Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Homogēnais vinils

Homogēnais vinils

Vinila grīdas ir ļoti populāras, pateicoties to izturībai, zemajām uzturēšanas izmaksām un daudzpusībai. Homogēno vinilu veido viens vienīgs slānis, kas nodrošina krāsas izteiksmīgumu un dziļumu. Vinils ir ļoti izturīgs un noturīgs pret traipiem, tāpēc ir jo sevišķi piemērots intensīvas noslodzes zonām. Forbo materiālu klāstu papildina jaunā homogēnā vinila kolekcija – Sphera, kas tiek ražota, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, un piedāvā izteiksmīgus grīdas dizainus.

 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Sphera Element 50045
  Sphera homogēnais vinils

  Sphera homogēnais vinils

  Sphera ir Forbo jaunais homogēnā vinila grīdas segums, kas ražots pilnīgi jaunā ražotnē, kura aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām. Šai grīdai ir unikāls virsmas reljefs, kas nodrošina optimālu kalpošanu, zemu atstarošanas vērtību, un tā nesatur ftalātu. Sphera dizainu veidoja mūsu Eiropas dizaineru komanda, un grīdai ir augsta LRV vērtība, kā arī spilgtas un piesātinātas nokrāsas. Noklikšķiniet uz tālāk redzamo attēlu, lai aplūkotu Sphera Element izteiksmīgi spilgtās krāsas.

 • Allura Colour C68014 B
  Allura Colour flīzes

  Allura Colour flīzes

  Allura Colour flīzes ir unikālas zem augsta spiediena presētās vinila flīzes ar homogēnu sastāvu, kas nodrošina izcilu sniegumu intensīvas noslodzes apstākļos. Kolekcija piedāvā lielisku izskatu, vieglu ieklāšanu un kopšanu. Ideāls risinājums augstas noslodzes birojiem vai mazumtirdzniecības vietām. Allura Colour ir pieejama uz līmes ieklājamā un brīvi savienojamā versijā (Colour Plus), kura nodrošina ātrāku ieklāšanu.

 • Fabscrab F50000-F50004-F50018-50011 close_up
  Fabscrap vinila loksnes

  Fabscrap vinila loksnes

  Mūsu jaunais Fabscrap grīdas segums pārvērš neizmantotās, pāri palikušās granulas dzīvīgā, daudzkrāsainā grīdas segumā, kas sniedz satriecošas dizaina iespējas. Homogēna augstākās kvalitātes grīda, kas nesatur ftalātu un ir patiesi unikāla, jo katra granulu partija atšķiras. Fabscrap izgatavo no granulām, kas palikušas pāri pēc Sphera homogēnā vinila ražošanas procesa. Granulas tiek atkārtoti izmantotas nejaušā krāsu kombinācijā, radot unikālu, ftalātu nesaturošu grīdas segumu, kura emisiju daudzums ir tuvu nullei.