Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex
ec

Colorex EC ir ideāls risinājums laboratorijām, IT telpām un tīrajām telpām. Colorex EC atbilst daļiņu atbrīvošanās visstingrākajām prasībām, tādējādi mazinot saindēšanās draudus.

Elektrostatiskās uzlādes samazināšana ir galvenais mērķis ESD aizsargātajās telpās (EPA). Tādās telpās kā elektromontāžas darbnīcas, mehatronikas un datu centri, piemērotam grīdas segumam ir būtiska nozīme. Tas ne tikai novada elektrostatisko lādiņu no darbiniekiem un tehnikas, bet arī samazina eletrostatiskās uzlādes veidošanos tur, kur tā rodas, kurpju zolēm saskaroties ar grīdu.

Materiāli

Colorex EC

  Ieklāšana & kopšana

  Kopšana

  Colorex kopšana

  Tādus virsmas bojājumus kā apdegumus, nodilumu vai krāsu traipus no krāsojošas ķīmijas var notīrīt ar parastu ekscentrisko slīpmašīnu.
  Sākumā izmantojiet 80. pakāpes smilšpapīru un turpiniet ar augstākas pakāpes smilšpapīru — līdz 240. Pēc slīpēšanas virsmas sākotnējo kvalitāti var atjaunot, pulējot to ar sarkano ripu.

  Lejupielādēt instrukciju


  Colorex Tīrīšana & Kopšana

  Maintenance

  Ieklāšana

  Ieklāšana

  Ir vairāki Colorex ieklāšanas varianti:

  1) Colorex pielīmēts pie grīdas;
  2) Colorex uz paceltās grīdas paneļa;
  3) Colorex kā brīvi stāvoša flīze.

  Lūdzu, klikšķiniet "uzzināt vairāk", lai saņemtu informāciju

  1. Colorex pielīmēts pie grīdas
  Colorex var ieklāt uz betona pamatnes. To parasti veic, izmantojot strāvu vadošu gruntējumu, kam pa virsu klāj vara lenti un strāvu vadošu līmi. Kad Colorex ir novietots virs vara lentes, elektriskais lādiņš tiks novadīts zemē savienojuma vietās. Ja strāvas vadība nav nepieciešama, izmantojiet parastu gruntējumu un līmi. Colorex, kas ieklāts uz betona grīdas, spēj izturēt smagas kravas, piemēram, autoiekrāvējus, neradot grīdas bojājumus. ESD zonās flīzes var metināt pēc izvēles. Tīrajās telpās tā ir obligāta prasība. Šajās zonās ir būtiski ņemt vērā to, ka Colorex flīzes nesaraujas, tāpēc pareizi veikta metinājuma vietā nekad neizveidosies sprauga.

  2. Colorex uz paceltās grīdas paneļa
  Bieži vien Colorex klāj uz paceltās grīdas paneļa, kas tiek izmantots tīrajās telpās un datu centros. Pateicoties Colorex izturībai un unikālajām īpašībām, pacelto grīdu ražotāji ar Colorex var izveidot jebkāda veida konstrukcijas atkarībā no pielietošanas vietas. Tā kā Colorex ir ļoti zems emisiju līmenis un augsts blīvums, tajā var veikt urbumus gaisa plūsmas sistēmām, kas bieži tiek izmantotas kombinācijā ar paceltajām grīdām. Augstā noslodzes izturība un labošanas iespējas, nekaitējot vizuālajam izskatam, izceļ Colorex citu alternatīvu vidū.

  3. Colorex kā brīvi stāvoša flīze
  Colorex plus ir augstākās veiktspējas grīdas seguma sistēma, ko veido brīvi stāvošas flīzes, kas pielietojamas visās vietās, kur dārgi sagatavošanas darbi un dīkstāve nav iespējama. Ja grīda ir gluda, nekāda apstrāde vai sagatavošana nav nepieciešama. Colorex plus var ieklāt, nepārtraucot un netraucējot esošās darbības, un grīda nekavējoties ir pieejama lietošanai. Colorex plus apakšas šūnu struktūra spēj ventilēt mitrumu, kad tas nepieciešams.
  Colorex plus flīzes tiek savienotas ar unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas paliek apslēpta zem virsmas. Šo flīžu struktūrā ir izmantota autentiska Colorex virsma, nodrošinot tai raksturīgās īpašības un priekšrocības. Colorex plus ir pieejama arī augstākās veiktspējas elektrības vadības versijā.
  Ir iespējams pasūtīt statisko elektrību izkliedējošu versiju. Papildus ir pieejama antistatiska versija strāvu nevadošām konstrukcijām. Turklāt sistēmu papildina neslīdoša flīze, kuru var savienot ar jebkura tipa Colorex plus flīzēm vietās ar intensīvu noslodzi. Kopā ar Colorex plus var izmantot īpaši izstrādātas rampas un grīdlīstes, lai rastu risinājumu jebkurā situācijā. Pat autoiekrāvēji nerada problēmas Colorex plus.

  Lejupielādei ir pieejama Colorex ieklāšanas instrukcija:

  Installation