Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum - CO2 neitrāls visa dzīves cikla ietvaros

Ilgtspējīgs grīdas seguma risinājums

Marmoleum, Forbo Flooring Systems linolejs, ir CO2 neitrāls produkts (dzīves cikla ietvaros), kas neietekmē globālās klimata pārmaiņas. Tas apvieno ekoloģiskās vērtības un mūsdienīgu dizainu, un ilgtspējīgai pasaulei tas ir svarīgs devums.

Marmoleum Raw Materials

Marmoleum 100% dabīga izvēle

Marmoleum ir izgatavots no dabīgām, ātri atjaunojamām izejvielām. Linoleja ražošana ir strauji attīstījusies pēdējo 150 gadu laikā. Forbo ir šīs attīstības virzītājs, izmantojot savu Marmoleum zīmolu. Marmoleum grīdas seguma izgatavošana ir māksla, kuru neapgūst nevienā skolā, bet nodod no paaudzes paaudzē. Patiesībā tikai nedaudzi cilvēki zina, kā tiek ražots Marmoleum.

Marmoleum ir CO2 neitrāls visa dzīves cikla ietvaros

Marmoleum ir unikāls materiāls, jo pats produkts nodrošina CO2 uzņemšanu.

Visu Marmoleum izmantoto augu fotosintēze ļauj realizēt CO2 uzņemšanu, kas ir lielāka par transporta un ražošanas pārstrādes radīto CO2 emisiju. Tāpēc Marmoleum visa dzīves cikla ietvaros ir CO2 neitrāls.


Uzlabojiet pasauli, sāciet ar grīdu

Pēdējo pāris gadu laikā klimata pārmaiņu dēļ notiek daudzas dabas katastrofu. Padomājiet par sausumu daudzās pasaules daļās, plūdiem un ārkārtīgi spēcīgām viesuļvētrām. Ar savu Marmoleum CO2 neitrālo produktu klāstu (dzīves cikla ietvaros) Forbo Flooring veicina labāku vidi, ražojot produktu, kas neietekmē pasaules klimata pārmaiņas.

Forbo Marmoleum ir labākā grīdas seguma izvēle ikvienam ilgtspējīgam interjeram. Izmantojot izturīgus materiālus savā mājā, birojā, skolā, vilcienā, slimnīcā vai mazumtirdzniecības veikalā, arī jūs varat palīdzēt uzlabot vidi!

	Marmoleum Fresco 3259 zoomed out

Fakts: "Katrs mūsu saražotais Marmoleum kvadrātmetrs atbrīvo vidi no 40 gramiem oglekļa dioksīda"

Vebinārs: ieskats CO2 neitrālā nākotnē

Inovators un mākslinieks Daan Roosegaarde un World Green Building Council padomes izpilddirektore Cristina Gamboa dalījās ar savām perspektīvām pirmajā Forbo Flooring Systems starptautiskaja vebinārā - Ieskats CO2 neitrālā nākotnē. Vebināra laikā abi viesi mudināja pārmaiņas sākt ātrāk, nevis vēlāk. Gamboa: "Ideja veidot pasauli, kas iznīcina, vairs nav aktuāla."
Vairāk informācijas par vebināru

100 % pārredzamība attiecībā uz EPD

Lai pierādītu mūsu linoleja produkta ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

Šajā tehnikā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

EPD deklarācijas

Ekomarķējums un sertifikācija

Atbildības sajūta pret vidi un nākamajām paaudzēm ir ļoti svarīga daļa no mūsu ikdienas darbībām. Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai attīstītu savus produktus un padarītu ražošanas procesu videi draudzīgāku.

Mūsu produkti saņem daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tie ir videi draudzīgi. Forbo Marmoleum ir visizturīgākā grīda pasaulē. Mēs lepojamies, ka arī vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina.

Vairāk informācijas par Eco-labels

Marmoleum environmental marks