Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Homogēnais vinils

Homogēnais vinils

Vinila grīdas ir ļoti populāras, pateicoties to izturībai, zemajām uzturēšanas izmaksām un daudzpusībai. Homogēno vinilu veido viens vienīgs slānis, kas nodrošina krāsas izteiksmīgumu un dziļumu. Vinils ir ļoti izturīgs un noturīgs pret traipiem, tāpēc ir jo sevišķi piemērots intensīvas noslodzes zonām. Forbo materiālu klāstu papildina jaunā homogēnā vinila kolekcija – Sphera, kas tiek ražota, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, un piedāvā izteiksmīgus grīdas dizainus.

 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Homogēnais vinils
 • Sphera Element 50079
  Sphera Element

  Sphera Element

  Pateicoties plašajam pieklusināto un maigo neitrālo, kā arī kontrastējošo toņu klāstam, Sphera Element produkti ir lieliski piemēroti lietošanai zonās, kur grīdai ir jāsaplūst ar apkārtējo vidi.
  Jūtieties ērti, staigājot pa grīdu, kas izstrādāta ar mērķi nodrošināt pilnīgu lietotāja labsajūtu.

 • Sphera Energetic_52202_50225_50231_52216
  Sphera Energetic

  Sphera Energetic

  Sphera Energetic ienes jaunu dinamiku homogēnā vinila grīdas segumu klāstā. Sphera Energetic piedāvā rotaļīgu saskaņotu krāsu paletes un dažādas intensitātes un mēroga dizainu kombināciju, kas šo materiālu padara piemērotu dažādām telpām un lietošanas intensitātei.

 • Sphera Elite_50491_50493
  Sphera Elite

  Sphera Elite

  Forbo Sphera Elite homogēnā vinila kolekcijai piemīt aizraujošs izskats. Tā organiskais raksts jūsu telpu padarīs pievilcīgu.
  Pateicīgā izskata un īpaši izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ Sphera Elite lieliski kalpos ilgus gadus.

 • Sphera EC 450007 grey sky
  Sphera SD | EC strāvu vadošais vinils

  Sphera SD | EC strāvu vadošais vinils

  Sphera SD | EC ir Forbo homogēnā vinila ruļļu materiāla kolekcija ar strāvu vadošām īpašībām. Kolekcija ir īpaši izstrādāta, lai kontrolētu statisko izlādi noteiktās zonās, piemēram, farmācijas, medicīnas tehnoloģiju un veselības aprūpes telpās. Sphera SD | EC nodrošina augstākā līmeņa higiēniskās īpašības un pastāvīgu elektrostatiskās izlādes kontroli.

 • Sphera Essence 50502
  Sphera Essence

  Sphera Essence

  Sphera Essence vizualitāte tiek panākta, pateicoties jaunam tehnoloģiskam procesam. Tā rezultātā ir izveidots unikāls vizuālais attēls, kas līdzinās granīta un akmens izskatam ar caurspīdīgām daļiņām dziļumam un kontrastam. Krāsu spektru veido 18 elementi no neitrāliem un dabiskiem toņiem un dažas akcenta krāsas.

Par Sphera

Inovatīvs homogēnais vinils

Forbo augstākās kvalitātes homogēnā vinila kolekcijai ar zīmola nosaukumu Sphera ir daudzveidīgs piedāvājums, kas atbilst dažādām dizaina prasībām. Četrām atšķirīgajām kolekcijām, kuras izstrādājusi Eiropas dizaina komanda, ir katrai savs raksturs un profils. Pateicoties tam, Sphera var piešķirt stilu ikvienam projektam. Visas Sphera kolekcijas ir rūpīgi izstrādātas, paturot prātā dažādo pielietojumu. Tās nodrošina veselībai draudzīgu un higiēnisku risinājumu, izmantojot jaunāko ražošanas tehnoloģiju.

Dizains un krāsas
• Daudzveidīgais krāsu un dizainu piedāvājums atbilst visām iespējamajām ēkas dinamikas prasībām
• Bezgalīgas kombinēšanas iespējas starp kolekcijām — tās visas ir saskaņotas ar Forbo paplašināto funkcionālo grīdas segumu portfeli
• Mūsdienīga, globāli atbilstoša krāsu palete, kas ietver plašu krāsu izvēli ar augstu gaismas atstarošanas vērtību un nelielu mirdzumu, lai uzlabotu patīkamu lietošanu

Kalpošana un izturība
• SMART-top virsmas apdare un vienmērīgais klājums gādā par teicamu noturību pret ķimikālijām, skrāpējumiem un traipiem, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un vieglu tīrīšanu
• Produkta izstrādes procesā tiek nodrošinātas svarīgas atšķirīgas īpašības, kas atbilst dažādiem risinājumiem
• Fraunhofer institūts ir apstiprinājis, ka Sphera Element var izmantot tīrajās telpās līdz ISO 4. klasei

Tehnoloģijas un ilgtspējība
• Zemais emisiju līmenis un ražošanas process, kurā netiek izmantots ftalāts, veicina veselīgu vidi telpās
• Jaunā tehnoloģija, kas izmanto zaļo elektroenerģiju, efektīvi un ilgtspējīgi nodrošina pastāvīgu kvalitāti, neradot atkritumus
• Rūpīgi izvēlētie izejmateriāli nodrošina iespēju tos otrreizēji pārstrādāt kalpošanas mūža beigās
• Zems elektroenerģijas un ūdens patēriņš, pateicoties efektīvajam un modernajam ražošanas procesam

cross section Sphera 2

Jūsu Sphera risinājums

Izvēlieties labāko Sphera risinājumu savam projektam

Katrai Sphera kolekcijai ir savs rokraksts. Katrs klāsts ir piemērots dažādām prasībām un vēlmēm attiecībā uz mūsdienīga projekta vidi. Katrs produkts ir atšķirīgs un katram no tiem ir savas priekšrocības, taču ir viens vienojošs elements — tie visi ir skaisti. Kopā tie veido visaptverošāko piedāvājumu augstākās kvalitātes homogēnā vinila produktu klāstā.

Visas Sphera kolekcijas ietver līdzsvarotu neitrālo pelēko, dabisko toņu un moderno krāsu izlasi, kas iederas jebkurā interjerā. Kolekcijas ir izstrādātas tā, lai tās varētu savstarpēji izmantot un kombinēt ar citiem Forbo produktiem.
Viss Sphera klāsts ir augstākās kvalitātes, bet atšķirības starp kolekcijām dod iespēju izvēlēties labāko specifikāciju katram projektam.

Elite — izsmalcināts risinājums, kura ieklāšana un apkope neprasa lielu piepūli
Sphera Elite piemīt aizraujošs izskats. Smalki atsaucoties uz dabiskajiem materiāliem, organiskais raksts telpai piešķirs pievilcīgu izskatu. Pateicīgā izskata un īpaši izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ Sphera Elite labi kalpos ilgus gadus. Pat vidē ar augstākajām prasībām jums nav jāuztraucas par grīdas izskatu un īpašībām.

Element — plašākais un visaptverošākais krāsu piedāvājums
Sphera Element piedāvā vispilnīgāko krāsu izvēli tirgū. Pateicoties plašajam pieklusināto un maigo neitrālo, kā arī kontrastējošo toņu klāstam, Element produkti ir lieliski piemēroti lietošanai zonās, kur grīdai ir jāsaplūst ar apkārtējo vidi. Rūpīgi izvēlētie izteiksmīgie pasteļtoņi un košie akcentējošie toņi ir lieliski piemēroti zonām, kurās nepieciešama zonu veidošana, lai veidotu autentisku un draudzīgu interjeru.

Energetic — dzīvīgākais un dinamiskākais piedāvājums
Sphera Energetic ienes jaunu dinamiku homogēnā vinila grīdas segumu klāstā. Dzīvīgie dizaini atbilst visdažādākajām vajadzībām, ko pieprasa mūsdienīgas telpas. Sphera Energetic piedāvā rotaļīgu saskaņotu krāsu paletes un dažādas intensitātes un mēroga dizainu kombināciju, kas šos produktus padara piemērotus dažādām funkcijām un lietošanas intensitātei.

Sphera SD | EC — kontrolējiet apkārtējo vidi
Sphera SD | EC ir Forbo homogēnā vinila grīdas segumu kolekcija ar strāvu vadošām īpašībām lokšņu formātā. Kolekcija ir īpaši izstrādāta ar mērķi kontrolēt statiskās izlādes un daļiņas noteiktās zonās, piemēram, farmācijas, medicīnas tehnoloģiju un veselības aprūpes telpās. Sphera SD | EC nodrošina augstākā līmeņa higiēniskās īpašības un pastāvīgu elektrostatiskās izlādes kontroli.

Sphera

Ilgtspējība

Labākas vides radīšana

Forbo Flooring Systems rūpējas par to, lai mūsu grīdas jau no ražošanas brīža un visā kalpošanas laikā būtu patiešām ilgtspējīgas.

Izvairīšanās no atkritumiem
Jau sākotnēji Forbo augstākās kvalitātes homogēnā vinila grīda Sphera tika izstrādāta tā, lai izvairītos no liekiem atkritumiem un samazinātu elektroenerģijas un izejmateriālu patēriņu. Ražojot Sphera 2 mm vienā piegājienā un bez aizmugures slīpēšanas, atkritumi samazinās par 10-15 %. Mūsu iekšējā otrreizējās pārstrādes programma “Atpakaļ pie grīdām” nodrošina to, ka visi atkritumi tiek atkārtoti izmantoti uz vietas heterogēnā vinila grīdas segumu aizmugurē.

Enerģijas taupīšana
Sphera ražo vienā no modernākajām un efektīvākajām ražotnēm, kas paredzēta homogēnā vinila ražošanai. Tā ražošanā izmanto 100 % zaļo elektroenerģiju, kas minimāli ietekmē vidi.

Vēlme panākt cirkulāru grīdas segumu
Pēclietošanas atkritumi ir liels izaicinājums nozarei gan savākšanas un transportēšanas, gan atlases un apstrādes ziņā. Forbo Flooring Systems aktīvi piedalās ES finansētajā Cirkulāro grīdas segumu projektā, kura mērķis ir izveidot cirkulāru otrreizējās pārstrādes procesu plastificētam PVH no pēclietošanas grīdas segumu atkritumiem.

Izstrādājuma vides deklarācijas
Forbo Flooring Systems bija viens no pirmajiem uzņēmumiem pasaulē ar pilnīgām izstrādājuma vides deklarācijām saviem produktiem, iekļaujot papildinformāciju par to, kā tas ietekmē cilvēka veselību un ekotoksiskumu.

Sphera EPD

creating better environments

Tehniskā specifikācija