Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Homogēnais vinils

Homogēnais vinils

Vinila grīdas ir ļoti populāras, pateicoties to izturībai, zemajām uzturēšanas izmaksām un daudzpusībai. Homogēno vinilu veido viens vienīgs slānis, kas nodrošina krāsas izteiksmīgumu un dziļumu. Vinils ir ļoti izturīgs un noturīgs pret traipiem, tāpēc ir jo sevišķi piemērots intensīvas noslodzes zonām. Forbo materiālu klāstu papildina jaunā homogēnā vinila kolekcija – Sphera, kas tiek ražota, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, un piedāvā izteiksmīgus grīdas dizainus.

 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Sphera Element 50045
  Sphera homogēnais vinils

  Sphera homogēnais vinils

  Sphera ir Forbo jaunais homogēnā vinila grīdas segums, kas ražots pilnīgi jaunā ražotnē, kura aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām. Šai grīdai ir unikāls virsmas reljefs, kas nodrošina optimālu kalpošanu, zemu atstarošanas vērtību, un tā nesatur ftalātu. Sphera dizainu veidoja mūsu Eiropas dizaineru komanda, un grīdai ir augsta LRV vērtība, kā arī spilgtas un piesātinātas nokrāsas. Noklikšķiniet uz tālāk redzamo attēlu, lai aplūkotu Sphera Element izteiksmīgi spilgtās krāsas.

 • Allura Colour C68014 B
  Allura Colour flīzes

  Allura Colour flīzes

  Allura Colour flīzes ir unikālas zem augsta spiediena presētās vinila flīzes ar homogēnu sastāvu, kas nodrošina izcilu sniegumu intensīvas noslodzes apstākļos. Kolekcija piedāvā lielisku izskatu, vieglu ieklāšanu un kopšanu. Ideāls risinājums augstas noslodzes birojiem vai mazumtirdzniecības vietām. Allura Colour ir pieejama uz līmes ieklājamā un brīvi savienojamā versijā (Colour Plus), kura nodrošina ātrāku ieklāšanu.

 • Fabscrab F50000-F50004-F50018-50011 close up B
  Fabscrap

  Fabscrap vinyl sheet

  Beauty of the unexpected. Fabscrap is created from excess granules that are saved within the Sphera homogeneous vinyl production process. The granules are re-used in a random mix of colours to create a premium, phthalate free and near zero emission floor covering. Fabscrap flooring is available in 4 base tones of beige, grey, blue and white. The granule mix varies slightly from batch to batch as the coloured granules are mixed from leftovers, so each Fabscrap floor is unique.