Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum — domājot par nākotni

Īstais ceļš pretī CO2 neitralitātei

Oglekļa neitrāla ēka ir celta no dabiskiem nevis plastmasas izejmateriāliem. Marmoleum nodrošina veselīgu un ilgtspējīgu vidi iekštelpās.

Kontakti ar mūsu atbalsta komandu

Marmoleum kampaņas attēli 2021

Bezmaksas paraugi

Pasūtīt bezmaksas Marmoleum paraugu

No ražošanas līdz pat kalpošanai, mēs izgatavojam patiesi ilgtspējīgas grīdas, kas ir labas cilvēkiem, ēkām un videi.

Vai zināt, kas ir Marmoleum? Mēs piedāvājam jums iespēju bez maksas iepazīt mūsu Marmoleum materiālus. Ja jūs jau esat iepazinies ar Marmoleum, mēs piedāvājam jums iespēju pasūtīt bezmaksas konkrētas kolekcijas Marmoleum paraugus. Aplūkojiet mūsu kolekcijas un pasūtiet paraugus.

Marmoleum paraugi un brošūras

Marmoleum live forward logo

Dzīve, domājot par nākotni

Laiki mainās, un, kā zināms, izmaiņas ne vienmēr ir labvēlīgas. Šobrīd mums par nākotni ir jādomā daudz vairāk nekā agrāk. Mēs to esam parādā savai paaudzei, un tas ir jādara nākamo paaudžu labā. Apdomājiet, kā mēs ēdam, ceļojam, atpūšamies, strādājam un domājam. Citiem vārdiem sakot, mums ir jāmaina veids, kā dzīvojam.

Pēdējos 125 gadus mēs esam pavadījuši iedvesmojošā Marmoleum ceļojumā. Ar kāpumiem, kritumiem un visbrīnišķīgākajām krāsām un tekstūrām. Tas ir CO2 neitrāls ceļojums pa miljoniem ēku visā pasaulē. Šis ceļojums vēl nav galā, jo neesam sasnieguši pilnībā ilgtspējīgu nākotni. Tāpēc aicinām jūs mums pievienoties... veikt iespējami apzinātāko izvēli...

DZĪVE, DOMĀJOT PAR NĀKOTNI

Dabas dāvāts dabiskums

Marmoleum grīdas segumi ir ražoti no dabīgām izejvielām; tie nesatur sintētiskus materiālus. Tas padara Marmoleum par ilgtspējīgu grīdas seguma izvēli ikvienai videi iekštelpās.

Marmoleum ražošana

Marmoleum dabas dāvāts dabiskums
Marmoleum cilvēku radīts

Cilvēku radīts

Tā kā Marmoleum grīdas ir izgatavotas no dabiskām izejvielām, mēs esam ļoti atkarīgi no cilvēkiem, kuri vada ražas novākšanu un sagatavo izejvielas tālākai transportēšanai un sagatavošanai. Mūsu fabrikas meistari no tām var izgatavot augstas kvalitātes Marmoleum tikai tad, ja viss process ir nevainojami organizēts.

Marmoleum - pašu radīts

Materiāli

Marmoleum

Dabisks uzvarētājs! Mūsu Marmoleum zīmola linoleja grīdas segumi ir dabiskas grīdas, kas asociējas ar ilgtspējīgumu, izturīgumu, augstu kvalitāti un inovatīvu dizainu.

Atklājiet mūsu Marmoleum produktus

Marmoleum materiāli

Marmoleum īpašības

Marmoleum, Forbo linoleja zīmols, nesatur ftalātu, tam ir pretalerģijas sertifikāts, un produkts ir CO2 neitrāls (visā ražošanas ciklā). Uzziniet vairāk par visām specifiskajām Marmoleum īpašībām.

Uzziniet vairāk par Marmoleum īpašībām

Marmoleum dabiskās izejvielas

Ražošanas process

Linoleja ražošana pēdējo 150 gadu laikā ir pilnveidojusies. Forbo ir veicinājis šo pilnveidi ar Marmoleum zīmolu. Marmoleum grīdas segumu radīšana ir māksla, ko nevar apgūt nevienā profesijā vai amata skolā. Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum.

Uzziniet, kā mēs izgatavojam Marmoleum

Marmoleum fabrika

Dabīgas izejvielas

Marmoleum, Forbo linoleja zīmols, ir grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām. Tas padara Marmoleum par ilgtspējīgu grīdas seguma izvēli. Uzziniet vairāk par sastāvdaļām, kuras izmantojam Marmoleum izgatavošanā.

Marmoleum izejvielas

Džuta

Marmoleum un citi grīdas segumu veidi

Pastāvot milzīgai grīdu daudzveidībai, mēs apzināmies, ka ne vienmēr ir viegli saprast atšķirību starp dažādajiem grīdu segumu veidiem. Mēs paskaidrojam, kāda ir atšķirība sastāvā linoleja un vinila, PVH, sintētisko un gumijas grīdas segumu risinājumiem.

Marmoleum un citi grīdas segumi

Marmoleum

Kombinējams ar citiem produktiem

Visas Marmoleum kolekcijas piedāvā nebeidzamas kombinēšanas un apvienošanas iespējas pat ar citiem Forbo grīdas segumu produktiem, piemēram, mūsu ieejas paklāju risinājumu Coral, Flotex un citiem Forbo grīdas segumiem.

Forbo materiāli

Marmoleum & Coral

Veselības aprūpe

Veselīga vide iekštelpās

Grīdas segumi ir nozīmīga radītās vides daļa. Tie ir klātesoši katrā mūsu skolu, veselības aprūpes iestāžu, darbavietu, atpūtas centru un māju kvadrātmetrā. Forbo Marmoleum grīdas ir veidotas ar mērķi sniegt ieguldījumu drošā, higiēniskā un komfortablā vidē, lai uzlabotu jūsu veselību.

Kāpēc Marmoleum ir tik veselīgs?

Marmoleum izglītības iestādēs

Vide

Marmoleum nemainīgi CO2 neitrāls

Mūsu Marmoleum produktu klāsts ir nemainīgi CO2 neitrāls (dzīves cikla ietvaros), kas neietekmē globālās klimata pārmaiņas. Tas apvieno ekoloģiskās vērtības un mūsdienīgu dizainu un piedāvā svarīgu ieguldījumu ilgtspējīgai pasaulei.

Nemainīgums nozīmē to, ka CO2 emisiju līmenis netiek samazināts grīdu ražošanas procesā, bet gan īstenojot citas iniciatīvas, piemēram, stādot kokus, lai kompensētu emisiju līmeni. Marmoleum ražošana pati par sevi ir CO2 neitrāla (dzīves cikla ietvaros).

Marmoleum CO2 neitrāls (visā dzīves ciklā)

Marmoleum - CO2 neitrāls visa dzīves cikla ietvaros

Ekomarķējums

Atbilstoši mūsu ilgtspējības stratēģijai, mēs izmantojam dažādas pārredzamas sertifikācijas sistēmas no neatkarīgām trešajām pusēm visā pasaulē, kas regulāri pārbauda un novērtē mūsu grīdas segumus.

Tas ir pozitīvs aspekts uzņēmumam Forbo Flooring Systems, jo pievērš uzmanību mūsu ilgtspējības stratēģijai un nosaka pilnveides iespējas.

Vairāk informācijas par Eco marķējumu

Ekomarķējums

Atjaunojošs Marmoleum

Aprites ekonomikas pamatā ir dabas resursu atjaunošanas spēja. Pēc būtības linolejs ir biocikla produkts. Tas nozīmē, ka dabiskās izejvielas teorētiski var kompostēt un atgriezt zemē kā barības vielas jaunajām ātri augošajām dabiskajām izejvielām.

Uzziniet vairāk par Marmoleum

Circular logo

Segmenti

Marmoleum dažādos segmentos

 • Izglītība

  Izglītība

  Veselība un izvairīšanās no riskiem

  Marmoleum izglītības iestādēs

  Visās izglītības iestādēs — no pirmsskolas līdz augstākās izglītības iestādēm — ir nepieciešami pievilcīgi, izturīgi, viegli kopjami un ilgtspējīgi grīdas segumu risinājumi. Izturība un higiēna ir būtiski apsvērumi zonās, ko izmanto bērni un jaunieši.

  Mūsu ilgtspējīgākais grīdas seguma risinājums Marmoleum nodrošina plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.

 • Veselības aprūpe

  Veselības aprūpe

  Infekciju ierobežošana

  Marmoleum veselības aprūpes iestādēs

  Vai situācijās, kad jānodrošina infekciju uzraudzība un jāierobežo nozokomiālās infekcijas (HAI), visprātīgāk nebūtu sākt ar grīdām? Mūsu Marmoleum produkti ierobežo tādu vīrusu izplatību kā MRSA, norovīrusi un klostrīdiju vīrusi, palīdzot saglabāt veselīgu un higiēnisku vidi jebkurās slimnīcas telpās.

 • Sabiedriskās ēkas

  Sabiedriskās ēkas

  Izturība pret intensīvu noslodzi

  Marmoleum sabiedriskajās ēkās

  Forbo ir strādājis kopā ar daudziem vietējo pārvalžu pārstāvjiem, valdības īpašumu un ēku apsaimniekotājiem un tagad palīdz privātā sektora klientiem atrast vislabāko risinājumu budžeta ietvaros, piedāvājot pilnībā integrētu produktu portfeli no viena piegādātāja, ko apkalpo pašaizliedzīga klientu apkalpošanas komanda.

 • Atpūta viesmīlība

  Atpūta un viesmīlība

  Marmoleum atpūtas un viesmīlības iestādēs

  Apmeklētāju pieredzi atpūtas iestādēs veido ne tikai izbaudītās aktivitātes. Interjeram un vispārējai atmosfērai ir būtiska nozīme apmeklētāju pieredzes veidošanā.

  Veidojot pirmo iespaidu pie ēkas ieejas, kā arī telpās, kurās apmeklētāji ietur maltīti vai iepērkas, Forbo Marmoleum portfelis ļaus izvēlēties piemērotāko grīdu, lai radītu vēlamo atmosfēru jūsu uzņēmumā.

 • Birojs

  Biroji

  Marmoleum birojos

  Krāsas ir jāpieskaņo jūsu biroja darījumiem. Jūsu tēls un iespaids tiek radīts brīdī, kad atveras durvis. Pareiza biroja krāsu izvēle nodrošinās pozitīva tēla radīšanu.

 • Veco ļaužu aprūpe

  Veco ļaužu aprūpe

  Marmoleum veco ļaužu aprūpes centros

  Mēs saprotam, ka, izvēloties grīdas segumus veco ļaužu aprūpes centriem, ir jāņem vērā ne tikai funkcijas un kalpošanas īpašības. Papildus ikdienas prasību izpildes nodrošināšanai ir jārada vide, kas cilvēkiem palīdz justies ērti un relaksēti.

 • mazumtirdzniecība

  Mazumtirdzniecība

  Marmoleum mazumtirdzniecības iestādēs

  Pircēja pieredze jebkurā mazumtirdzniecības vidē ir kas vairāk nekā tikai produkti, kurus varat tur iegādāties. Galvenais ir radīt lielisku vidi, kurā pircēji jūtas brīvi un ērti. No pirmā iespaida radīšanas līdz iespējai viegli orientēties. Izvēlieties ideālo Marmoleum grīdas segumu savam veikalam.

 • Sociālā aprūpe

  Sociālā aprūpe

  Marmoleum sociālās aprūpes iestādēs

  Vērienīgu mājokļu projektu gadījumā mēs saprotam, ka jums ir vajadzīgs kas vairāk nekā vienkārši piegādātājs. Mūsu sadarbības pieredze un iesaistīšanās jau projekta sākumposmā nozīmē to, ka varam sniegt noderīgu atbalstu mājokļu projektēšanā par pieņemamu cenu, palīdzot izvēlēties vispiemērotāko produktu.

 • rūpniecība

  Rūpniecība

  Marmoleum rūpniecības iestādēs

  Forbo Flooring Systems ir starptautisks tirgus līderis ar plašu pieredzi elektrostatiskās izlādes un tīro telpu grīdu nodrošināšanā, pateicoties plaši atzītajam zīmolam Colorex.

  Forbo piedāvā produktu klāstu, kas atbilst dažādām industriālās vides prasībām. No ISO standartiem tīrajās telpās un statiskās kontroles grīdām, kas tiek pieprasītas elektronikas un farmācijas industrijās, līdz grīdām ar īpašo apdari vispārējās telpās ražošanas vietā.

 • Transports

  Transports

  Marmoleum transportlīdzekļos

  Patiesi daudzpusīgs un dzelzceļa, kuģniecības un autobusu pārvadājumu nozares īpašajām prasībām piemērots grīdas segumu portfelis.

 • Marmoleum Sport

  Sports

  Marmoleum sporta centros

  Mēs zinām, ka, iekārtojot sporta telpas, klientu drošība un komforts ir pirmajā vietā. Mēs piedāvājam visaptverošu grīdas segumu portfeli, kas atbilst jūsu prasībām, nepiemirstot par telpu dizainu un izskatu.

 • Mēbeļu linolejs

  Mēbeles

  Mēbeļu linolejs

  Forbo mēbeļu linolejs ir dabisks virsmas materiāls kvalitatīvai mēbeļu apdarei, piemēram, galdiem, krēsliem, soliem, skapīšiem, durvīm un stendiem. Tas ir labi pazīstams, pateicoties savai elegancei un izturībai. Matētā virsma un siltā, mīkstā tekstūra padara to par ideālu mēbeļu virsmas risinājumu.

Citāts

“Oglekļa neitrāla ēka ir celta no dabīgiem - dabā atjaunojamiem materiāliem”

Ieklāšana & kopšana

Ieklāšana un grīdas kopšana

Forbo piedāvā ieklāšanas un kopšanas atbalstu, sazinieties ar Forbo Flooring pārstāvniecību. Mums ir pieejamas materiālu ieklāšanas un kopšanas instrukcijas. Ievērojot materiālu kopšanas instrukcijas, grīdas segumiem tiks nodrošināts ilgs kalpošanas mūžs, un tās ilgi saglabās labu izskatu.

Marmoleum ieklāšana & kopšana

Marmoleum kopšana

Vebinārs

Ielūkojieties CO2 neitrālā nākotnē

Inovators un mākslinieks Dāns Rosegārds (Daan Roosegaarde) kopā ar Pasaules Zaļās Būvniecības padomes (World Green Building Council — WGBC) izpilddirektori Kristīnu Gamboa (Cristina Gamboa) dalījās ar iedvesmojošu skatījumu Forbo Flooring Systems pirmajā starptautiskajā tīmekļseminārā ar nosaukumu “CO2 neitrālas nākotnes vīzija”, kas norisinājās pagājušajā nedēļā. Tīmekļsemināra laikā abi viesi rosināja, lai izmaiņas sāktos pēc iespējas ātrāk. Gamboa: “Likvidējošas pasaules būvēšana vairs nav attaisnojama.”

Pilno vebināra versiju varat noskatīties šeit

Vebinārs