Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Mac Stopa Flotex_360012F_Eternal_360016E
Marmoleum Concrete 3733_Marmoleum Fresco 3251

Marmoleum Solid

Atklājiet harmonisku saikni ar mūsdienu dabu, pateicoties Marmoleum Solid — videi draudzīgam linoleja grīdas segumam, kas vairo labsajūtu.

Speriet soli dabā ar mūsu 4 dažādajām Marmoleum Solid tekstūrām:
Cocoa, Walton, Concrete un Piano

Apskatīt Marmoleum Solid kolekciju

Step Safety vinyl

Drošība. Dizains. Pārliecība. Mūsu Step pretslīdes grīdas kolekcija ietver visaptverošu pretslīdes grīdas segumu klāstu, kas izstrādāts atbilstoši drošības prasībām visdažādākajiem lietojuma veidiem. No vispārēja lietojuma līdz sarežģītākām zonām, piemēram, komerciālām virtuvēm, mitrām telpām (kur pārvietojas basām kājām) un industriālam lietojumam. Step piedāvā plašāko pretslīdes grīdas risinājumu klāstu, apvienojot tīru, svaigu dizainu un izcilu sniegumu.

Apskatīt Step Safety vinyl kolekcijas

Safestep Aqua 180232-180482 detail

Tessera Union

Līdzsvars vienotībā
Tessera Union paklājflīžu klāstā ir iekļauti trīs dizaina klāsti: dabiskais Accord raksts, maigie Harmony toņi un organiskais Infusion raksts.
Union koncepcija rada kopības sajūtu — atsevišķie kombinējamie elementi ir saskaņoti un līdzsvaroti. Atšķirīgās īpašības nekur nepazūd, taču kopums ir pārāks par tā daļu summu.

ApskatītTessera kolekcijas

tessera union
Sphera Elite 2022

Sphera Elite homogēnā vinila kolekcija

Sphera Elite dizainam ir dabisks, akmenim līdzīgs izskats. 18 produktu izlase ietver skaistu nomierinošu un harmonisku toņu bāzi, tostarp 4 krāsas ar grezniem metāliskiem akcentiem un 2 krāsas ar izteiksmīgiem, pievilcīgiem krāsu sajaukumiem.

Sphera Elite

Tessera Struktur 2 paklājflīzes

Struktur 2 Linear paklājflīzēm ir tonālas svītras ar maigu tekstūru, kas grīdas dizainam piešķir siltuma sajūtu un interesantu vizuālo efektu. Sešus svītrainos dizainus pievilcīgos neitrālos toņos var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar Struktur 1 paklājflīzēm, lai radītu izsmalcinātus dizaina akcentus un klusinātu eleganci.
Tessera Struktur 2 linear

Tessera Struktur 1 3702_Struktur 2 4403
Estonian Museum of National History - Eternal digital print

Individuāla dizaina vinils

Augstas izšķirtspējas digitālā druka
Vinils ir lieliska pamatne digitālās drukas attēliem, kurus var ražot ar augstu fotogrāfisko izšķirtspēju. Lieciet lietā iztēli un veidojiet savu vinila grīdas dizainu, kas iederēsies jūsu interjerā un atbildīs specifiskām prasībām. Gala rezultāts ir individuāla dizaina materiāls ar Forbo heterogēnā vinila īpašībām.

Eternal digitālais vinils

Marmoleum Linear - dabīgais linolejs

Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.
Marmoleum Linear kolekcijas grīdas, kurām ir intuitīva atsauce uz dabu, ļauj radīt dažādas gaisotnes telpā un pielāgoties mainīgām vajadzībām. Neitrālajām, bagātīgajām krāsām piemīt spēja viegli pielāgoties, un tās var kombinēt ar citiem materiāliem, kā arī savā starpā. Linear ļauj grīdai kalpot par audeklu, kas piedāvā bezgalīgas iespējas.

Marmoleum Linear

Striato