Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex
basic plus

Colorex Basic plus ir brīvi stāvoša grīdas sistēma ar Colorex virskārtu bez strāvas vadības īpašībām. Tā nodrošina visas Colorex priekšrocības, piemēram, augstu blīvumu, vieglu labošanu un noturību pret traipiem. Bet tai piemīt arī smagas noslodzes brīvi stāvošu flīžu priekšrocības.

Colorex Basic Plus nodrošina ātru renovāciju un vieglu ieklāšanu, rezultātā iegūstot noturīgu virsmu ar SD īpašībām.

Materiāli

Colorex Basic plus

  Ieklāšana & kopšana

  Kopšana

  Kopšana

  Tādus virsmas bojājumus kā apdegumus, nodilumu vai krāsu traipus no krāsojošas ķīmijas var notīrīt ar parastu ekscentrisko slīpmašīnu.
  Sākumā izmantojiet 80. pakāpes smilšpapīru un turpiniet ar augstākas pakāpes smilšpapīru — līdz 240. Pēc slīpēšanas virsmas sākotnējo kvalitāti var atjaunot, pulējot to ar sarkano ripu.

  Lejupielādēt instrukciju Colorex tīrīšana un kopšana

  Maintenance

  Ieklāšana

  Ieklāšana

  Colorex plus ir visaugstākā snieguma grīdas seguma sistēma, ko veido brīvi stāvošas flīzes, kas pielietojamas visās vietās, kur dārgi sagatavošanas darbi un dīkstāve nav iespējama. Ja grīda ir gluda, nekāda apstrāde vai sagatavošana nav nepieciešama. Colorex plus var ieklāt, nepārtraucot un netraucējot esošās darbības, un grīda nekavējoties ir pieejama lietošanai.

  Colorex plus apakšas šūnu struktūra spēj ventilēt mitrumu, kad tas nepieciešams. Colorex plus flīzes tiek savienotas ar unikālu bezdelīgastes sistēmu, kas paliek apslēpta zem virsmas, un šo flīžu struktūrā ir izmantota autentiska Colorex virsma, nodrošinot tai raksturīgās īpašības un priekšrocības.

  Plus installation