Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sphera elite

Izsmalcināts risinājums, kura ieklāšana un apkope neprasa lielu piepūli
Sphera Elite ir aizraujošs izskats, tā organiskais raksts jūsu telpai piešķirs pievilcīgu izskatu. Pateicīgā izskata un īpaši izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ Sphera Elite lieliski kalpos ilgus gadus.

Sphera Elite dizainam ir dabisks, akmenim līdzīgs izskats. 18 produktu izlase ietver skaistu nomierinošu un harmonisku toņu bāzi, tostarp 4 krāsas ar grezniem metāliskiem akcentiem un 2 krāsas ar izteiksmīgiem, pievilcīgiem krāsu sajaukumiem.

• vieglākas, elastīgākas, vienkārši ieklājamas grīdas
• dažādas kombinēšanas iespējas kolekcijas ietvaros
• lieliskas netīrumus apslēpjošas un pret skrāpējumiem noturīgas īpašības
• lielisks risinājums veselības aprūpes, izglītības iestāžu un biroju ēku projektiem ar augstākām prasībām

Materiāli

Sphera Elite

  Par Elite

  Izsmalcināts risinājums, kurš labi kalpos

  Sphera Elite piemīt aizraujošs izskats. Smalki atsaucoties uz dabiskajiem materiāliem, organiskais raksts telpai piešķirs pievilcīgu izskatu. Pateicīgā izskata un īpaši izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ Sphera Elite labi kalpos ilgus gadus. Pat vidē ar augstākajām prasībām jums nav jāuztraucas par grīdas izskatu un īpašībām.

  Dizains un krāsas
  • Apzināti izstrādāts dizains, kurā ar nolūku ir izmantotas dabiskas formas un krāsas
  • Negaidītās krāsu kombinācijas, kas ietver zelta, hroma vai vara toņus, piešķir izsmalcinātu, greznu izskatu
  Dažādas kombinēšanas iespējas starp kolekcijām — tās visas ir saskaņotas ar Forbo paplašināto grīdas segumu portfeli

  Kalpošana un izturība
  • Līdzsvarota jaunu produktu izstrāde ar augstu PVH un zemu pildījuma saturu, kā rezultātā produkti ir ļoti kvalitatīvi un ilgstoši kalpo
  • SMART-top virsmas apdare un vienmērīgais klājums gādā par teicamu noturību pret ķimikālijām, skrāpējumiem un traipiem, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un vieglu tīrīšanu
  • Uzlabotā elastība un samazinātais svars nodrošina vieglu ieklāšanu un pāreju dizainos ar nenoteiktu virzienu

  Tehnoloģijas un ilgtspējība
  • Zemais emisiju līmenis un ražošanas process, kurā netiek izmantots ftalāts, veicina veselīgu vidi telpās
  • Jaunā tehnoloģija, kas izmanto zaļo elektroenerģiju, nodrošina pastāvīgu kvalitāti efektīvā un ilgtspējīgā veidā, neradot atkritumus
  • Rūpīgi izvēlētās izejvielas nodrošina iespēju tās atkārtoti izmantot kalpošanas mūža beigās
  • Zems elektroenerģijas un ūdens patēriņš, pateicoties efektīvajam un modernajam ražošanas procesam

  Sphera Elite

  Dizaina koncepcija

  Izsmalcināts dizains

  Sphera Elite piedāvā atturīgu greznību, kas interjeram piešķir siltu un izsmalcinātu noskaņu
  Elite ir pilnīgi jauns, unikāls dizains ar dabīgu terrazzo izskatu; tam ir lielisks dziļuma efekts un krāsu toņi. Smalkie, toni virs toņa klātie grīdas dizaini radīti, kombinējot trīs dažādus toņus dažādos daļiņu izmēros. Tas rada skaistu melanžētu efektu. Krāsu toņi dizainam piešķir netīrumus maskējošas īpašības, un apvienojumā ar jauno recepti grīdas segums ir arī noturīgāks pret skrāpējumiem.

  Nomierinošs efekts un saiknes atjaunošana ar dabu
  Apzināta organisko rakstu un dabas elementu iekļaušana interjerā sniedz iespēju spēcināt cilvēka un dabas saikni, pēc kuras mēs visi tik ļoti ilgojamies. Ar Sphera Elite mūsu dizaina komanda ir radījusi mūsdienīgu kolekciju, kurā ar nolūku ir izmantotas organiskas formas un dabas iedvesmotas krāsas. Izsmalcinātais dizains ar smalkajiem akcentiem un dziļuma efektu telpai piešķir pievilcīgu izskatu un papildina interjera apdari, piemēram, koku un akmeni. Sphera Elite grīdas var piešķirt maigu izskatu (aprūpes) vidē, kur cilvēkiem bieži vien neklājas viegli.

  Skaista harmonisku toņu bāze
  18 produktu izlase ietver skaistu nomierinošu un harmonisku toņu bāzi, tostarp 4 krāsas ar grezniem metāliskiem akcentiem un 3 krāsas ar izteiksmīgiem, pievilcīgiem krāsu sajaukumiem. 4 krāsas ar metāliskajiem akcentiem ietver zelta, sudraba un vara toņus, kas grīdai piešķir greznu izskatu. Acij tīkamā grīda veido apburošu gaismas un ēnas saspēli. 2 unikālie krāsu sajaukumi rada impresionistu gleznojumu sajūtu, ko panāk ar rūpīgi izvēlētiem pareizo kontrastu pigmentiem.

  Pastāv dažādas kombinēšanas iespējas gan kolekcijas ietvaros, gan ar Forbo plašo grīdas segumu portfeli.

  Sphera Elite

  Attēli & video

  Sphera Elite attēli un video

  Te jūs atradīsit dažādu Sphera Elite dizainu fotoattēlus.
  Gūstiet iedvesmu no šīs izsmalcinātās homogēnā vinila kolekcijas!

  Ieklāšana & Kopšana

  Sphera ieklāšana & kopšana

  Sphera kolekcija ir apstrādāta ar īpaši izstrādātu SMART-top apdari. Šis UV apdares PUR pārklājums nodrošina to, ka Sphera ir noturīgs pret ķimikālijām un traipiem. Virsmas apdare apvienojumā ar tekstūru maskē iespējamas sīkas pamatnes nepilnības un nodrošina vieglu tīrīšanu.

  Instrukcijas atradīsiet pie lejupielādēm

  Katram dizainam ir atbilstošs metināšanas diegs:
  Sphera Elite metināšanas diegu tabula

  Sphera Element cleaning & maintenance

  Tehniskā informācija

  NCS & LRV

  NCS un LRV vērtības

  Lejupielādēt Sphera Elite NCS & LRV tabulu

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

  Marmoleum Linear NCS & LRV