Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

NE PĀRĀK MAZ, NE PĀRĀK DAUDZ

Mēbeļu linolejs x Studio Stefan Scholten


Not too little, not too much

SADARBĪBA

Trīs jaunas mēbeļu linoleja krāsas sadarbībā ar Studio Stefan Scholten

Pēc Forbo Flooring pasūtījuma Studio Stefan Scholten izpētīja mēbeļu linoleja krāsu efektu un uztveri. Iedvesmojoties no linoleja unikālā dabiskuma, šis dizainers izstrādāja pieklusinātos māla, ādas un valriekstu krāsas toņus.

Natural colour search
Natural raw materials

MĒBEĻU LINOLEJS

Mēbeļu linolejs ne tikai izskatās eleganti un izsmalcināti, bet tam ir arī ļoti patīkami pieskarties. Šis materiāls ir elastīgs, un to var arī izmantot, lai veidotu organiskas un izliektas formas. Tāpēc tas ir ideāli piemērots horizontālām, vertikālām un arī liektām interjera virsmām.

STĀSTS

Starptautiski atzītais, vadošais Holandes dizainers Stefan Scholten ir sadarbojies ar daudziem prestižiem klientiem, piemēram, HAY, Maharam, Cappellini, Nanimarquina un 1616/Arita. Forbo Flooring viņu uzrunāja, piedāvājot veikt šo īpašo uzdevumu, jo Stefan Scholten dizainu raksturo unikāls krāsu lietojums, redukcionisms un funkcionalitāte.

Stefan Scholten izpētīja linoleja sākotnējo sastāvu un īpašības. “Es vēlējos izprast materiālu, kas izgatavots atbilstoši sākotnējam sastāvam. Atsaucei izmantoju interjeros sastopamos dabiskos materiālus, piemēram, koku, ādu, keramiku un tekstilmateriālus, kā arī meklēju sākotnējās nianses. Šā darba rezultātā ne tikai atbalsojas emocionālā vērtība, bet tas ir arī optimāli lietojams."

Portrait of Stefan Scholten_Photography by Hilde Harshagen
Handmade drawing by Stefan Scholten

SALONE DEL MOBILE – ROSSANA ORLANDI

Fuorisalone, 2023. gada Milānas dizaina nedēļas laikā, Forbo Flooring un Studio Stefan Scholten prezentēja trīs jaunas Desk Top krāsas: “Ne pārāk maz, ne pārāk daudz”. Stefans Šoltens: “Mēs iepazīstinām trīs jaunas krāsas: Clay, Leather un Walnut, kas papildina esošo kolekciju. Mēbeļu linolejs ir ļoti elastīgs un viegli uzklājams, tāpēc ir piemērots apdares materiāls vertikālām, horizontālām un izliektām virsmām. Lai to demonstrētu, es izstrādāju galdu un ķeblīti. Mēbeļu linoleja matētā, siltā virsma nav salīdzināma ne ar vienu citu materiālu. Tas nav virspusējs vai jutīgs pret dizaina tendencēm, tas ir piemērots mūsdienīgam interjeram.