Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

coral
grip hd

Izturīgs un pārliecinošs netīrumu un gružu savācējs iekštelpām un ārpus tām. Coral Grip HD ir daudzpusīga, neausta tīrīšanas barjera intensīvi noslogotām ieejām, kas piemērota gan izmantošanai iekštelpās, gan ārpus tām. Tās patentētā, reljefā konstrukcija un izturīgie, lokanie vinila elementi nodrošina īpaši efektīvu netīrumu notīrīšanu.

Standarta Coral Grip HD ir atvērta, caurlaidīga struktūra bez pamatnes, bet to var izgatavot arī ar Everfort vinila pamatni, padarot to necaurlaidīgu.

• Sastāvā ir granulāts, kas nodrošina maksimālu pretslīdes funkcionalitāti
• Notīra lielākos netīrumus, pirms tie nonāk telpās
• Palīdz saglabāt aicinošu dizainu ielas pusē
• Piemērots izmantošanai pie īpaši intensīvas komerciālās slodzes
• Ideāli piemērots gan iekštelpu, gan āra ieejām

Materiāli

Coral Grip HD

  Ieejas zonas

  Ieejas zonas

  Radot labu ieejas grīdas segumu, ir jādomā par noslodzi — cilvēku skaitu, kas noteiktā periodā ienāk ēkā un iziet no tās — un maršrutiem (virzieniem, kādos tie dodas pēc ienākšanas telpās), un šī informācija ir jāizmanto ieejas zonas plānošanā.
  Viens no labākajiem veidiem, kā plānot ieejas grīdas seguma sistēmu, ir ņemt vērā pielietojumu:
  1. pielietojums:
  pielietojums ārpusē

  Jebkurš segums, kas novietots ēkas ieejas ārpusē, veido pirmo aizsardzības līniju pret netīrumiem, kas tiek ienesti ar apaviem, notīrot tos no zolēm pirms sliekšņa šķērsošanas.
  2. pielietojums:
  pielietojums iekšpusē

  Ieejot iekšā, nākamā aizsardzības līnija aiztur mitrumu un sīkākus netīrumus, kas tiek ienesti ar apaviem.
  3. pielietojums:
  citas pārvietošanās zonas

  Arī citas ēkas zonas cieš no netīrumiem un mitruma; apmeklētāju uzņemšanas zona, koridori, pārejas starp ēkām, lifti, kāpņu telpu izejas utt. Visās šajās zonās nonāks atlikušie netīrumi, un liels ieguvums būs speciāli izstrādātais Coral ieejas paklājs, kas absorbē netīrumus.

  Dodieties uz ieejas zonas lapu, lai uzzinātu, kurš Coral produkts ir vispiemērotākais Jūsu ieejas zonai.

  Coral entrance zones

  Coral un vide

  Coral un vide

  Forbo Flooring Systems rūpējas par to, lai mūsu grīdas jau no ražošanas brīža un visā kalpošanas laikā būtu patiešām ilgtspējīgas.

  100% zaļa elektroenerģija no atjaunojamiem avotiem
  Visa mūsu izmantotā elektrība nāk no 100% atjaunojamiem avotiem. Tas nozīmē, ka mūsu Coral ražotne ir daļa no efektīvas vides pārvaldības sistēmas un atbilst ISO 14001 sertifikācijai.

  Nekādu atkritumu
  Coral ražošanas procesā pāri nepaliek pilnīgi nekādi atkritumi.

  PET pudeles
  Coral Welcome ieejas paklāju pamatkārta tiek ražota no pārstrādātām PET pudelēm.

  Atkārtota atkritumu izmantošana
  Visus Coral ražošanas procesa vērpšanas pārpalikumus atkārtoti izmanto dzijas ražotājs. Meklējot jaunus veidus, kā mazināt ietekmi uz vidi, mēs sākām sadarboties ar tālredzīgiem piegādātājiem, kam savos materiālos ir izdevies izmantot visaugstākā līmeņa otrreizēji pārstrādātas sastāvdaļas.

  Econyl® pavedieni
  Vairumā mūsu Coral ieejas grīdas segumu ir izmantoti Econyl® pavedieni, kas ražoti no pamestiem zvejas tīkliem. Econyl® izmantošana palīdz samazināt esošo atkritumu apjomu, izvairīties no papildu piesārņojuma ražošanas procesā un saglabāt minimālu dabas resursu un enerģijas patēriņu.

  Coral & the environment