Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

markant

Markant loksnes ar kopējo biezumu 5,5 mm, 100 % poliamīda šķiedru struktūru un šķiedras svaru 600 g/m² ir mūsu augstas kvalitātes filca grīdas segumi ar raupju tekstūru. Pateicoties izturības un augsta pretnodiluma īpašībām, Markant grīdas ir teicami piemērotas platībām ar intensīvu noslodzi vai telpām, kurās tiks izmantoti krēsli ar riteņiem.
Markant loksnes ir pieejamas 16 krāsās: palete ietver komerciālai videi piemērotas, neitrālas krāsas.
Papildus vienkrāsainajiem dizainiem Forbo piedāvā arī 4 grafiskas opcijas ar vienmēr aktuālo “kastīšu” dizainu: Markant Graphic City

- 50 % sastāva ir otrreizēji pārstrādāti materiāli, rēķinot pēc masas
- GUT sertifikāts kā indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem
- trieciena trokšņu samazinājums par 21 dB
- elektrību izkliedējošas īpašības

Materiāli

Markant

  Par Needlefelt

  Nodilumizturīgas īpašības

  Forbo Needlefelt grīdas augstās kvalitātes rezultāts ir vairāk nekā 40 gadu pieredze šo nodilumizturīgo grīdas segumu ražošanā un piegādē. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes diegus, kas nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem, tādējādi atvieglojot ikdienas tīrīšanu.

  Īpaša izturība
  Visas Forbo filca grīdas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Mūsu filca grīdas segumiem ir piešķirts Vācijas Paklāju izpētes institūta (German Carpet Research Institute) GUT sertifikāts kā “indīgo vielu pārbaudi izturējušiem tekstila grīdas segumiem”.
  Augstas kvalitātes šķiedras
  Mēs savos filca paklājos izmantojam augstākās kvalitātes poliamīda šķiedras un pilnīgu lateksa impregnēšanu. Šīs šķiedras nodrošina papildu aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem. Tas atvieglo ikdienas tīrīšanu, vienlaikus palīdzot saglabāt labi koptas grīdas ārējo izskatu.
  Trokšņu slāpēšana
  Forbo Needlefelt soļu trokšņu līmenis ir robežās no 20 dB līdz 22 dB, kas nodrošina samazinātu apkārtējās vides troksni, padarot to par ideāli piemērotu segumu vietās, kur nepieciešama klusa atmosfēra un minimāli trokšņu traucējumi, piemēram, birojos.
  Noturība pret krēsliem ar riteņiem
  Salīdzinājumā ar parastajiem paklājiem Needlefelt grīdas segums ir arī vairāk piemērots vietām, kurās tiek izmantoti krēsli ar riteņiem.
  Piemērots zemgrīdas apkurei
  Pateicoties izcilajām siltuma caurlaidības īpašībām, filca paklājs ir arī ļoti piemērots telpām ar zemgrīdas apkuri.

  Hard-wearing needlefelt flooring

  3 varianti

  Forte | Markant | Akzent | Showtime

  Forbo Needlefelt materiāli ir pieejami trīs kvalitātes līmeņos: 750 g/m2 šķiedras svars Forte un Showtime, 400 g/m2 Forte flīzes, 600 g/m2 (Markant) un 500 g/m2 (Akzent), kas ir piemēroti dažādām prasībām.

  Ar Showtime mēs piedāvājam jaunu un elastīgu grīdas koncepciju, kas ietver aizraujošus apdrukātus dizainus un monokrāsas ar iespēju pārkrāsot jūsu izvēlēto dizainu.

  Showtime Colour

  Needlefelt tīrīšana & kopšana

  Needlefelt tīrīšana & kopšana

  Forbo Needlefelt kolekcijas ir viegli tīrāmas un kopjamas.
  Needlefelt kopšanas instrukcija Needlefelt kopšana

  Forbo FloorCare method needlefelt

  LRV & NCS

  LRV & NCS kodi

  Lejupielādēt LRV & NCS kodus

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  LRV & NCS

  Tehniskā informācija

  Needlefelt Forte Markant Akzent