Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinar DIZAINO TENDENCIJOS

Pastatų ir dizaino tendencijos

2023 m. sausio 24 d., antradienį, Forbo Flooring Systems ketina surengti naują internetinį seminarą, kurio metu tendencijų ekspertai Christoph Brach ir Thomas Eurlings aptars naujausias ir pastatų ir dizaino ateities tendencijas.

Webinar Design Trends 2023 | Forbo Flooring Systems | photo courtesy of Raw Color

Nemokamas internetinis seminaras Pastatų ir dizaino tendencijos 2023 m.

Kokių pasaulinių dizaino tendencijų galima tikėtis 2023 m.? Šiame išskirtiniame internetiniame seminare aptarsime svarbiausias tendencijas ir jas papildysime stulbinančiais vaizdais.

Svečias Christoph Brach yra vienas iš dizaino studijos Raw Color įkūrėjų. Jis yra produktų dizaineris, kuris šiuolaikiškai perteikia tai, kaip spalvos veikia mūsų aplinką ir pasižymi tvirtu tiriamuoju požiūriu į tvarius dažus bei medžiagas.

Nepriklausomas produktų ir interjero dizaineris bei vyresnysis vinilo dangos dizaineris Forbo Flooring Systems įmonėje Thomas Eurlings trumpai supažindins su mūsų naujausių tendencijų ataskaita, kurioje aptariamas naujausias požiūris ir plėtra tvarumo srityje, o taip pat kaip visa tai paverčiama į pastatų aplinkos bei mūsų grindų produktus.

Metus pradėkime tinkamai – peržvelgdami 2023 m. pasaulines pastatų aplinkos bei interjero dizaino tendencijas.


Data: 2023 m. sausio 24 d.
Laikas: 17:00–18:00

Allura Flex 1506 taupe sand + 9017 fox orange

Apie Christoph Brach ir Raw Color

Christoph Brach ir Daniera ter Haar įkurta Raw Color studija išsiskiria unikaliu požiūriu į spalvų naudojimą dizaine. Supindami disciplinas, suliedami grafiką, fotografiją ir produktų dizainą, Raw Color studija įmonėms padeda sukurti tokius įrankius, kurių jiems reikia dabar ir kurių reikės ateityje. Studijos darbuose atsispindi rafinuotas medžiagų naudojimo būdas, kuris per tyrimus ir eksperimentus pritaikomas vizualinei kalbai kurti.

Studija įsikūrusi Eindhovene (NL), o jos klientai yra iš viso pasaulio, įskaitant Adidas, Dutch Invertuals, Ikea, Kvadrat, Nanimarquina, Sancal ir Samsung. Studijos darbai įtraukti į Cooper Hewitt muziejaus, Stedelijk muziejaus Amsterdame ir Textiel muziejaus (NL) kolekcijas.

DAUGIAU APIE RAW COLOR
SEKITE RAW COLOR INSTAGRAM

Christoph Brach | photo courtesy of Christoph Brach/Raw Color

Apie Thomas Eurlings

Thomas Eurlings nuo 2012 m. Forbo Flooring Systems užima vyriausiojo dizainerio vinilo dangų srityje pareigas. Eidamas šias pareigas jis dirba su Allura (LVT) ir Eternal (vinilo lakštų) kolekcijomis bei kartu su kolege dizainere Marijke Griffioen yra atsakingas už kelias Forbo Flooring tendencijų publikacijas, pavyzdžiui, metinę tendencijų ataskaitą ir naujų spalvų pasirinkimo „Mood of the Season“ ataskaitą.

Thomas yra tarptautinės Amsterdame įsikūrusios kūrybinės studijos ThomasE įkūrėjas. Jis kuria interjerus bei interjero produktus ir papuošalus. Interjero produktai gaminami įvairūs, nuo gaminamų pagal užsakymą iki standartinių gaminių. Tas pats galioja daugeliui ThomasE kuriamų papuošalų kolekcijų. Be savo paties veiklos, Eurlings dar konsultuoja įvairias įmones, bandančias įveikti kūrybinius iššūkius. Jis teikia patarimus ir konsultacijas, o taip pat užima kūrybos direktoriaus pareigas.

DAUGIAU APIE THOMAS
SEKITE THOMAS INSTAGRAM

Thomas Eurlings | photo courtesy of Thomas Eurlings

Praleidote vieną iš mūsų ankstesnių internetinių seminarų?