Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
create space 1

Create Space 1 klāstu veido sabalansēta 18 nokrāsu palete. Kolekcija ir piemērota dažādām sabiedriskām telpām — gan lielām, gan mazām. Vienkrāsainie dizaini lieliski iederēsies mūsdienu interjeros.

Paklājflīzes paredzētas intensīvas noslodzes zonām, ko nodrošina viscaur iekrāsotās ECONYL® poliamīda šķiedras. Create Space 1 paklājflīzes ir ne tikai izturīgas, bet arī atbilst augstākajām vides prasībām, saturot 75% pārstrādātu izejvielu.

Materiāli

Tessera Create Space 1

  Ekomarķējums un sertifikācija

  100% caurskatāma sertifikācija

  Lai pierādītu mūsu paklājflīžu ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

  Šajā pārskatā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

  Paklājflīžu EPD deklarācijas var apskatīt šeit

  GUT marķējums
  Forbo Flooring paklājflīzes ir saņēmušas GUT uzlīmi. Tas nozīmē, ka visas Tessera kolekcijas ir izturējušas jaunākās un nopietnākās pārbaudes attiecībā uz ķīmiskajām vielām un emisijām, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

  Vairāk informācijas par GUT marķējumu atradīsiet šeit

  Paklājflīžu GUT sertifikāti

  Environmental Product Declaration

  Tehniskā informācija

  Attēlu galerija

  Tessera Create Space 1 attēlu galerija

  Paklājflīžu uzbūve

  Paklājflīžu uzbūve

  Mūsu paklājflīzes ir izstrādātas un tiek ražotas ar dažādu šķiedru uzbūvi, sniedzot noteiktas estētiskās un kalpošanas priekšrocības.

  cilpiņu šķiedra
  Paklājflīzes ar standarta cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu visintensīvāk noslogotajās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās. Cilpiņu šķiedru flīzes ar faktūru piedāvā izteiksmīgus rakstus un mūsdienīgu stilu, kas apvienots ar izturīgu konstrukciju.

  brīvi kombinējamas
  Brīvi kombinējamās flīzes ir izstrādātas tā, lai tās varētu klāt jebkurā virzienā, radot individuālu grīdas segumu. Dažādu ražošanas partiju flīzes iespējams izmantot vienā telpā, neriskējot ar vizuālām dažādu partiju atšķirībām. Tessera brīvi kombinējamās paklājflīzes ir radītas, izmantojot CMC aušanas tehnoloģiju, un to ieklāšanas procesā radīto pārpalikumu apjoms ir mazāks par 2 %.

  grieztā un cilpiņu šķiedra
  Grieztās un cilpiņu šķiedras flīzēm ir pārdomāta hibrīda konstrukcija, kas nodrošina parasto cilpiņu šķiedras produktu izturību, ko papildina griezto šķiedru izcilā estētika un greznums. Tessera piedāvā grieztās un cilpiņu šķiedras flīžu klāstu, kas piemērots dažādām komerciālajām vidēm.

  elektrostatiska šķiedru apstrāde
  Elektrostatiskā šķiedru apstrāde ir unikāla ražošanas metode, ar kuras palīdzību "uzlādētas" neilona šķiedras tiek iestrādātas līmējošajā pamatnē, radot ļoti blīvu (vairāk nekā 70 miljoni neilona šķiedru m²) un izturīgu produktu. Flotex ir ideāls risinājums noslogotās vietās, piemēram, kases zonā, kioskos un zvanu centros, jo spēj izturēt augstu nodilumu un krēslu riteņu noslodzi.
  Apskatīt Flotex kolekcijas

  Tessera Nexus

  Tīrīšana & Kopšana

  Tīrīšana & Kopšana

  Forbo Tessera paklājflīzes ir ražotas no poliamīda (neilona) šķiedrām, kas ir izturīgas un nezaudē sākotnējo izskatu pat lielas noslodzes zonās. Forbo grīdas kopšanas padomu ievērošana nodrošinās paklājflīžu ārējā izskata saglabāšanos.

  Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu lejupielādes centru.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles