Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Mac Stopa Flotex_360012F_Eternal_360016E
Tessera Infused

Tessera Infused

Tessera Infused kolekcija atspoguļo dabas elementus un organiskus rakstus, kas iederēsies ikvienā interjerā.

• dažāda augstuma cilpiņu šķiedras paklājs ar rakstu veido funkcionālu, organisku dizainu lielās platībās
• pilnībā krāsota poliamīda 6.6 šķiedra izturībai un krāsas noturībai
• 720 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu zem kājām un izturīgumu

Tessera Infused kolekcija

Mac Stopa

Flotex & vinyl by Mac Stopa

Mac Stopa ir arhitekts, interjera dizainers un mainīgu formu dizainers. Šai “Created by” kolekcijai Maks Stopa iedvesmu smēlies savā pieredzē, novērojumos un tajā, kas viņu aizrāvis dažādās dizaina jomās. Sadarbībā ar Forbo Flooring viņa idejas tika iemiesotas dzīvē, izmantojot augstas izšķirtspējas digitālo druku.
Mac Stopa vinila kolekcija

Mac Stopa Flotex kolekcija

Mac Stopa_360023F_360026E

Autors José Medina Galeote

José Medina Galeote un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras.

José Medina Galeote

Vinyl Galeote Angles
Sphera Elite 2022

Sphera Elite homogēnā vinila kolekcija

Sphera Elite dizainam ir dabisks, akmenim līdzīgs izskats. 18 produktu izlase ietver skaistu nomierinošu un harmonisku toņu bāzi, tostarp 4 krāsas ar grezniem metāliskiem akcentiem un 2 krāsas ar izteiksmīgiem, pievilcīgiem krāsu sajaukumiem.

Sphera Elite

Tessera Struktur 2 paklājflīzes

Struktur 2 Linear paklājflīzēm ir tonālas svītras ar maigu tekstūru, kas grīdas dizainam piešķir siltuma sajūtu un interesantu vizuālo efektu. Sešus svītrainos dizainus pievilcīgos neitrālos toņos var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar Struktur 1 paklājflīzēm, lai radītu izsmalcinātus dizaina akcentus un klusinātu eleganci.
Tessera Struktur 2 linear

Tessera Struktur 1 3702_Struktur 2 4403
Estonian Museum of National History - Eternal digital print

Individuāla dizaina vinils

Augstas izšķirtspējas digitālā druka
Vinils ir lieliska pamatne digitālās drukas attēliem, kurus var ražot ar augstu fotogrāfisko izšķirtspēju. Lieciet lietā iztēli un veidojiet savu vinila grīdas dizainu, kas iederēsies jūsu interjerā un atbildīs specifiskām prasībām. Gala rezultāts ir individuāla dizaina materiāls ar Forbo heterogēnā vinila īpašībām.

Eternal digitālais vinils

Marmoleum Linear - dabīgais linolejs

Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.
Marmoleum Linear kolekcijas grīdas, kurām ir intuitīva atsauce uz dabu, ļauj radīt dažādas gaisotnes telpā un pielāgoties mainīgām vajadzībām. Neitrālajām, bagātīgajām krāsām piemīt spēja viegli pielāgoties, un tās var kombinēt ar citiem materiāliem, kā arī savā starpā. Linear ļauj grīdai kalpot par audeklu, kas piedāvā bezgalīgas iespējas.

Marmoleum Linear

Striato