Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Allura 62519 nero concrete | 63511 light vintage gymfloor
Allura 2020

Allura

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Mēs piedāvājam: Allura - pilnībā līmējamas, Allura Flex - uz fiksācijas stiprināmas, Allura Click - ar “klik” sistēmu ieklājamas, Allura Puzzle & Ease – brīvi stāvoša ieklāšana, Allura Decibel – akustiskās flīzes un Allura Colour – homogēnās flīzes.

Marmoleum Marbled

Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni.

Jaunā Marmoleum Marbled kolekcija

Marmoleum Fresco 3260

Marmoleum Solid

Mūsu atjauninātā Marmoleum Solid kolekcija piedāvā 5 individuālas tekstūras, kas ir teicams pamats, uz kā veidot tīras un izteiksmīgas modernās telpas.
Inovatīvais linoleja grīdas segumu klāsts apvieno vienkāršību ar aizraujošiem krāsu un struktūras savienojumiem.

Marmoleum solid kolekcija

Marmoleum Piano 3630-3634-3644-3645-3647-3607
Flotex by Starck

Flotex by Starck

Forbo Flooring Systems sadarbībā ar ambiciozo dizaineru Filipu Starku ir radījis inovatīvu grīdas segumu sistēmu kolekciju: Flotex by Starck. Augstas izšķirtspējas digitālās drukas tehnika kopā ar Flotex grīdas seguma blīvo virsmu Starka kolekcijā rada unikālus rakstus. Apspēlējot krāsu gammu un toņu pāreju, katra no šīm trim sistēmām izaicina tradicionālo pieeju un rada jaunu valodu iekštelpu un grīdas segumu dizaina uztverē.

Flotex by Starck kolekcija

Forbo Flotex & Tibor

Lai radītu jaunu un aizraujošu Flotex klāstu, Forbo iedvesmojās no Tibora. Vairums Forbo atlasīto dizainu ir no Tibora revolucionārās Fotexur kolekcijas, kas radīta 1957. gadā un ieguvusi Industriālā dizaina padomes balvu (Council of Industrial Design’s inaugural Design Centre Award).

Apskatīt Flotex Tibor kolekciju

Flotex_Atomic_980803_monochrome

Sphera homogēnais vinils

Sphera ir Forbo jaunais homogēnā vinila grīdas segums, kas ražots pilnīgi jaunā ražotnē, kura aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām. Šai grīdai ir unikāls virsmas reljefs, kas nodrošina optimālu kalpošanu, zemu atstarošanas vērtību, un tā nesatur ftalātu. Sphera dizainu veidoja mūsu Eiropas dizaineru komanda, un grīdai ir augsta LRV vērtība, kā arī spilgtas un piesātinātas nokrāsas.

Apskatīt Sphera jauno kolekciju

Sphera Element 50030 moleskin