Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Allura Fusion

Allura Fusion ir mūsu jaunākais LVT klāsts, ko var viegli kombinēt ar Allura pamatklāsta produktiem. Šai kolekcijai 2018. gadā ir piešķirta Red Dot Dizaina balva par labāko produkta dizainu.

Šī kolekcija ietver 7 inovatīvus un unikālus grīdas segumu produktus (4 lokšņu un 3 flīžu veidus). Dizains un krāsas ir radītas ar mērķi iedvesmot dizainerus, telpu arhitektus un citus klientus, kuri novērtē dizainu un ir atvērti inovatīviem, netradicionāliem grīdas segumiem intensīvas noslodzes komercplatībās un mūsdienīgās telpās.

Retail environment with Allura Fusion floor designs

Unikāla grīdas segumu koncepcija

Allura Fusion klāstā esam izmantojuši dažus no mūsu populārākajiem dizainiem un krāsām, lai radītu jaunu un unikālu grīdas seguma koncepciju. Pateicoties Allura Fusion kolekcijas organiskajiem vizuālajiem risinājumiem, neviena loksne nav vienāda un neviens raksts neatkārtojas.

Par pamatu ņemot Allura pamatklāsta akmens un koka dizainus, Forbo Flooring ir spējis radīt jaunu inovatīvu LVT produktu, ko var kombinēt ar oriģinālajiem Allura produktiem. Tas nodrošina nebeidzamas iespējas veidot identitāti un rakstu.

Aplūkojiet mūsu Allura Fusion žurnālu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Allura ir Forbo dizaina vinila flīžu (Luxury Vinyl Tile — LVT) zīmols, kas pēdējo gadu desmitu laikā ir kļuvis par vienu no populārākajiem zīmoliem mūsu produktu portfelī. Citas šobrīd tirgū pieejamās LVT nespēj sacensties ar Allura LVT dizaina, tehnoloģiju un ilgtspējības ziņā.

Allura Fusion piemīt visas priekšrocības, kas raksturīgas augstas kvalitātes LVT klāstam. Tas nozīmē, ka grīdas segums ir silts kājām, absorbē skaņu un ir viegli ieklājams un kopjams.

Vai jūs interesē mūsu Allura produkti? Šeit varat aplūkot visu Allura kolekciju, kā arī Allura Fusion atsevišķi.


Red Dot Dizaina balva 2018

Allura Fusion kolekcijai 2018. gadā ir piešķirta Red Dot balva par labāko produkta dizainu. Red Dot balva: balva par produktu dizainu, kas aizsākās 1955. gadā un ik gadu tiek piešķirta labākajiem produktiem. Novērtējuma procesa pamatā ir dažādi vērtēšanas kritēriji, kurus pastāvīgi pielāgo jaunām tehniskajām, sociālajām, ekonomiskajām un ekoloģiskajām prasībām.

Žūrijas atsauksme: “Allura Fusion ir pilnīgi jauna un inovatīva LVT kolekcija, kurā ir apvienotas dažādas drukas un krāsu tehnikas, kā rezultātā rodas radošas un oriģinālas, organiskas krāsu kombinācijas, kurās neviens raksts neatkārtojas.”

Visu paziņojumu presei varat lasīt šeit:
Allura Fusion receives Red-Dot Design Award 2018

Reddot Design Award 2018