Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jaunas kolekcijas

Forbo kolekciju jaunumi

Mac Stopa Flotex_360012F_Eternal_360016E
Eternal de Luxe Grey Pine

Eternal de Luxe vinils

Eternal de Luxe dizainu klāsts ietver koka un akmens rakstus, ko papildina autentiskas tekstūras, tādējādi padarot materiālu vēl reālistiskāku. PUR pārklājums nodrošina nevainojamu kalpošanu un ilgmūžību.

Eternal de Luxe projektu vinils

Autors José Medina Galeote

José Medina Galeote un Forbo Flooring Systems dizaina komandu sadarbības rezultātā ir tapusi unikāla grīdas segumu kolekcija, kurā mākslinieku darbiem ir piešķirta jauna dimensija grīdas segumu veidolā. Savus mākslas darbus noliekot mums tieši zem kājām, José Medina Galeote pēta jaunas perspektīvas, ko paver dažādas tekstūras.

José Medina Galeote

Vinyl Galeote Angles
Sphera Elite 2022

Sphera Elite homogēnā vinila kolekcija

Sphera Elite dizainam ir dabisks, akmenim līdzīgs izskats. 18 produktu izlase ietver skaistu nomierinošu un harmonisku toņu bāzi, tostarp 4 krāsas ar grezniem metāliskiem akcentiem un 2 krāsas ar izteiksmīgiem, pievilcīgiem krāsu sajaukumiem.

Sphera Elite

Tessera Struktur 2 paklājflīzes

Struktur 2 Linear paklājflīzēm ir tonālas svītras ar maigu tekstūru, kas grīdas dizainam piešķir siltuma sajūtu un interesantu vizuālo efektu. Sešus svītrainos dizainus pievilcīgos neitrālos toņos var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar Struktur 1 paklājflīzēm, lai radītu izsmalcinātus dizaina akcentus un klusinātu eleganci.
Tessera Struktur 2 linear

Tessera Struktur 1 3702_Struktur 2 4403
Estonian Museum of National History - Eternal digital print

Individuāla dizaina vinils

Augstas izšķirtspējas digitālā druka
Vinils ir lieliska pamatne digitālās drukas attēliem, kurus var ražot ar augstu fotogrāfisko izšķirtspēju. Lieciet lietā iztēli un veidojiet savu vinila grīdas dizainu, kas iederēsies jūsu interjerā un atbildīs specifiskām prasībām. Gala rezultāts ir individuāla dizaina materiāls ar Forbo heterogēnā vinila īpašībām.

Eternal digitālais vinils

Marmoleum Linear - dabīgais linolejs

Komfortablas vides radīšana. Marmoleum Linear ir izstrādāts, lai radītu mūsdienīgu un komfortablu vidi. Tas veido siltu un draudzīgu izskatu neformālai, dabīgai videi ar mājīgu atmosfēru. Tā ir vide, kurā mēs ātrāk atjaunojamies, kas mūs iedvesmo strādāt, dalīties ar idejām un mācīties.
Marmoleum Linear kolekcijas grīdas, kurām ir intuitīva atsauce uz dabu, ļauj radīt dažādas gaisotnes telpā un pielāgoties mainīgām vajadzībām. Neitrālajām, bagātīgajām krāsām piemīt spēja viegli pielāgoties, un tās var kombinēt ar citiem materiāliem, kā arī savā starpā. Linear ļauj grīdai kalpot par audeklu, kas piedāvā bezgalīgas iespējas.

Marmoleum Linear

Striato