Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinar

Geresnės vidaus aplinkos projektavimas

Internetiniame mūsų seminare apie geresnės vidaus aplinkos projektavimą, Michal Marszalek ir Ben Channon aptaria WELL pastatų standartą ir jų požiūrį į vidaus aplinkos įtaką mūsų sveikatai bei gerovei.

Webinar Indoor environment

Geresnės vidaus aplinkos projektavimo internetinis seminaras

Aplinka, kurioje gyvename ir dirbame turi didelės įtakos mūsų sveikatai ir laimei. Dėl to dar svarbiau užtikrinti, kad šiose vietose būtų patogu būti ir kad jos prisidėtų prie geresnės sveikatos. Tačiau, kaip iš tiesų „pagerinti“ vidaus aplinką?

Dėkojame, kad prisijungėte prie naujausio mūsų internetinio seminaro „Geresnės vidaus aplinkos projektavimas“. Šiame internetiniame seminare Michal Marszalek (IWBI partneris ) ir Ben Channon (architektas, autorius, TEDx pranešėjas ir „Ekkist“ direktorius) aptars WEEL pastatų standartą ir pasidalins nauju savo požiūriu į vidaus aplinkos įtaką mūsų sveikatai ir gerovei.

2021 m. rugsėjo 28 d., antradienis
17:00–18:00

The Edge, Deloitte office | photography: Ronald Tilleman

Apie Michal Marszalek

Michal yra „International WELL Building Institute“ (IWBI) komercinės komandos partneris. Jis dirba iš Lenkijos ir palaiko komandą mokymų, rinkos plėtros ir techninių išteklių EMEA regione klausimais.

Prieš prisijungdamas prie IWBI, Michal koordinavo ir palaikė tiek WELL, tiek LEED komercinių pastatų sertifikavimo procesus Centrinėje ir Rytų Europoje (virš 50 sertifikuotų projektų iš viso 7 500 00 kv. pėdų plote), dalyvavo kaip ekspertas pramonės renginiuose bei vadovavo tvarios plėtros veikloms. 2018 ir 2019 m. jam įteiktas IWBI lyderystės pripažinimo apdovanojimai.

Be patirties šiose aplinkosaugos srityse, jis baigė podiplomines turto valdymo ir sveikatos bei saugumo vadybos studijas.

SKAITYTI DAUGIAU APIE IWBI
SEKITE MICHAL LINKEDIN

Webinar Indoor environment | Michal Marszalek

Apie Ben Channon

Ben Channon yra architektas, autorius, TEDx pranešėjas ir dvasinės gerovės skatintojas. Jis yra konsultavimo gerovės projektavimo klausimais įmonės Ekkist direktorius. Šioje įmonėje klientams ir projektavimo komandoms jis padeda sukurti sveikesnes aplinkas bei ištiria, kaip pastatai ir urbanistiniai projektai gali paveikti tai, kaip jaučiamės.

Pirmojoje Ben knygoje „Happy by Design“ jis ištyrinėjo santykį tarp pastatų ir laimės. Šia tema dabar jis kalba viso pasaulio įmonėse ir universitetuose.

Po to Ben nusprendė tapti WELL akredituotu specialistu ir išplėsti savo žinias, apimančias fizinės gerovės projektavimą. 2020 m. sausio mėn. jis buvo pakviestas prisijungti prie „WELL Mind Advisory“ specialistų grupės, kurioje galėtų pritaikyti savo patirtį keliant sveikų pastatų visame pasaulyje kartelę.

SKAITYTI DAUGIAU APIE BEN
SEKITE BEN LINKEDIN

Webinar Indoor environment | Ben Channon