranža, izceļ zilo krāsu.»

Van Goga attēlojums ir ļoti precīzs, kā to vēlāk apstiprina astronomiskā izpēte.
Viņš attēloja precīzu zvaigžņu izvietojumu, kāds bija novērojams 1888. gada naktī no 16. uz 17. septembri.

Mūsu Flotex grīdas dizainu iedvesmoja zvaigznes šajā gleznā.

Flotex Van Gogh Terrace at night

Postman

Jozefs Roulins bija Arlas dzelzceļa stacijas pasta darbinieks. Van Gogs bieži viņu apciemoja, sūtot uz Nīderlandi gleznas savam brālim Teo, un tā viņi kļūst par tuviem draugiem. Vēstulē, kas adresēta Teo, Vinsents raksturo Jozefu kā «vīru, kurš ir ne skarbs, ne skumjš, ne ideāls, ne laimīgs un ne vienmēr godīgs, taču labs, gudrs, jūtīgs un ticīgs cilvēks.»

Laika posmā no 1888. gada augusta līdz 1889. gada aprīlim van Gogs uzglezno 6 Jozefa portretus, un 3 no tiem fonā ir ziedi. Šajā krāsainajā gleznā viņš ir izvēlējies vasaras ziedus. Magones, rudzupuķes, margrietiņas un rozes ir uzgleznotas ļoti precīzi, kontrastējot ar Jozefa seju, pilnbārdu un ieveidotajām cirtām.

Magones, rudzupuķes, margrietiņas un rozes veido Postman grīdas dizaina pamattēmu.

Flotex Van Gogh 097 Postman

Lullaby

Augustīni Roulinu, Jozefa Roulina sievu, van Gogs ir gleznojis, izmantojot drosmīgas, pārspīlētas krāsas uz spilgta fona. "La Berceuse" tulkojumā nozīmē gan “šūpuļdziesma”, gan "sieviete, kas šūpo šūpuli", uz ko norāda pie neredzamā šūpuļa piesietā virve aukles rokās.

Van Gogs šim portretam piešķīra īpašu nozīmi. Augustīne ir mātes simbols. Nosaukums un krāsas ir kā šūpuļdziesmas notis, kas rada miera un siltuma sajūtu.

Mūsu grīdas dizainu iedvesmoja ziedi gleznas fonā.

Flotex Van Gogh 040 Lullaby

Patch of Grass

Parīzē van Gogs pirmo reizi ierauga impresionistu darbus. Viņš saprot, ka šī krāsu palete ir tumša un vecmodīga, tāpēc sāk eksperimentēt ar gaišākām krāsām un jaunām tehnikām. Tas ir redzams gleznā «Zāliens», kurā viņš zāli attēlo smalki un detalizēti, izmantojot gaišu un krāsainu paleti.

Rentgena analīzes apliecina, ka pirms «Zāliena» gleznošanas viņš audeklu ir izmantojis, lai gleznotu sievieti cepurē.
Tas ir pierādījums tam, cik strauji viņš attīstījās kā gleznotājs.

Šajā gleznā ir iemiesota stila attīstība, un tas ir būtisks apsvērums, kāpēc mūsu dizaineri izvēlējās šo gleznu kā iedvesmas avotu, veidojot mūsu grīdas dizainu.

Flotex Van Gogh 084- Grass