Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Marmoleum Linear 5253 5248

Sphera Energetic homogēnā vinila kolekcija

Sphera Energetic ienes jaunu dinamiku homogēnā vinila grīdas segumu klāstā. Energetic ir paredzēts kombinēšanai ar atbilstošiem dizainiem un spilgtiem akcentiem. Paletē ir iekļautas 20 uni krāsas, 12 spilgtas krāsas ar uni krāsas pamattoni un diviem krāsu akcentiem, 7 dizaini, kuriem piemīt dabīgs terrazzo izskats, pateicoties akcentējošām skaidiņām, kas ir izkaisītas pa spilgto pamatni, kā arī 3 konfeti dizaini, kuros dažādu krāsu sajaukums grīdai piešķir dzīvīgu izskatu.

Sphera Energetic

Sphera Energetic
Striato

Marmoleum Linear - dabīgā linoleja kolekcija

Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.
Marmoleum Linear kolekcijas grīdas, kurām ir intuitīva atsauce uz dabu, ļauj radīt dažādas gaisotnes telpā un pielāgoties mainīgām vajadzībām. Neitrālajām, bagātīgajām krāsām piemīt spēja viegli pielāgoties, un tās var kombinēt ar citiem materiāliem, kā arī savā starpā. Linear ļauj grīdai kalpot par audeklu, kas piedāvā bezgalīgas iespējas.

Marmoleum Linear

Sarlon | Modul'up

Sarlon ir mūsu jaunā koncepcija - “Daudzveidība, labāk kopā”. Tā ir viena dizaina koncepcija ar neatkārtojamu grīdas segumu produktu daudzveidību. Akustiski, kompakti, līmējami vai pilnībā brīvi klājami produkti.

Tas nozīmē, ka dažādi klāsti var cits citu papildināt, un, ja projektā ir nepieciešamas dažādas funkcionalitātes, vienmēr ir iespējams kombinēt dažādus grīdas segumu produktus neatkarīgi no tā, vai tas būtu brīvi klājams, akustisks vai kompakts segums.

Sarlon kolekcijas

Sarlon-modul'up - 9309 dark kubik- 4804 copper stardust
Revêtement de sol Flotex lames, Forbo Flooring

Flotex loksnes

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils
Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

Flotex kolekcijas

Colorex

Forbo Flooring Systems piedāvā ESD un tīro telpu grīdas segumu risinājumu klāstu, kas atbilst augstākajām vajadzībām un prasībām kontrolētās vidēs.

Piemēram, kritiskās industriālās vidēs, kur ESD var radīt liela mēroga bojājumus, grīdas segums ar pastāvīgām ESD īpašībām var palīdzēt izvairīties no izmaksām, kas saistītas ar defektīviem produktiem, apstrādes problēmām, aprīkojuma darbības traucējumiem vai higiēnas problēmām.

Colorex kolekcijas

Colorex SD 150201 pharma
Tessera Earthscape 3256 Meteor

Tessera

Tessera paklājflīzes piedāvā plašu dizainu klāstu un tās lieliski kalpo pat vislielākās noslodzes apstākļos. Tessera kolekcijas ir pieejamas vairākās konstrukcijās: cilpiņveida, grieztā šķiedra; grieztā un cilpiņveida kombinējums; nejauši ieklājamas. Visaptverošajā Tessera paklājflīžu kolekcijā ir iekļauti mūsdienīgi un klasiski stili, vienkrāsaini un daudzkrāsaini dizaini, dažādi raksti un krāsu salikumi, tas viss rada iespējas veidot dažādus publiskus un privātus interjerus.

Tessera kolekcijas