Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Jaunums | Jaunums | Jaunums

Zemāk atradīsiet mūsu jauno kolekciju pārskatu: Marmoleum Modular flīzes, Marmoleum Solid, Allura - dizaina vinila flīzes, Sphera - homogēnais vinils, Flotex & Tibor, Flotex loksnes

Marmoleum Concrete / Walton 3724-173 office

Marmoleum Modular flīzes

Radošuma brīvība! Marmoleum Modular ļauj radīt grīdu pēc savas izvēles. Kolekcija aicina jūs eksperimentēt, kombinēt un savienot izvēlēto flīžu formas, izmērus un krāsas. Šādi tiek radīta pilnīgi jauna grīdas koncepcija, kas pārspēj tradicionālos grīdas piedāvājumus, kuru gadījumā jūsu izvēli nosaka tikai dizains.
Marmoleum Modular kolekcija

Marmoleum Modular Colour t3053 t3358 t3362

Marmoleum Solid

Mūsu atjauninātā Marmoleum Solid kolekcija piedāvā 5 individuālas tekstūras, kas ir teicams pamats, uz kā veidot tīras un izteiksmīgas modernās telpas.
Inovatīvais linoleja grīdas segumu klāsts apvieno vienkāršību ar aizraujošiem krāsu un struktūras savienojumiem.

Marmoleum solid kolekcija

Marmoleum Piano 3630-3634-3644-3645-3647-3607

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils

Modulārais grīdas segums ir populāra tendence, tāpēc esam izstrādājuši jaunu Flotex lokšņu kolekciju, kurā ir iekļauti 6 unikāli dizaini 100 x 25 cm lokšņu formātā. No šiem mūsdienīgajiem dizainiem ir iespējams izveidot iespaidīgus grīdas plānojumus, kas atbilst jebkādām prasībām.

Apskatīt Flotex lokšņu kolekciju

Flotex planks Box cross 133002_133007_133011 meeting room

Forbo Flotex & Tibor

Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums Forbo atlasīto dizainu ir no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas radīta 1957. gadā un ieguvusi Industriālā dizaina padomes balvu (Council of Industrial Design’s inaugural Design Centre Award).

Apskatīt Flotex Tibor kolekciju

Flotex_Atomic_980803_monochrome

Sphera homogēnais vinils

Sphera ir Forbo jaunais homogēnā vinila grīdas segums, kas ražots pilnīgi jaunā ražotnē, kura aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām. Šai grīdai ir unikāls virsmas reljefs, kas nodrošina optimālu kalpošanu, zemu atstarošanas vērtību, un tā nesatur ftalātu. Sphera dizainu veidoja mūsu Eiropas dizaineru komanda, un grīdai ir augsta LRV vērtība, kā arī spilgtas un piesātinātas nokrāsas.

Apskatīt Sphera jauno kolekciju

Sphera Element 50030 moleskin

Allura

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju.

Apskatīt Allura dizaina vinila flīzes

Allura Wood W60353 w 60354