Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Allura 62519 nero concrete | 63511 light vintage gymfloor

Sarlon | Modul'up

Sarlon ir mūsu jaunā koncepcija - “Daudzveidība, labāk kopā”. Tā ir viena dizaina koncepcija ar neatkārtojamu grīdas segumu produktu daudzveidību. Akustiski, kompakti, līmējami vai pilnībā brīvi klājami produkti.

Tas nozīmē, ka dažādi klāsti var cits citu papildināt, un, ja projektā ir nepieciešamas dažādas funkcionalitātes, vienmēr ir iespējams kombinēt dažādus grīdas segumu produktus neatkarīgi no tā, vai tas būtu brīvi klājams, akustisks vai kompakts segums.

Sarlon kolekcijas

Sarlon-modul'up - 9309 dark kubik- 4804 copper stardust
Revêtement de sol Flotex lames, Forbo Flooring

Flotex loksnes

Flotex loksnes: izsmalcinātība un stils
Flotex nav ne tekstila, ne elastīgais grīdas segums. Tā unikālā un blīvā šķiedras uzbūve apvieno labāko no abām pasaulēm: komfortu un elastību. Flotex ir piemērots grīdas seguma risinājums zonās, kurās ir augstas prasības pret drošību, higiēnu un labsajūtu.

Flotex kolekcijas

Colorex

Forbo Flooring Systems piedāvā ESD un tīro telpu grīdas segumu risinājumu klāstu, kas atbilst augstākajām vajadzībām un prasībām kontrolētās vidēs.

Piemēram, kritiskās industriālās vidēs, kur ESD var radīt liela mēroga bojājumus, grīdas segums ar pastāvīgām ESD īpašībām var palīdzēt izvairīties no izmaksām, kas saistītas ar defektīviem produktiem, apstrādes problēmām, aprīkojuma darbības traucējumiem vai higiēnas problēmām.

Colorex kolekcijas

Colorex SD 150201 pharma
Allura 2020

Allura

Vai jūs saista dabīga koka estētika, vai varbūt vēlaties akmens grīdu ar izturīgā un komfortablā vinila priekšrocībām? Aplūkojiet mūsu jauno Allura LVT kolekciju. Šīs flīzes ir siltas, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Mēs piedāvājam: Allura - pilnībā līmējamas, Allura Flex - uz fiksācijas stiprināmas, Allura Click - ar “klik” sistēmu ieklājamas, Allura Puzzle & Ease – brīvi stāvoša ieklāšana, Allura Decibel – akustiskās flīzes un Allura Colour – homogēnās flīzes.

Sphera homogēnais vinils

Forbo Sphera SD | EC kolekcijā ir iekļautas divas apakškolekcijas: Sphera SD (elektrību izkliedējoša grīda) un Sphera EC (elektrību vadoša grīda). Abi grīdas segumi piedāvā uzticamu risinājumu zonām ar visaugstākajām prasībām.
Tā ir ražota mūsu jaunajā ražotnē, kurā tiek izmantotas visjaunākās zināšanas un tehnoloģijas, lai radītu pārdomātus un inovatīvus risinājumus.

Sphera ESD kolekcijas

Sphera EC 450036 in Pharmaceutical Laborator
Tessera Earthscape 3256 Meteor

Tessera

Tessera paklājflīzes piedāvā plašu dizainu klāstu un tās lieliski kalpo pat vislielākās noslodzes apstākļos. Tessera kolekcijas ir pieejamas vairākās konstrukcijās: cilpiņveida, grieztā šķiedra; grieztā un cilpiņveida kombinējums; nejauši ieklājamas. Visaptverošajā Tessera paklājflīžu kolekcijā ir iekļauti mūsdienīgi un klasiski stili, vienkrāsaini un daudzkrāsaini dizaini, dažādi raksti un krāsu salikumi, tas viss rada iespējas veidot dažādus publiskus un privātus interjerus.

Tessera kolekcijas